Esileht Väikelaps Lapsel ei lähe linaluu-ussid minema!

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Lapsel ei lähe linaluu-ussid minema!

Postitas:

Täiesti masenduses olen! 23.02 võtsime rohtu, olen koristanud nagu hullumeelne, aluspesu vahetame niikuinii iga päev, teine osa rohtu võtsime 9.03. Terve selle aja olen ka jälginud kas lapse pepus on usse näha. Täna õhtul siis jälle vaatasin, osati ka sellepärast, et laps eile kukkus pepuga mingile mängumajakesele otsa ja ta ütles, et valus, sest tal sinikas. Uurisin siis ja ikka ma nägin elus valget ussi! Kuidas see võimalik on? Tal isegi ei sügele pepu ja ta ei käi lasteaias ka, et sealt tooks. Ainuke võimalus, et viimasest korrast pole kõik surnud? Ma olen täielikus ahastuses ja šokis, sest ei tea enam mida teha ????
Midagi looduslikku talle sisse sööta?
Laps on 4-aastane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 22:55; 10.04 07:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvitsaseemned pidid nende vastu aitama. Lase kohviveski või uhmriga peeneks ja iga hommik kuhjaga supilusikatäis lapse pudru sisse. Isegi kui ei aita, siis kahju vähemalt ei tee. Mina söödan ennetamiseks lasteaialastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvitsaseemned pidid nende vastu aitama. Lase kohviveski või uhmriga peeneks ja iga hommik kuhjaga supilusikatäis lapse pudru sisse. Isegi kui ei aita, siis kahju vähemalt ei tee. Mina söödan ennetamiseks lasteaialastele.

Õnneks lapsele väga meeldivad kõrvitsaseemned, täitsa peoga sööb neid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 22:55; 10.04 07:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raviskeeme on erinevaid. Konsulteeri perearstiga. Äkki peab mingi teise skeemi järgi andma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 11:38; 11.04 07:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nagu ma varemgi kirjutasin, kõrvitsaseemned ja pritsi vee-värske küüslaugu segu pepusse ilma süstlaotsata süstiga, apteegist saab.. enne magama minekut näiteks või õhtupoole. Sama seguga tupsuta veidi ka suguelundeid, et ikka kindel oleks. Veidi kipitab, aga ongi hea, toimib. Meil on kadunud ja pole tagasi tulnud mitu kuud. Profülaktika mõttes sööb laps vahepeal kõrvitsaseemneid, pisteliselt.

Mingit ekstra 90-100 kraadi pesude pesu ma küll ei teinud, tavapesu vaid, vahetasin lihtsalt uue voodipesu ja aluspesu. Üle ka pole mõtet hulluda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 22:12; 11.04 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei julgeks lapsele küüslauku või selle segu tagumikku panna, peale seda kui ämm mingi küüslaugu möksiga endal naha ära söövitas ja mitu kuud ravis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 11:38; 11.04 07:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis peab kordusravi tegema.
Varem pidi terve pere rohtu võtma. Ja nõuuded olid, et voodi- ja aluspesu keedeti ja triigiti. Vaibad puhastati keemilises.
Praegused kangad seda kõike vist ei kannatagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei julgeks lapsele küüslauku või selle segu tagumikku panna, peale seda kui ämm mingi küüslaugu möksiga endal naha ära söövitas ja mitu kuud ravis.

ära julge, aga siis ei saagi mõned lahti.
Ja piisab pressitud küüslaugu + vee segust, see on lahja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 22:12; 11.04 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitaks kukeseenetinktuuri, seda saab ise teha värsketest kukeseentest (praegusel ajal siis külmutatud kukeseentest, neid on suuremates toidupoodides ilusti saada). Kukeseenepulbrit on ka, aga kuna kukeseened ei tohi olla kuumutatud, siis ükski tootja ei garanteeri, et nende (külm)kuivatamisel pole hetkekski kukeseened saanud üle 40 kraadi sooja.
https://maaelu.postimees.ee/4228347/ussitamiskindel-kukeseen-puhastab-organismi-parasiitidest?utm_source

Naaskelsabadega on nii, et neist on suhteliselt kerge lahti saada, aga veel kergem on uuesti nakatuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest väga hea info Looduspere lehel, kuidas erinevate toiduainetega või looduslike vahenditega lahti saada igatsugu ussidest.

https://www.looduspere.ee/kasulik_teada/sooleparasiidid/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Lapsel ei lähe linaluu-ussid minema!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.