Esileht Ilu ja tervis lapsel kassi- ja koetaallergia

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: lapsel kassi- ja koetaallergia

Postitas:

mis juhtub kui on lapsel 5a astmalaadne köha koertest ja kassidest. kodus koer ja palju kasse aga loomadest loobuda ei taha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ära anda?

Tegelikult mine lapsega allergoloogile ja küsi seal, kas saab immuunsust tekitada, muidu tekib raske astma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, kui loomadest loobuda ei taha, siis tuleb laps ära anda, et ta saaks inimväärset elu elada. Astma ei ole mingi nalja-asi ja üldjuhul muutub allergeeniga kokku puutudes aja jooksul aina hullemaks. Käige lapsega arstil ja vaadake, mis ta teile ütleb. Tõenäoliselt soovitab samuti loomadest loobuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab pisut leevendada, kui kasutad spetsiaalset loomade pesuvahendit, aga pead katsetama, kas toimib. otsi googles, neid on isegi meie kaubanduses, ise tellisin ebayst.
samuti aitab igapäevane pesu, tolmuimemine, see, et loomad ei oleks magamistoas jne. aga enda lapsel kahjuks läks ka asi aina hullemaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Staazikas allergik olen ja soovitan lemmikutest loobuda. Olen ise allergik ja lapsed olid väiksena allergikud (toidu omad küll) – siis sai tehtud otsus, et minimaliseerida kõik allergiat põhjustavad asjad – toit, vaibad, kass kolis ämma juurde jne. Kassiallergikuna tunne kohe ära, kas selles kodus on kass või ei ole, nina hakkab tilkuma ja üksi ravim ei hoia nähte 100% ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomadele on mingid spreid, mis aitavad. Lased kassi üle sellega. Ma tean et Kasside Turvakodul on infot igasugust sellel teemal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma annaks ka lapse ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka lastest loobuda jah, mitte loomadest. Kesse siis raatsib armsad nunnud loomakesed ära anda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis lapsel kassi- ja koetaallergia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.