Esileht Koolilaps Lapsel kurk valus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Lapsel kurk valus

Postitas:

12-aastane ärkas hommikul üles ja ütles, et kurk on väga valus. Vaatasin kurku, polnud seal midagi, kurgukaar ehk hästi natuke oli punakam.
Väiksemal 6-aastasel hakkas reedel nohu. Minul on lihtsalt väike täpp kurgumandil aga see tekib tavaliselt siis kui mingi viirus on, rohkem sümptomeid tavaliselt polegi. Kirjutasin kooli ka, et lapsed ei tule, suurema lapse klassijuhataja palus olla ühenduses ka koroona nõuande liiniga ( elame Soomes, siin saab ka kõige väiksemate sümptomitega testile ).
Helistasin ka mehele ja juba oli kisa lahti, et tema läheb hotelli. Et kas ma tahan näha kuidas pangaarve kokku tõmbub kui ta peab 2ndl kodus istuma. Nagu mina oleksin mingites haigustes süüdi.
Mis teie teeksite? Kas helistaksite kohe nõuande liinile või jälgiksite paar päeva?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgiksin paar päeva.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kui kiiresti testile saab Soomes. Eestis võib minna mitu päeva, enne kui testiks aja saab. Kui testimine on kiire, saab kiiresti testi tehtud ja tulemused kiiresti, siis helistaks ja oleks paari päeva pärast rahu majas. Kui teaks, et testitulemustega läheb pikalt, siis jälgiks lihtsalt paar päeva. Minu laste klassides (Eestis) on nüüd kooli esimestel nädalatel tihtipeale mõni laps paar päeva puudunud, just selle pärast, et nagu hakkaks haigeks jääma, kurk veidi valus, vanemad koju jätnud, aga on kiiresti üle läinud, pole lapsed päris haigeks jäänud. Mehe räuskamine on küll imelik.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 11-aastane laps haige – palavik ja kurguvalu. Perearsti nõuandeliinil arvati, et pole mõtet testi teha ja isegi kui on covid, siis ravi on ikka sama nagu teiste viirushaigustega. Ehk siis suht leebe suhtumine.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 11-aastane laps haige – palavik ja kurguvalu. Perearsti nõuandeliinil arvati, et pole mõtet testi teha ja isegi kui on covid, siis ravi on ikka sama nagu teiste viirushaigustega. Ehk siis suht leebe suhtumine.

Hm … ravi on sama küll, aga nakkusohtlik võib ta olla koroonaga kuni 2 nädalat alates sümptomitest. Tavalise viiruse puhul ikka oluliselt vähem.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teie teeksite? Kas helistaksite kohe nõuande liinile või jälgiksite paar päeva?

Jälgiksin. Eelkõige meest. Et miks talle hotelli kolimiseks iga väike ettekääne sobib.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 11-aastane laps haige – palavik ja kurguvalu. Perearsti nõuandeliinil arvati, et pole mõtet testi teha ja isegi kui on covid, siis ravi on ikka sama nagu teiste viirushaigustega. Ehk siis suht leebe suhtumine.

Miks Sa perearstile ei helista? Nõuandeliin muidugi ei saada kedagi testima. Kui laps käis koolis ja on koroonas, siis oleks mõistlik ka klassikaaslastel oma tervist jälgida ja võib olla mitte suhelda oma vanavanematega mingi aja. Tallinna lasteaia juhtumi korral levis haigus ka laste seas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teie teeksite? Kas helistaksite kohe nõuande liinile või jälgiksite paar päeva?

Jälgiksin. Eelkõige meest. Et miks talle hotelli kolimiseks iga väike ettekääne sobib.

Aitäh! Paneksin suure naerunäo kui saaks 😉

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust keeratakse juba vinti üle – Covid 19 tunnused on palavik, köha, hingamisraskused.
Nohu ei ole Covid 10 tunnus, seega iga nohuga ei ole mõtet testima joosta.
Aga mehe plaan kohe hotellis koht sisse võtta on kummaline, sest kui peres on koroona – siis peaks ta olema juba nakatanud.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Lapsel kurk valus