Esileht Väikelaps Lapsel sõrm nn. umbes

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Lapsel sõrm nn. umbes

Lapsel näpp küüne juurest juba mitu päeva punane ja paistes. Öeldakse selle kohta, et sõrm umbes. Tean, et täiskasvanutel aitab, kui näpp kuuma vette panna, aga kuidas lapsel sellest lahti saada? Äkki keegi teab, millega määrida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 11:18; 12.01 11:35; 12.01 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas küünenurga juurest, kus küünt lõikad? Meil pisikesel varbaküüne juurest läks niimoodi paiste. Kuigi olin eelnevalt korralikult ära lõiganud ja ei olnud justkui sissekavamist karta. Tuli välja, et see väike küünepuruke, mis oli ära küll lõigatud, siiski jäänud kuidagi sinna nurka ja läkski varvas küüne juurest paiste ja kergelt nagu mäda tuli. kohe kui selle küünepuru välja saime, läks ka varvas uuesti ilusaks ja paistetus tõmbas ka kohe tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Visnevski salvi pole, millega kinni siduda, siis lase lihtsalt aeg-ajalt Asepti peale. Kuuma vette kindlasti ei paneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas küünenurga juurest, kus küünt lõikad? Meil pisikesel varbaküüne juurest läks niimoodi paiste. Kuigi olin eelnevalt korralikult ära lõiganud ja ei olnud justkui sissekavamist karta. Tuli välja, et see väike küünepuruke, mis oli ära küll lõigatud, siiski jäänud kuidagi sinna nurka ja läkski varvas küüne juurest paiste ja kergelt nagu mäda tuli. kohe kui selle küünepuru välja saime, läks ka varvas uuesti ilusaks ja paistetus tõmbas ka kohe tagasi.[/tsitaat]

Ei. Mu lapsel hoopis sealt poolt paistes, kust küüs hakkab kasvama. Lõikamise viga olla ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 11:18; 12.01 11:35; 12.01 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteegist sain mingit salvi ja hoidsin paar ööd mähist ümber ja mäda tuli välja. Küüs oli päris lahti, et alt hakkas hoopis uus kasvama, selle trauma peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana on laps? Minul endal oli lapsena tihti see probleem ja just selle kuuma vette pistmisega saime ilusti jagu, aga ma olin siis juba nii 5-6 aastat vana ja sain aru, miks on vaja teha ning olin koostöövalmis. Tegime siis nii, et ainult hetkeks kuuma vette ja siis kohe päris külma. Ja nii paar korda, tõesti ei olnud midagi hullu. Aga kui tänapäeval on mingeid leebemaid ravimeetodeid salvi kujul, siis kindlasti prooviks pigem neid :)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta apteegist Braunovidon salv see aitab väga hästi põletiku vastu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sibulamähis peaks mäda välja küpsetama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui vana on laps? Minul endal oli lapsena tihti see probleem ja just selle kuuma vette pistmisega saime ilusti jagu, aga ma olin siis juba nii 5-6 aastat vana ja sain aru, miks on vaja teha ning olin koostöövalmis. Tegime siis nii, et ainult hetkeks kuuma vette ja siis kohe päris külma. Ja nii paar korda, tõesti ei olnud midagi hullu. Aga kui tänapäeval on mingeid leebemaid ravimeetodeid salvi kujul, siis kindlasti prooviks pigem neid :)![/tsitaat]

Tegemist samuti 5aastasega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 11:18; 12.01 11:35; 12.01 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Braunovidon aitas väga hästi ka minu valusa ja paistes varba puhul! Päevas paar korda lased asepti peale ja siis paned seda Braunovidonit ning mina panin ka plaastri peale, et salv ikka püsiks seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lapsel vannis liguneda ja siis kui nahk oli ilusti pehme, siis desinfitseerisin peenikese nõela ja torkasin nõela sutsti umbeläinud kohta. Mäda tuli välja ning sõrm paranes ruttu, pärast vanni panin veel Bepanthen kreemi peale. Minu meelest see torkamine polnud lapsele eriti valus, aga sai suht ruttu vaevast lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soolapekk, teeleht, kampriõli.Kõik on aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Lapsel sõrm nn. umbes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.