Esileht Väikelaps Lapsel tolmulesta allergia

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lapsel tolmulesta allergia

Postitas:

Palun aidake mõelda, ehk on siin mõnel emmel rohkem kogemusi. Lapsel testiti allergia tolmulesta vastu. Mis abivahedid tasub kasutusele võtta, et tema olukorda leevendada? Koristamine see selleks, ma mõtlen voodisisu jne. Põrandavaiba peab ilmselt ka ära viima, aga siis on toas põrandal suht jahe mängida. Mõtlen, kas on ehk tarvis uus põrand panna, kas ntx laudpõrand või kork oleks lahendus? Praegu on laminaat, see on nkn külmem kui kõik teised.
Tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:22; 01.03 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ütles lastehaigla allergoloog paar kuud tagasi, et tore küll, et koristate, aga lapse tervises see efekti ei anna. Et tuleb lihtsalt lapse sümptomeid leevendada. NIng et tolmulesti saab ta igalt poolt hoolimata koristamisest.

Voodisisu võib ju vahetada allergilise lapse omade vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles ka laste allergoloog, et vaip peab minema. Ja ma olen nüüd mures, sest siis on mu lastel külm põrandal mängida.

Voodisisu juba tellitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 11:22; 01.03 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik asjad, mis võtavad tolmu külge tuleks vähemalt lapse magamistoast välja viia. Meie võtsime ära kardina ja viisime keldrisse kõik karvased mänguasjad. Laps kasvas välja teiseks eluaastaks. Poodides või apteekides on müügil üks vahend, mida madratsitele pihustada, tapab tolmulestad ära ja peale paari minutilist mõjumist tuleks madrats tolmuimejaga üle tõmmata. See ka aitab kindlasti. Nime kahjuks ei mäleta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea kuidas praegu need asjad on, aga kui mul umbes 8-9-aastasena tolmulesta allergia diagnoositi, siis tehti mulle allergeeni sisaldavaid süste. Praegu sellest juba 20 aastat möödas ja kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah vaip peab minema või siis selline vaip mida on võimalik regulaarselt pesta üle 60 kraadise veega.
Meil aitas meeletult see kui hakkasin kõiki voodiriided, tekke ja patju regulaaarselt pesema pesumasinas üle 60 kraadise veega. Enne ei pesnud näiteks patja regulaarselt ja pesin ka tihti voodipesu 40 kraadiga.
Praegu on probleem ainult siis kui reisime ja veel eriti siis kui lapsed näiteks hotellis hakkavad voodi peal hüppama. Kodus enam probleemi ei ole. Pehmeid mänguasju ei ole ära visanud aga jällegi pesen neid regulaarselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on laps atoopilise nahaga ja just soe, kuiv ja olmetolm aitavad sel veel jõulisemalt nahka rüüstata. Arst soovitas meil kõik ülearune kokku kerida ja ära panna. Meil on majas ka põrand jahe, sest üks tuba on kütteta ja sealt tuleb mööda põrandat külma. Lapse tervist ei ole see mõjutanud, ta on harjunud, jalad-käed on talvel tihti jahedad, aga vist pole hullu. Meil on laudpõrand. Aga meie kõigi üllatuseks oli sel talvel kogu me perel nahk PALJU parem(mees ja mina ka kergelt atoopilise nahaga).

Sõbranna aga mul allergik(olemtolm) ja neil ei ola majas ainsatki laudlina, vaipa ega ühtegi ülearust tekstiili. Neil rahamuret pole ja remontisid maja täpselt selliste materjalidega ja sellseks, et tal oleks võimalikult hea elada. Ja päris kindlasti mõjutab ümbrus tema tervist väga otseselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida vähem tekstiile, seda parem.
Voodipesu tihti tuulutada ja vähemalt 60-kraadises vees pesta.
Kui saad kord nädalas madratsit õues südamest kloppimas käia, on hea.
Pehmete mänguasjadega sama lugu.
Mida rohkem sul on lagedad pindu, seda parem. Lihtsam kraamida, tolm ja muu jama ei kogune igasugu nurgatagustesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Lapsel tolmulesta allergia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.