Esileht Väikelaps Lapsel nohu juba 22 päeva

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Lapsel nohu juba 22 päeva

Postitas:

6.12 algas. Siiamaani hommikuti nina tatti täis. Kollane. Loputan mitu korda päevas NaCl lahusega ja siis nuuskab nina ilusti tühjaks. Öö jooksul tatt valgub kurku ja seetõttu köhib ka hommikuti.
Enne Eestisse tulemist helistasin arstile aga seal öeldi, et kui soovime siis võime minna ootama elavasse järjekorda kus siis med.õde vaatab lapse üle aga teades kui mõttetu selline ,, abi ,, on siis ei läinud. Pealegi ooteaeg on mitu tundi.
Kas midagi looduslikumat aitaks leevendada nohu?
Laps 6-aastane.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 11:16; 28.12 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reis sooja kliimasse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nohu võib olla bakteriaalne. Sel juhul tuleb ravida antibiootikumiga. Ninast võetakse proov ja siis selgub, kas on vaja AB kuuri. Juhul kui on bakteriaalne, siis on antibiotsist abi ja nohu möödub paari päevaga.

Seega ma soovitan siiski minna esimesel võimalusel arsti juurde ja kindlaks teha, mis on nohu põhjus. See võib muidugi olla ka allergia, ka sel juhul tuleks võtta ravimit ja mingi soolalahusega loputamine seda ära ei võta.

Võite proovida Quixx soolalahust, mis on Aaloega, ka aaloel on kerge antibakteriaalne toime. Aga üldiselt nii pika nohuga ikka arsti juures ära käia.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 11:51; 28.12 11:53; 28.12 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas, Tallinna kaubanduskeskustes avati hiljuti tasulised arstipunktid. Nauticas ja lasnamäel. Äkki sellest on abi.

https://kiirkliinik.ee/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 11:51; 28.12 11:53; 28.12 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta hüpertooniline Quixi aerosool ja loputa sellega korralikult. Aerosooli surve on tugevam. Ma sain oma lapse pikast kollarohelisest nohust nii võitu.

Teine asi, kui finantsid võimaldavad, siis lase ninast bakt külv võtta tasulises laboris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem oleks siiski ikkagi arstile minna. Paks mädane tatt võib viidata ka põskkoopapõletikule. Sellega ei pruugi alati valu ostaees(põskkoobastes) olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põletiku analüüsi võiks lasta teha. Ja käsimüügiravimitest Sinupreti tilgad aitavad lima ninakõrvalurgetest välja tuua, põskkoopapõletiku korral ka toetavaks ravimiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu teismeline sai oma paksust tatist suht kiiresti lahti Flavamed forte siirupiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

22 päeva nohu ei ole küll õige ja see vajab juba arst/õe ülevaatust. Viiruslik nohu nii kaua ei kesta ja bakteriaalne vajab antibiootikume. Mine ruttu lapsega arstile, enne kui asi päris tõsiseks muutub, ära piina last!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 15:17; 30.12 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks asi on veel, mida proovida, Prospan siirup lastele. See on tegelikult köhasiirup, st lahtistab röga. Aga ma apteegist küsisin ja öeldi, et võib niisama nohuga ka anda, see on taimne, luuderohu ekstraktiga. Minu 3 a lapsel on õnnetuseks eelsoodumus saada kõrvapõletikke, nii kui tatt kuhugi kinni jääb, kõrva ta lööb. Ja kinni jääb kohe kindlasti, sest nina vahesein on kõver, pea väga pisike, käigud kitsad jne. Nädalake nohu ja siis palavik ja kõrv on aia. Ja ka kestab mitu nädalat nohu. Ninas kuskil luriseb, öösel hingata ei saa, nuusates välja midagi ei tule eriti, õudne lihtsalt. Ükskord siis sain sellest siirupist teadlikuks, arst kirjutas, sest ta juhtumisi köhis ka tookord. Jõudsin anda u 3 doosi, kui lapsel hakkas konkreetselt tatt ninast välja tilkuma. Sellist asja polnud minu silmad veel näinud, tal ei ole kunagi nohu niimoodi tilkunud. Kurat. Kui mitu korda oleme me lapsega öösiti vaevelnud, sest tatti täis nina ei lase hingata, kui palju olen ma arstile kaevanud, et see ajab ta köhima ja öögatama. Ja nüüd järsku tema alles soovitab… Ühesõnaga, see siirup teeb lima vedelaks, saab lõõrid puhtaks lapsel.
Ja kusjuures Sinupret ei mõju minu lapsele muhvigi, no absoluutselt mitte mingisugust vahet pole, kas anda või ei.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nohu võib olla bakteriaalne. Sel juhul tuleb ravida antibiootikumiga. Ninast võetakse proov ja siis selgub, kas on vaja AB kuuri. Juhul kui on bakteriaalne, siis on antibiotsist abi ja nohu möödub paari päevaga.

