Esileht Koolilaps Lapsele ortotondi aega!

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Lapsele ortotondi aega!

Postitas:

Tere. Kas keegi oskab soovitada, kus oleks reaalselt võimalik lastega ortotondi vastuvõtule aega saada? Mul on kahel algklassilapsel vaja minna ortotondi juurde nagu hambaarst ütle. Kui praegu saaks ortotont sekkuda, siis kasvaks teised uued hambad otse. Aga mida pole – ortotondi aega saada. Igal pool on nii palju kliente, et uusi ei võeta. Aga kuidas siis laps, ekllel on see nii oluline oma hambad korda saab. Olen iga hea vihje eest tänulik. Kus aga oleks võimalik aega broneerida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 08:02; 10.12 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega Tallinnas ei saagi, kui just tutvust ei ole. Minul sama probleem,siis helistasin lihtsalt Rakveresse ja seal öeldi helistage 2 jaanuari hommikul , siis paneme aegasid 2020 aastaks. Tallinnas oli lähim aeg aastaks 2022, täiesti kohutav.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme Unimedis suht normaalselt aegu saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 10:33; 10.12 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme Unimedis suht normaalselt aegu saanud.

uue kliendina?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 12:05; 09.12 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi Eurodent Hambaravi. Ma ei tea, kas see oli juhus, aga sain sinna väga kergelt aja. Me siiski ei läinud sinna, sest ootamatult saime tel.kõne teisest kohast, kus olime ootejärjekorras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 12:43; 11.12 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartusse Denslux kliinikusse sai 2020 aasta veebruari alguseks eelmisel nädalala aega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi Eurodent Hambaravi. Ma ei tea, kas see oli juhus, aga sain sinna väga kergelt aja. Me siiski ei läinud sinna, sest ootamatult saime tel.kõne teisest kohast, kus olime ootejärjekorras.

See on sama mis Unimed. Ühines.
Ma oktoobris helistasin kõik kohad Tallinnas läbi. Nulliring. Ka tasulisi aegu pole.
Tartusse ju ei käi lapsega. See pole vaid ühekordne visiit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljandi või Valga lapsed vist käivad Tartus…kui vaja, siis vaja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 18:24; 10.12 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult tõesti, ega teemaalgataja ei olegi ju öelnud, et tal tingimata tallinnas vaja…

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 12:05; 09.12 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli suht hiljuti sama juhtum. tallinnas siis. mõtlesin lausa, et teen kaebuse haigekassale.
TEGELIK elu nii hull pole. meil siis kodulähedasemad kaks polikliinikut tõnismäel. kaarlis pandi “raamatusse” ja kesklinna omas läksingi mingi “numbrite jagamise hommikul” kohale vist…. ei mäleta täpselt aga no mingiks lähikuudeks ma aja sain. vist võeti kaarlist ka mingi aeg ühendust, et oleks saanud siis ka “raamatu põhjal” jaole.
nii et jah, nõme aga nii on.
tugevat närvi ja ilusaid hambaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uue kliendina?

Jah, uue kliendina. Esmalt suunas hambaarst ortodondile, aja saime siis umbes ühe kuuga. Kusjuures hambaarst on meil teises kliinikus. Ortodont suunas edasi füsioterapeudi juurde, laps tegi aasta otsa mingeid harjutusi mitu korda päevas, siis tagasi ortodondile ja taas hambaarstile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 10:33; 10.12 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma saan aru, et kui kohapeale minna ja mingisse raamatusse end järjekorda panna, saab kiiremini aja kui helistades või meili saates.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 08:02; 10.12 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli suht hiljuti sama juhtum. tallinnas siis. mõtlesin lausa, et teen kaebuse haigekassale.

TEGELIK elu nii hull pole. meil siis kodulähedasemad kaks polikliinikut tõnismäel. kaarlis pandi “raamatusse” ja kesklinna omas läksingi mingi “numbrite jagamise hommikul” kohale vist…. ei mäleta täpselt aga no mingiks lähikuudeks ma aja sain. vist võeti kaarlist ka mingi aeg ühendust, et oleks saanud siis ka “raamatu põhjal” jaole.

nii et jah, nõme aga nii on.

tugevat närvi ja ilusaid hambaid!

Haigekassa ei tegele aegade ega ravijärjekorraga.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 18:24; 10.12 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega Tallinnas ei saagi, kui just tutvust ei ole. Minul sama probleem,siis helistasin lihtsalt Rakveresse ja seal öeldi helistage 2 jaanuari hommikul , siis paneme aegasid 2020 aastaks. Tallinnas oli lähim aeg aastaks 2022, täiesti kohutav.

