Esileht Väikelaps Lapsekärud Sheremetjevo lennujaamas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lapsekärud Sheremetjevo lennujaamas

Postitas:

Kas Sheremetjevo lennujaamas on olemas nö avalikuks kasutamiseks lapsekärud? Kuna me peame enda käru Tallinnas ära andma pagasisse ja kahe lennu vahe on umbes 5h, siis on ilma käruta suht keeruline…..Lennujaama enda kodulehel sellist infot ei leidnud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 16:05; 20.01 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te selle käru pagasisse peate andma? Mingi vene värk või? Ma Venemaale pole lennanud, aga mujale suundades on ikka nii, et kärule pannakse check-inis sildid külge, siis kärutad väravani, käru annad seal ära, pärast välja tulles saad lennuki kõrvalt kätte ja kärutad jälle edasi. Tavalise pagasiga koos polegi väga hea mõte käru panna, kui see just pakitud pole, loobivad katki. Ühiskondlikke lapsekärusid pole ma märganud kusagil lennujaamades, aga ausalt öeldes pole selle pilguga vaadanud ka, sest enda oma saab kaasa võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te selle käru pagasisse peate andma? Mingi vene värk või? Ma Venemaale pole lennanud, aga mujale suundades on ikka nii, et kärule pannakse check-inis sildid külge, siis kärutad väravani, käru annad seal ära, pärast välja tulles saad lennuki kõrvalt kätte ja kärutad jälle edasi. Tavalise pagasiga koos polegi väga hea mõte käru panna, kui see just pakitud pole, loobivad katki. Ühiskondlikke lapsekärusid pole ma märganud kusagil lennujaamades, aga ausalt öeldes pole selle pilguga vaadanud ka, sest enda oma saab kaasa võtta.

No meil on juhtunud ka nii, et kärutame käruga lennukini ja seal pannakse silt külge, aga ikka viiakse pagasisse, nii et kätte saame käru pagasilindilt. Et mul pole õrna aimu ka, kuidas Aeroflot toimetab. Tallinna Lennujaamas muidu on olemas nö ühiskondlikud lapsekörud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 16:05; 20.01 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et mul pole õrna aimu ka, kuidas Aeroflot toimetab.

Äkki küsid siis lennufirmast järgi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Lapsekärud Sheremetjevo lennujaamas