Esileht Väikelaps Millist kevadmütsi osta.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Millist kevadmütsi osta.

Postitas:
Kägu

Millist kevadmütsi osta 7.a koolieelikule?

Tal enne oli Bredeni tuukrikas sellisel ülemikueajal, aga enam ta seda pähe panna ei taha. Millist siis aga osta, et kõrvad kinni oleks, tal kõrvadega palju probleeme olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu meelest Bredeni tavalised mütsid püsivad ka hästi peas ja kõrvad ei lähe paljaks. Praeguste ilmasega meil kasutusel meriinovoodriga, soojemal ajal tavaline kahekordsest puuvillast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest Bredeni tavalised mütsid püsivad ka hästi peas ja kõrvad ei lähe paljaks. Praeguste ilmasega meil kasutusel meriinovoodriga, soojemal ajal tavaline kahekordsest puuvillast.

Eesti lapsed kannavad nii paljud Bredeni mütse, et tekib tunne, et hulk lastekodulapsi on õues, kõigile osteti ühesugused mütsid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti lapsed kannavad nii paljud Bredeni mütse, et tekib tunne, et hulk lastekodulapsi on õues, kõigile osteti ühesugused mütsid.

Vähemalt meil kasutusel olnud Bredeni mütsid pole välja veninud ega värvist ära läinud. Seega praegu peas 2-3 aastat tagasi ostetud müts ja samasuguseid pole enam kohanud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust on ka Breden õudne. Iga maaka must-have.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Polarn o Pyreti triibulised on pika kasutusajaga. Mul üks laps kannab 4. aastat (praegu 10). Pole ka vormist ega värvist väljas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan, P.O.P mütsid olid meelest läinud, tellisingi selle toreda triibulise mütsi ja veel ühtteist- täna meeldetuletuse eest!:)
Bredenit ei tahtnud, kuna kõigil tõesti on…

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Väikelaps Millist kevadmütsi osta.