Esileht Lapse ootamine Lapsele oma kunagise koera nimi?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Lapsele oma kunagise koera nimi?

Postitas:

Pealkiri on imelik ja ka olukord on imelik, ma ei oska ise seisukohta võtta. Mulle on alati üks poisinimi meeldinud, noore täiskasvanuna võtsin endale koera ja koerake sai selle nime. EI ole muidu koeranime meenutav nimi, aga koertele pannaksegi ju sageli inimeste nimesid. Kahjuks suri koerake enneaegselt, nüüd on sellest mitu aastat möödas ja ootan poega. Ja see nimi on endiselt lemmik poisinimi, mehele samuti meeldib. Koer elas mu vanematekodus ja suri varst pärast seda, kui mehega tutvusin, nii et mehele see nimi koera ei meenuta. KÜll aga teavad paljud mu tuttavad ja sugulased, et mul selle nimega koer oli. MIs teie arvate, kas oleks imelik see nimi lapsele panna? Olge palun ausad, takka kiitmist ma ei vaja, tahan adekvaatset hinnangut.
Kas te kujutaks ette, et teie sõbral oli kunagi koer Mikk, Hugo või Sebastian ja järsku paneb ta selle nime oma lapsele?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates ei ole imelik.
Mul oli kunagi peika ja koer sama nimelised ????.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ei ole imelik, kui on normaalne nimi nagu sinu toodud näidetes 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, imelik. Nagu koera mälestuseks. Kui mul tuttav nii teeks, mõtleks nii.

Ilusaid nimesid on veel.

Mul katkes 1. rasedus 7. nädalal. Ma ei pannud oma tütrele seda nime, mis mul siis oli välja mõeldud tüdrukule.

Ma ei paneks ka oma loomadele varasema surnud looma nime.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh mul oli nii sarnane lugu, aasta alguses sain lapse! Otsustasin mitte panna, aga juba kahetsen. Mõni mõis, kui nimi väga meeldib!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mul väljavalitud nimede hulgas on üks nimi, mis on hetkel minu naabri koeral.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ei ole imelik. Kui nimi ikka väga meeldib ja kummitab peas niimoodi, et ei lase teisi nimesid löögilegi, siis keda huvitab, mis teised arvavad? Kui siin on arvamusi, et issand jumal, nagu koera mälestuseks pandud, siis ma võtaks seda nii, et pigem koera AUKS. Esivanemate auks pannakse ju ka nimesid. Koer on pereliige.

Isiklikult ma ei paneks inimese/looma järgi nime, kellel oli kurb saatus. Nt hetkel see, et suri liiga noorelt.

Aga muidu roheline tuli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtleks seda, et mina ise nii ei teeks, sest nimi hakkaks ju surnud koera meenutama mulle. Samas ega pole ju kellegi asi öelda, mis nime oma lapsele panna võid. Pane, mis meeldib!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu parimal sõbrannal oli lapsepõlves koer. Käisime temaga aastaid vähemalt paar korda nädalas jalutuskäikudel. No ja ei tule mulle meelde, mis selle looma nimi oli.
Ehk siis inimesed ei pruugi mäletada ega seostada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa juba küsid, siis sisimas ikka kahtled? Kui kahtled, ära pane. Ilusaid nimesid on veel.
Aga kui mitte miski selle mõtte juures sind ei häiri, siis pane.

Mina isiklikult ei paneks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pojal on nimi, mis oli ühel kassil, kes meie elus väga tähtis oli. Mis teha – väga hea nimi on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kell valiks endise koera nime a’la Mikk või Hugo, kui need tänapäeva moodsad Chäthryn või Möllibert.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli koer juba olemas, kui ma oma mehega kohtusin. Tal oli välja mõeldud nimi, mille ta kindlasti tahtis panna oma tütrele. Saimegi tütre. Nüüd on meil nii koer kui tütar sama nimega 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Lapse ootamine Lapsele oma kunagise koera nimi?