Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lapsel mitu korda koroona

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Lapsel mitu korda koroona

Postitas:
Kägu

Kas kellegi laps on ka mitu korda koroonat põdenud?
Mõlemad lapsed põdesid märtsis, suurem esimest korda ja väiksem teist korda. Kahtlustan, et nüüd jälle, sest väiksemal on natuke nohu ja väike palavik ja tal kunagi pole ainult nohuga palavikku, alati on ka kurk haige olnud aga nüüd pole. Suuremal on kurk valus ja ,, paks ,, ja nohu, kurk vaatlusel on paistab täiesti terve, ei punetust, plekke, suurenenud mandleid, ei midagi. Esimene kord oli tal samamoodi ja minul oli ka kevad 3p samamoodi kurguga. Lastele tehti pcr, olid pos.
Päris õudne sellise leitsakuga haige olla.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen ise mitu korda põdenud ja on ka lapsed. Meil on tööl praegu palju haigeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõik olete ikka kolm korda vaktsineeritud ka, eks?

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõik olete ikka kolm korda vaktsineeritud ka, eks?

Kusjuures tean, et on olnud mitmekordseid haigestumisi isegi kolmekordse vaktsineerimisega, üks kuskil vaktsineerimiste vahepeal ja teine kord peale kolmandat doosi, seega ei  tasu vaktsiinidest mingit imet loota- kergendavad haigust ehk, see on kõik. Seda ju ei tea, kui kerge või raske oleks koroona olnud ilma vaktsiinita, aga enamasti nad nii töötavad, et läbipõdemine on kergem. 

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures tean, et on olnud mitmekordseid haigestumisi isegi kolmekordse vaktsineerimisega, üks kuskil vaktsineerimiste vahepeal ja teine kord peale kolmandat doosi, seega ei tasu vaktsiinidest mingit imet loota- kergendavad haigust ehk, see on kõik. Seda ju ei tea, kui kerge või raske oleks koroona olnud ilma vaktsiinita, aga enamasti nad nii töötavad, et läbipõdemine on kergem.

Läbipõdemine kergem JA tüsistused väiksemad. See viimane on päris oluline. Mul tutvusringkonnas ikka päris erinevaid tüsistusi koroonast :/

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 3x vaktsineeritud JA 2x läbi põdenud. Õpetaja olen. Koolist saab muidugi kõik külge, mis seal vähegi liigub. Aga haigus kulges mõlemal korral kergelt, nagu tavaline külmetushaigus, paar päeva palavikku ja pärast nõrk olemine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 3x vaktsineeritud JA 2x läbi põdenud. Õpetaja olen. Koolist saab muidugi kõik külge, mis seal vähegi liigub. Aga haigus kulges mõlemal korral kergelt, nagu tavaline külmetushaigus, paar päeva palavikku ja pärast nõrk olemine.

Mul tuttav 3x vaktsineeritud ja 3x põdenud. Ilmselgelt ei ole koroona selline viirus, mis läbipõdemisel pikaaegse immunsuse annab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsed põevadki pea iga-aastaselt mõnda koroonaviirust. Mis siis on? Nüüd on test olemas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõik olete ikka kolm korda vaktsineeritud ka, eks?

Mina näiteks olen küll kolm korda vaktsineeritud ja olen ka kaks korda koroonat põdenud. Mõlemad korrad kergelt ja tüsistusi ei olnud. Samas kolleeg, kes pole vaktsineeritud, on põdenud vaid ühe korra, aga siiamaani kurdab, et on väsimus ja halb olla.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõik olete ikka kolm korda vaktsineeritud ka, eks?

Ei, lapsed ei ole vaktsineeritud. Meie mehega oleme teinud 2x, mina reisimise pärast ja mees töö pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lapsel mitu korda koroona