Esileht Väikelaps Lapsel on pissides valus, kõht ka valutab- kas põiepõletik või…?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Lapsel on pissides valus, kõht ka valutab- kas põiepõletik või…?

Postitas:

Laps täna hommikul ärgates käis pissis ja tuli wc-st ja ütles, et ta ei saa enam pissida, et nii valus. Tegin talle kummelivanni ja panin sooja teki alla. Tund hiljem kurtis ka kõhuvalu ja ühe ajal kraadisin igaks juhuks, tundus kuidagi kuumem ja ongi 37,5.
Arstile sain aja homseks. Mis edasi? Kas tal on põiepõletik, ilmselt eks. Või võib ka neerupõletik olla`?
Apteegist mees tõi mingeid looduslikke tablette ka.
Laps on 5aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõht ka valutab? Hmm…selle kohta ei tea. Minu lapsel oli ka pissida valus ja oli lihtsalt noku põletikus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu väikseimal tüdrukul kulges kuseteede põletik nii, et kõht valutas, aga pissida valus polnud- vähemalt 2aastane ei kurtnud pissimisel valu vaid just kõhuvalu.
Samas pissimise valu tundub küll põiepõletiku moodi. Kas teil perearstikeskuses kiiranalüüsi ei tehta? Saaksid pissianalüüsi juba täna ära viia ja õde jõuaks mõne kohapeal oleva arstiga konsulteerida- õnnestub lapsel äkki juba täna ravi peale saada. Põiepõetikku kannatada on ikka väga piin (olen ise lapsena väga mitmeid kordi põdenud ja mäletan neid hirmsaid nutte valust).
Ja kuigi pissida on valus peaks ta väga palju jooma ja tihedalt pissil käima- see ka aitab nö pisilased välja pesta. Jõhvikamahl on väga hea ja poes müüakse ka ravimteesid põiepõletiku puhuks (Eesti oma ürditalude omad). Tee ei pea olema kuum vaid tähtis on pigem kogus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ära anna ilma arstiga konsulteerimata mingeid looduslikke tablette. Ega looduslik ei tähenda, et veel see hea on. Nende toime võib teine kord nii tugev olla ja neid pole ju korralikult uuritud. Mul ükskord ühe loodusliku tee joomine, mida jõin ainult paar tassi, tekitas sellise probleemi, et jube lausa. Ma ei saanud käiagi.
Aga vastuseks küsimusele, et mina sinu asemel läheks kohe kindlasti erakorralisse. Ikka terve öö veel valu kannatada, ilma diagnoosi teadmata ja ravi saamata, see on nii raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta juba homme ise uriiniproov kaasa.
Jõhvikamahl on põiele alati hea, seda võid anda.

Mulle küll kõlab see põiepõletiku moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Lapsel on pissides valus, kõht ka valutab- kas põiepõletik või…?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.