Esileht Väikelaps Lapsel suu enamasti lahti?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lapsel suu enamasti lahti?

Postitas:

Kas see on mingi näitaja, kui 1,3 aastasel on suu enamasti mängides ja ringivaadates lahti ning ila endiselt voolab?
Käisime arstil ning ta mokaotsast mainis, et 1,3 aastasel peaks olema suu juba enamasti kinni ning ta peaks suutma ila alla neelata. Kas tõesti siis teised pooleteistaastased enam nö ei ilasta ning on suu kinni?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks üldiselt küll olema suu kinni. Äkki on adenoid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka suu lahti. Käisime nina- ja kurguarsti juures, kes ütles, et lapsel pool hingamisteest kinni (meil oli mingi pikalt kestnud viiruslik nohu). Lastearst soovitas veel Fertilitasse dr. Solovjovi juurde minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakuks ka adenoidi. Meil lõigati umbes aastaselt ära ja siis jäi tativool ka ära ning suu kinni. Tasub arstilt nõu küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla adenoid. Aga minu ühel lapsel ila voolas pidevalt peaaegu 3. sünnipäevani. Pidevalt oli rinnaesine märg. Teemaks vist nõrgad põselihased või midagi sellist. Minu meelest adenoidiga laps hoiab küll suud lahti, aga ila ei tohiks voolata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil poisil oli ka suu lahti ja tegelikult on tihti ka praegu suu lahti. Laps saab 5aastaseks. Ila voolas tal ka, aga mitte nii, et eest oleks märg olnud. Ma lihtsalt nägin, et suu on ila täis. Peale selle kaasnes meil ka halb rääkimine. Poiss rääkis nagu kuum kartul suus. Arsti juures sellest juttu ei tulnud, aga nõrgad põse või keelelihased võivad olla küll. Siiani mõnikord räägib poiss lohakalt. Kõne ei ole päris selge, aga midagi hullu ka pole. Samas ütleb ilusti tähti, ka r tähte põristab ilusti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Lapsel suu enamasti lahti?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.