Esileht Imetamine Lapsel gaasidega raske hingata

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lapsel gaasidega raske hingata

Postitas:

Poeg mul 2 nädalane ja tal hakkasid gaasid (toidan rinnaga). Ta läheb näost punaseks ja hakkab punnitama, ähkima ja puhkima, teeb suu pärani lahti ja hakkab käsi suhu toppima. Tõmbab ennast kerra ja hakkab kätega vehkima ja vastu rinda taguma. Kõige hullem on see, et ta ei saaks nagu nende valudega eriti hästi hingata, Hingamine on raskendatud, sees justkui vilistab ja koriseb ja kurgus oleks nagu mingi õhumull mida ta ei suuda välja köhida ja seetõttu on tal nii vaevaline nägu peas (jutt on suu kaudu hingamisest). Kas selline hingamine on ikka normaalne või peaksin midagi muud kahtlustama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest selline käitumine ei ole normaalne. Ma kurdaks arstile.

Aga kindlasti püüaks lapse püstisesse asendisse tõsta, kui tal hingamine raskendatud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu 1-kuune laps jäi nohusse, siis väitis perearst, et nii väikesed ei oskagi üldse suu kaudu hingata. Mistõttu on kõige hullem, kui lapsel läheb nina kinni, sest siis ei saa ta enam normaalselt süüa. Laps hingab suu kaudu ainult n-ö instinktiivselt, kui näiteks kisab või nutab (ahmis sh õhku sisse). Vähemalt nii öeldi mulle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine Lapsel gaasidega raske hingata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.