Esileht Koolilaps Lapsel allergia

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Lapsel allergia

Postitas:

Milliste pesuvahenditega lapse riideid pesta. Millised pesupulbrid ja pesuloputusvahendid on head mis pole lõhnastatud. Mis jätavad riided ka mehmeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 18:24; 05.02 19:47; 06.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mure ongi et hetkel pole sellist pesumasinat mis koos kuivatiga ja kui ainult pesupulbrit kasutada siis riided jäävad kõvaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 18:24; 05.02 19:47; 06.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesugeeliga ei jää kõvaks, välja arvatud Neutraliga. Mingit loputusvahendit ei kasuta. Kui mõni asi jääb tõesti kangem, siis saad käte vahel pehmeks hõõruda vajadusel. Meil on Balance geel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 20:58; 06.02 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul jäävad riided kõvaks, siis kasutad liiga palju pesuvahendit. Allergikute pesu pestakse võimalikult vähese pesuvahendiga, kindlasti geeliga, mitte pulbriga. Pulber jääb pesusse ja ka masinasse ja ummistab isegi pesumasina, rääkimata pesu sisse kogunemisest. Meie kasutame Mayeri Sensitive geeli. Päris mustad kohad teen lihtsalt selle geeliga kokku, rohkem geeli ei panegi (kallan korgi sisse valmis ca 1/4 korgi suurusest, et mitte üle doseerida) ega mingeid muid vahendeid ka mitte. Pesta vähemalt 60 kraadiga voodipesu ja ihupesu. Soovitatav on köögirätikuid või voodipesu kui see kannatab (mul kõik värvilisedki kannatavad) ka aeg-ajalt 90 kraadiga, just et masinast pesuvahendijääke eemaldada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin oma 5 a vana pesumasina Neutrali geelpatjadega õhtale. See geel ei lahustu korralikult, seda ei saa doseerida ja parandus ütles, et ega geeliga pestes ei tasugi loota, et masin üle 5 a kestab. Ma ei uskunud, proovisin teist, see ütles sama. Nüüd on suur potsku Neutrali pulbrit, ma tegelt ei näe erinevust tulemuses.

Muude allergikute pesuvahenditega mul ei õnnestunud pesu puhtaks saada. Ilmselt see eeldaks poole pesu käsitsi eelpesemist.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, ma olen siis see inimene, kes ütleb, et mul on täpselt 5 aastat vana pesumasin, mis on kasutanud ainult neutral geeli. Padjskesi küll mitte. Eks ma ootan siis masina katkiminekut.

A allergia on mille osas? Kassikarvad? Tolmulestad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul läks masin 5 aastaga Neutrali kasutades läbi kyll, aga sellepärast, et masinarihm oli läbi, Patjadest ei tea midagi, kasutasin ikka lahtist geeli.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 20:58; 06.02 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kestis masin 17a, kasutasin ka põhiliselt geeli ja 40kraadiga pesu. Läbi läks midagi elektroonikast, geel seda küll mõjutada ei saanud. Põhiliselt Mayeri sensitive, kunagi algusaastatel ka Omo ja Ariel (siis kui see veel nii vingelt ei haisenud). Loputusvahend täiesti mõttetu minu meelest, väikelapse asjad triikisin üle, see muudab ka pehmemekas. Pulber paneb pesud tolmama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsel mitmeid allergiaid, nii kassikarvade kui ka tolmulestade. Arst keelas lõhnavate pesuvahendite kasutamise ära. Aastaid ühte ja sama pesupulbrit kasutanud, nüüd ei oska seda õiget leida, mis ka pesu puhtaks peseb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 18:24; 05.02 19:47; 06.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesen juba aastaid Mayeri Sensitive pesugeeliga. Ja koguseliselt panen alla poole ettenähtust geelist masinasse. Kõik riided on puhtaks saanud. Peres 2 poissi 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Mayeri Sensitive pesupulbrit. Pehmendajaid, ega muid vahendeid ei kasuta. Triigin kõik pesud üle.
P.S. Lapsel ei ole tolmuallergia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looduslikke eeterõlidega on lõhnastatud Sonetti ökoloogiline sari, mis mulle, tugevale allergikule, sobib. Lõhn väga õrnalt tuntav. Eestlastel endil on analoogne Mulieres sari, mida nüüd esimest korda katsetan. Õrn tsitruse lõhn on vedelikul juures, kuid pesul seda üldse tunda pole. See vahend on vedel nagu vesi ja vahepeal tekib vägisi mõte, et äkki ongi sidrunivesi seal sees 🙂 Pesuomaduste üle nagu otseselt nuriseda ei saa, kuid rohkem vist seda ei osta. Miski muidugi ei välista, et nende looduslike ainete vastu allergiat pole. Tsitrused ju tugevad allergeenid. Variant on veel ka pesupähklid, kuid need mulle isiklikult muljet ei avaldada. Keegi ütles, et Eestis müüakse palju mingeid kahtlasi madala kvaliteediga pesupähkli koori, mis ei pidavat päris see olema. Ju ma siis mingid sarnased sain. Päris lõhnatutega (Neutral, MiniRisk, Mayer) on minul see kogemus, et pesu küll enajaolt puhas ja lõhnatu, kuid kui riideese mingil põhjusel kandmisel niiskust saab, siis tuleb selline märja koera lõhn riietele juurde. Ja veel see, et kui ainult neid mitte nii kangeid vahendeid kasutada, siis on hea vahepeal pesta mõni tsükkel kangema kraamiga, sest olen märganud, et vastasel juhul võib masin limaseks minna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Lapsel allergia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.