Esileht Väikelaps lapsel kõht lahti ja kakaproov

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: lapsel kõht lahti ja kakaproov

Postitas:

ilmselt imelik küsimus nüüd, aga kas ma võin võtta n õhtul kakaproovi ja järgmisel päeval selle arstile viia?
mure nimelt selles, et 1a4k lapsel kõht lahti u 5 päeva ja kuidagi korda seda ei saa ja tahaks minna homme perearstile, tõenäoliselt soovib ta saada kakaproovi. mure just selles nüüd, et päeval kui on vastuvõtu aeg siis on mähkmes olnud ainult sellised törtsud, mis mähkme sisse ära kaovad, aga peale lõunat ja õhtul on suuremad laarid ja limaklombid, mida annaks proovi jaoks potsikusse panna. kas sel on mõtet üldse ja kas see üldsegi nö säilib hommikuni, et analüüsid oleks kvaliteetsed ja õige tulemusega?
ma täiesti võhik selle koha pealt, mul laps esimest korda sellises olukorras.
kuna ta sööb isuga ja topelt koguses, palavikku ei ole jne siis ei ole näinud ka põhjust, miks peaks minema kiirabisse, vaid panustaks perearstile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 15:52; 05.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega arstile ka ju ei helistaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 15:58; 05.02 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eeee pühapäeval helistan arstile? milline perearst see nädalavahetustel küll töötab, ma kohe vahetaks enda pere oma selise vastu välja 🙂

jaa võimalus on, et helistan homme hommikul telefonitunni ajal arstile ja hoian hinge kinni, et ka löögile pääseks, eelmine nädal n ei õnnestunud ei perearstiga ega ka isegi mitte vastuvõtuõega ühendust saada. 2-3 päeva kõhulahtisust on okei olukord, kunagi sai perearstiga seedesüsteemist räägitud üleüldises plaanis, kui laps oli alles lisatoidule üle minemas. nüüdseks on lahtisus juba 5 päeva kestnud ja limaklombid.
mul on lihtsam kohale minna ja paluda vastuvõtule, isegi kui lapse vaatab üle lastega tegelev perearsti õde.

mu küsimus oli konkreetselt kakaproovi kohta. kui mul on olemas info proovi kohta siis saan ka selle järgi ju talitada ja mitte käia mitu korda arsti kabineti uksel ja raisata ka teiste arstile soovijate aega. kui ma saan asjad aetud ühe korraga siis see ju on mõistlik soov.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 15:52; 05.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearsti 24h infonumber töötab ka pühapäeviti ning ei ole vaja iga pisema küsimusega arstikabineti ukse taha joosta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 15:58; 05.02 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean, et õhtune ei sobi. M4-5 tundi oli vahemik kui ei eksi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No alati ju võib õhtul äRa võtta ja kui joppab, siis hommikul uue. Hommikul saab helistada ja kui ei sobi, siis pole midagi teha ju. Kaotada pole nagunii ju midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps lapsel kõht lahti ja kakaproov

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.