Esileht Ilu ja tervis Lapsel vajub silm kõõrdi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lapsel vajub silm kõõrdi

Postitas:

Viimased kuu aega olen märganud, et 9-aastasel lapsel kipub üks silm kõõrdi vajuma. Eriti just õhtupoole, kui silmad ilmselt väsinud. Kas sellist asja peaks näitama tavalisele silmaarstile, või on selle jaoks mingi eraldi spetsialist, kelle poole pöörduda?

Tõenäoliselt silmalihased nõrgad ja annab ikka parandada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On endal sama probleem, terve elu käinud Ortoptrist Kaire Somma juures seda jälgimas. Tean et konkreetselt minu probleemile on lahendus operatsioon, aga kuna see ei sega mu igapäevast elu olen otsustanud selle tegemata jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti silmaarstile, mitte optometristile, kes tegeleb vaid prillide määramisega.
lapseea kõõrdsilmsust on võimalik ravida, kui varakult jaole saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nn laisk silm, loe. silmaarst annab harjutusi, nippe kuidas silmalihaseid tugevdada ja silmade koordinatsiooni parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti silmaarstile, mitte optometristile, kes tegeleb vaid prillide määramisega.
lapseea kõõrdsilmsust on võimalik ravida, kui varakult jaole saada.

ortoptist ei ole optometrist, saage juba ükskord aru. Kaire Somma, ITK silmakliinik, saatekirja pole vaja ja järjekord on oluliselt lühem kui silmaarstile, sest ortoptist on hariduselt õde. Tartus on Imbi Kuus ntx.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan ka minna Kaire Somma juurde (keskhaigla silmakliinik). Käin seal oma lapsega iga poole aasta tagant jälgimas. Väga kogenud spetsialist ja tema juurde saad kiiremini kui silmaarsti vastuvõtule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Lapsel vajub silm kõõrdi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.