Esileht Pereelu ja suhted lapsel kassiallergia

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: lapsel kassiallergia

Postitas:

Lapsel tuvastati kassikarvade vastu allerigia, meil aga kodus noor pikakarvaline kiisuke, toakass. Elame korteris, lapsel olukord üsna hull. Kuhu viia kass? Kassist on nii kahju. Kõik tuttavad juba läbi helistatud ja keegi ei soovi. Mure suur. On head nõu anda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 16:56; 03.02 18:14; 03.02 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas see tuvastati ja milles see väljendub? Mul on kogemusi mitmete möödapanekutega. Kass on kõige lihtsam ja kergem \”diagnoos\”, tegelikkuses võib see olla hoopis mingi söök…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult tuttavatest ei piisa.
Pildil portaalidesse ülesse,kui ise ei oska või ei tea kuhu jäta mail ja suhtleme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsel oli/on ka kassiallergia ja see kasvas astmaks üle. meile öeldi,et kassi pole allergia pärast ära viia,et kasvab välja.
ja kui sa annad kassi ära,siis saada mees lapsega kodust ära ja tee suurpuhastus,st,et kõik voodi alused,kapi pealsed,kõik kohad,kus kass on käinud puhtaks teha.
on tõestatud,et kassikarvu leiab kodust isegi pool aastat pärast kassi lahkumist.
ja muidugi võiksid panna oma elukoha ka,sest paljud ei hakka eesti teisest nurgast kassi tooma omale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kandis asud oma kassiga. Ammu juba peame plaani omale uus kass võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehti veretest, ja sealt tuligi välja. Laps on kärnas, sügeleb, pidev nohu ja peavalu. Nahk ongi kõige hullem, kraabib täiesti verele ennast. Asun Harjumaal, Viimsis. Kui keegi on tõesti huvitatud kassi endale võtmisest, siis jätke oma mailiaadress, siis saame suhelda. Kass on halli värvi vöödiline, 8-kuune, mänguhimuline toakass. Käib ilusasti oma kastis ja on muidu tubli:) Teen siis kassist pildid ja hakkan kuulutusi panema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 16:56; 03.02 18:14; 03.02 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

to teemaalgatja: meili aadressi võiksid sa ikka ise, kui asjaga hädaline, jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas see allergia lõi siis välja, kui kassi majja tõite või oli enne ka mingeid nähte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, laps on olnud sünnist saadik natuke allergiline erinevatele asjadele, aga kunagi ei avastatud testidega ühtegi asja, vaid see selgus toidupäeviku pidamise teel, nüüd siis lõpuks esimest korda tuli testiga midagi välja. minu mail on karuralli@hotmil.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 16:56; 03.02 18:14; 03.02 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On supertore, kui kassike omale uue kodu leiab ja lapse tervis paraneb.
Olen ise ka kassiallergik ning tean, et elukvaliteet kassiga ühes elamises oleks ikka ääretult vilets; ravimid ju leevendavad, kuid mitte piisavalt. Olen suure kassiarmastajana ise oma kassile uut kodu otsinud ( ja õnneks ka leidnud) ja sellega kaasneva mure üle elanud. Ning jah, kui kass ära on viidud, tuleb suurpuhastus käsile võtta ja lapse olukorra paranemine ei pruugi olla kohene ( võib võtta mitu kuud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted lapsel kassiallergia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.