Esileht Beebi ja mitmikud Lapsekandmispusa- ja jope

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Lapsekandmispusa- ja jope

Postitas:
Kägu

Tere.

Plaanis osta lapsekandmispusa- ja jope. Endale jäid silma need
http://www.linalaps.ee/index.php?page=91&group_id=288

https://liliputi.ee/#!/Sinep-lapsekandmise-jope/p/132046448/category=33790418

On need kvaliteetsed või leidub paremaid? Kas peaks ostma number suurema või pole see vajalik? Ja kui soojalt tuleks siis beebi riidesse panna, kui pusa või jopet kasutada?

Aitäh

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liliputi lapsekandmisjopega olen ülirahul. Kandsin seda isegi pärast seda, kui laps enam kandelinas polnud, sest oli ka niisama jopena hea. Soe, samas hingav, veekindel. Igatahes mulle väga meeldis. Number vastas numbrile.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu on see pusa: http://www.linalaps.ee/index.php?page=91&group_id=252, olen ülirahul. Vastab suurusele ka – kannan muidu S suurust, pusa ka S suuruses, laps sobitub kenasti selle vaheliistu sisse. Tänase ilmaga oli mu 1-kuune hommikul seal meriinovillasse pikkade varrukate ja säärtega kombega + sokid + kindad + müts. Kandekott on juba üks kiht, lisaks mu enda kehasoojus ja see pusa on ka väga soe. Tal tundus täitsa paras, ei olnud palav ega külm.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lennylambi pusa on väga mõnus. Kannan seda kevadest saadik tihti ka ilma last kandmata ja olen (olin enne emaks saamist) iseenesest absoluutselt mitte pusainimene. See on hästi mõnus just selle poolest, et ilma liistuta. Saab kanda niisama, vajadusel lapse kas koti-linaga või ka lihtsalt süles olles alla panna. Tasub võtta pigem väiksem kui suurem nimber. Ma kannan muidu 40/42 (pigem lai tagumik kui õlad) ja see on M.

Lilliputi jope vist ka parim, mis saada on ja plaanin selle ka osta. Käisin proovimas ja võtaksin enda mõõtudega L-i, aga see ilma liistuta kandes pigem üsna kehasse.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kiidan ka Liliputi jopet.
Seda, kui soojalt beebi riidesse panna, pead veidi katsetama, et kuidas teile kahele sobib. Lapsekandmine on üldiselt üsna soe tegevus. Näiteks eelmise, suhteliselt sooja talvega, oli mul laps tavaliselt toariietega linas. Lisaks tuukrimüts ja villased papud.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Lapsekandmispusa- ja jope