Esileht Koolilaps Lapsele koristamise eest raha?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Lapsele koristamise eest raha?

Postitas:

Olen ammu mõelnud, et võiks võtta endale koristaja, kes käiks 2 korda kuus koristamas (kord-50 euri). Samas on mul kodus teismeline. Mida arvate mõttest, et koristaja asemel panna tema tööle sama raha eest? Kindlasti peaks teda palju õpetama alguses…

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 12:28; 03.03 13:03; 05.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps peaks koristama terve maja, siis ilmselt kompenseeriks seda, suurendaks taskuraha vms. Samas on iga pereliikme kohus hoida kodus puhtust ning kui minu 12-aastasel on kohustus koristada oma tuba ja tõmmata tolmuimejaga ka muud ruumid, siis seda pean ma proportsionaalseks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tee kokkulepe, et igapäevane enda järelt kasimine ei ole tasuline, aga kord-kaks terve maja/ korteri põhjalik keraamimise eest saab palka. Võib- olla mõjub see just hästi ka üldisele korra hoidmisele, et oskab puhtust väärtustada. Mina prooviks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libe tee. Tulevikus ei liiguta lillegi kui raha ei saa.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 11:00; 04.03 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libe tee. Tulevikus ei liiguta lillegi kui raha ei saa.

Sa töötad tasuta?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on ikka hea elu tänapäeva lastel, meie koristasime ise tube, tegime süüa, triikisime pesu, ka aias sai abikas oldud ja marju korjatud. Kõike ikka mõistlikkuse piires, et töökogemuse saime kodust.
Lisatasu saabvad lapsed näiteks puude ladumise või aia värvimise eest, toad hoiavad ise korras.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. No igapäevase koristamisega saame hakkama ja seda teebki terve pere, ka lapsed. Lisaks hoiavad oma toad korras, niidavad vajadusel muru jm tasustamata kodutööd. Aga lihtsalt meil on suur maja ja see tähendabki, et L-P me ainult koristame. Minul on pikad tööpäevad ja nädala sees ei jõua midagi teha. Nn vaba aeg puudubki juba.
Mõtlen just selliseid tüütuid töid, mida teen 1-2 korda kuus, aga mis nõuavad palju aega. Sauna küürimine, mullivanni küürimine, raamaturiiulilt tolmu võtmine jms. Vannitoa seinte põhjalik pesu jms.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 12:28; 03.03 13:03; 05.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ot… sinul, kel koristamine on käpas, kulub selleks terve nädalavahetus, aga kuidas oleks lugu lapsega, kes alles hakkab asja õppima? Kas teismelisel pole vaja igal tööpäeval seitse-kaheksa tundi koolis olla ja siis veel kodus õppida (äkki on mõni trenn või huviring ka veel) – mis TEMA nädalavahetusest sedasi alles jääks?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libe tee. Tulevikus ei liiguta lillegi kui raha ei saa.

Sa töötad tasuta?

Mulle tõesti keegi oma kodu koristamise eest ei maksa. Tuleb kasuks eristada teenuse osutamist versus igapäeva pereellu panustamist.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 11:00; 04.03 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Rääkisime sellel teemal eile lapsega. Kuna tema tahab väga lisaraha teenida (paar sõbrannat käivad söögikohtades koristamas-nõusid pesemas) ja mina peaks selle 100 euri võõrale välja käima, siis jõudsime kiiresti kokkuleppele. Tänan kaasa mõtlemast. Mis siis, et teemat miinustati, otsustasin ikka oma põhimõtetele kindlaks jääda: töökasvatus on minu jaoks oluline.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 12:28; 03.03 13:03; 05.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Lapsele koristamise eest raha?