Seega ma soovitan siiski minna esimesel võimalusel arsti juurde ja kindlaks teha, mis on nohu põhjus. See võib muidugi olla ka allergia, ka sel juhul tuleks võtta ravimit ja mingi soolalahusega loputamine seda ära ei võta.

Võite proovida Quixx soolalahust, mis on Aaloega, ka aaloel on kerge antibakteriaalne toime. Aga üldiselt nii pika nohuga ikka arsti juures ära käia.

Mis on selle protseduuri meditsiiniline nimi kui ninast võetakse bakterikülv?
Ma läheksin käiksin kohe järgm nädala alguses kuskil erakas tallinnas ära aga ei tea kas aegasid üldse leidub nii kiiresti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 11:16; 28.12 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal 8 nädalat ja lapsel juba 9 nädalat selline korra-paar päevas nuuskamise nohu, paks ja kollane. Bakterit pole, allergiat pole, vaid tuleb kõrvakanalist. Perearst laiutab käsi ja ütleb, et sel aastal eriti nõme ja pika vinnaga viirus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on selle protseduuri meditsiiniline nimi kui ninast võetakse bakterikülv?
Ma läheksin käiksin kohe järgm nädala alguses kuskil erakas tallinnas ära aga ei tea kas aegasid üldse leidub nii kiiresti.

Uuri sellest kiirkliinikust, seal ka tehakse proove. Nagunii saadetakse proov laborisse. Ja ütlegi, et soovid lapse ninast proovi, et teada saada, kas on bakter.

Väike vatipulk pannakse ninna ja kogu lugu, midagi hirmsat selle proovi võtmises ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 11:51; 28.12 11:53; 28.12 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakliinik ja bakterikülv on hea mõte.
Soovitan veel käsimüügist Sinupret tabletid, 3x päevas, aitab just paksu kollaroheise tati ja põskkoopapõletikuga, kui asi pole nii hull, et ab võtma peaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nagu ei näe, et sa nohu ka päriselt ravid.

Proovi kombinatsiooni: Loputa sageli soolalahusega nina, peale spreita laste Sudafed või SeptaNazal-i, nii nagu karbil kirjas Sinupret tilgad, Zyrtec lahus.
Ööseks Vietnami palsam nina peale ja kindlasti enne ööund ninatilgad (Sudafed või SeptaNazal).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on juba hilja, aga kui nohu algas – tehke lapsele jalatalla alla joodiga täpid ja see võtab nohu ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on juba hilja, aga kui nohu algas – tehke lapsele jalatalla alla joodiga täpid ja see võtab nohu ära.

Ei võta! Mitte mingit kasu sellest ei ole. Lisaks on see jood lapsele ohtlik ja võib tekitada mürgistust.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 15:17; 30.12 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb soojendada põskkoopaid. Selleks sobib tass kuumema veega, mida hoida vastu põskkoobast.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Väikelaps Lapsel nohu juba 22 päeva