Esileht Väikelaps Lapsel jalg valutab

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Lapsel jalg valutab

Postitas:

Laps on 3,5 aastane ja pidevat tal jalavalu.Algab äkki ja õhtu poole alati ja siis pool ööd pean jalga tal masseerima ja Fastumiga määrima.Valutab just jalalaba, õieti talla keskmine punkt.Neuroloogile juba panin aja aga sinna nii pikk järjekord. Olen kuulnud, et mõni ema räägib selle kohta, et tema lapsel sama asi, et lapse jalg kasvab ja sellest valu, aga see valu tundub ikka suur olevat, mis lausa nutma ajab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 10:14; 26.01 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on raske arstile aeg panna.On olemas ju ortopeedid tead,kes tegelevad jalgadega. Igale eriala arstile saab perearst panna erakorralise aja.Kas õesti oma pea ei võta ja on vaja perekoolist abi. Lihtsalt uskumattu. Perearstiga saab ju ka konsulteerida. Las laps kannatab vaatan mis perekool arvab!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 10:22; 26.01 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa tõesti ei loe mu tekstist välja, et arstile on aeg juba kinni pandud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 10:14; 26.01 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diclofenac leevendab väga hästi. See paistab jah kasvamisega seoses olema ja soojad jalavannid õhtuti aitavad leevendada. Siis soovitavalt jalatsid millel on siletald ehk pole kumerust tallal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti perearstilt ortopeedile saatekiri võtta. kui aega ei leia, otsi võimalust võimalikult kiiresti arstile saada, kuna see valu on ikka jube. tõenäoliselt vajab ta just taldu jalatsite sisse, aga arst määrab, mida edasi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli ja on ka aegajalt praegu (saab kohe 10 aastaseks) sellised jalavalud. Just nii 3-4 aastaselt oli nädalas ikka pooled ööd sellised, kus ma istusin ja masseerisin ning kui eriti hulluks läks, sai ka valuvaigistit( kas siis paratsetamooli, või diclofenaci geeli või fastum geeli) Käisime läbi igasugused arstid – ja ei mingit tulemust. St kõik oli korras – ju võib tõesti kirjutada selle siis kasvamise arvele…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks panna aja lastekirurgile / ortopeedile. Käisin ise ka 5 aastasega, kellel jalad valutavad ja tal oli ka nagu lampjalsus (mis küll tegelikult tal pole, õnneks). Käisime dr. Lõivukese juures ja saime omale küll diagnoosi aga see-eest opn nüüd süda rahul ja tean mis probleem on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab öösiti kuumakoti hoidmine jalgadel kui nn kasvuperiood jalgadevaluga käes (meil elektriline kott selleks puhuks ostetud) ja jalgade masseerimine. Viimast teen juba automaatselt iga kord kui ta mu sülle ronib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti arstile. ei taha hirmutada, aga sellised valud vöivad olla ka erinevate haiguste sümptomid (sageli jäetakse need laste puhul just kasvamisvaludena tähelepanuta kahjuks)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead kulla teemaalgataja loen väga ilusti välja su tekstist et aeg pandud ,aga lisad et pikk järjekord. Ortopeedile saab praktiliselt kohe aja ja lisasin et perearstil võimalus panna erakorraline aeg. Lihtsalt olen väga palju tähele pannud ,et emad arvavad ise ravimine on nagu õigem.Ja ei jookse iga asja pärast arstlie. Mina, aga arvan, et tuleb ikka joosta ,sest vaja teha alati analüüsid.Ilusta õhtut sulle !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 10:22; 26.01 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama asi lapsel, jalg valutab, enamasti vasak, ta nüüd 4a. Ortopeedil käisime, kui oli 3a. Ühtki viga ei leitud, tehti mõlemast jalast röntgenpildid.

Meile soovitati masseerida ja õhtul enne und teha jalavanne. Omaenese tarkusest ravin ka Saluse Floradix magneesiumiga. Kui seda kuur ära teha, siis natuke aega on rahu majas ja jalad ei valuta. Varsti algab aga jälle – teen siis uue kuuri. Laps on seda kraami vist oma 5 pudelit kokku saanud u aasta jooksul. Õnneks Mg ülekülluse tekkimine pole kerge, see väljub kehast soolte kaudu (kõhulahtisusena).

Mitte, et ma soovitaks ise ravida ja arstile mitte minna. Soovitan sul neuroloogile lisaks kindlasti ka ortopeedil käia. Aga seni äkki soovid proovida, et kas miski neist nippidest aitab.

Fastum geeli küsides apteegist küsis apteeker, et kellele ja kui ütlesin, et 3a lapsele, siis sain koledasti sõimata, et see pole lapsele lubatud. Lihtsalt infoks, ma tegelikult infolehte pole vaadanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Lapsel jalg valutab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.