Nüüd enam Rakveres ei saa, ortodont läks lapsepuhkusele. Öeldi, et kogu Virumaa peale on nüüd üks ortodont tööl ja aegu pannakse kirja alles alates suvest 2020. Nii, et kui keegi teab, kust ortodonti leida, ootan ka infot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 14:33; 16.12 11:01; 16.12 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega Tallinnas ei saagi, kui just tutvust ei ole. Minul sama probleem,siis helistasin lihtsalt Rakveresse ja seal öeldi helistage 2 jaanuari hommikul , siis paneme aegasid 2020 aastaks. Tallinnas oli lähim aeg aastaks 2022, täiesti kohutav.

Nüüd enam Rakveres ei saa, ortodont läks lapsepuhkusele. Öeldi, et kogu Virumaa peale on nüüd üks ortodont tööl ja aegu pannakse kirja alles alates suvest 2020. Nii, et kui keegi teab, kust ortodonti leida, ootan ka infot.

Rakverre tuleb ju just tagasi teine inimene, kuuldavasti siis liigub aegu paremini.
Aga…Tallinn, püsige ilusti pealinnas. Rakveres on väga tore käia ja meie arst on superluks, tegelikult terve kollektiiv on sõbralik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 23:22; 17.12 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi Eurodent Hambaravi. Ma ei tea, kas see oli juhus, aga sain sinna väga kergelt aja. Me siiski ei läinud sinna, sest ootamatult saime tel.kõne teisest kohast, kus olime ootejärjekorras.

See on sama mis Unimed. Ühines.

Ma oktoobris helistasin kõik kohad Tallinnas läbi. Nulliring. Ka tasulisi aegu pole.

Tartusse ju ei käi lapsega. See pole vaid ühekordne visiit.

Eurodent Hambaravi OÜ on midagi muud kui Unimed Kliinikud (www.primadent.ee, Ahtri 6a). Unimediga ühines Eurodent Dental Clinic, Lootsi 3. Imelik, et nii sarnaseid ärinimesid võib üldse olla. Unimedis käime juba pikalt müofunktsionaalses teraapias, aga ortodondile aega ikka pole saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 12:43; 11.12 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen juba poolteist aastat üritanud erinevatesse kliinikutesse aega saada lapsele(Tallinnas). Uusi kliente vastu ei võeta ja ei oska ka ükski öelda kuna tõenäoliselt saaks. Igal pool öeldakse rõõmsalt, et helistage uuel aastal jälle. Mõni palub poolaasta möödudes uuesti helistada ja uurida aga siiani on kõik tulutult. Isegi tutvuste kaudu polnud võimalik aega saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole see aja saamine Tallinna kliinikutesse nii võimatu. Tuleb lihtsalt helistada, olla viisakas ning uurida, millal annavad ortodondid uutele klientidele aegu ning siis proovida uuesti. Mina sain lapsele aja ühte kliinikusse paari nädala pärast peale helistamist, kuid kuna see meile ei sobinud, siis koheselt teise helistades, sain aja paari kuu pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on peamine probleem selles, et mul on sellel ainsal päeval hommikul, mil saaks helistada, ka tööpäev. Selle kuu algul läksin koosolekult välja, et saaksin lapsele arstiaega kinni panna. Viis minutit kulutasin, ühendust ei saanud, siis pidin koosolekule tagasi minema. Kui aga koosolek lõppes, oli ka arsti kabinetis juba tööpäev läbi ja ajad kinni. Ühel teisel korral püüdsin enne loengu algust helistada, sõitsin peaaegu teelt välja autoga sest pidin kogu aeg uuesti valima. Kunagi ei saa esimese paari helistamisega jaole. Kuidas küll teised inimesed keset tööpäeva saavad nende helistamistega tegeleda? Eriti kui öeldakes, et proovige iga paari päeva tagant, sest me ei tea, millal graafikud paika pannakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 14:33; 16.12 11:01; 16.12 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad ka politseilt musta jõulukaarti? Sõites mobiiliga ei tegeleta!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad ka politseilt musta jõulukaarti? Sõites mobiiliga ei tegeleta!!!!

Seda minagi… kuidas teised inimesed nende arsti aegade kinni panekuga keset tööpäeva hakkama saavad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 14:33; 16.12 11:01; 16.12 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljandi või Valga lapsed vist käivad Tartus…kui vaja, siis vaja

Viljandi lapsed käivad ka Viljandis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole see aja saamine Tallinna kliinikutesse nii võimatu. Tuleb lihtsalt helistada, olla viisakas ning uurida, millal annavad ortodondid uutele klientidele aegu ning siis proovida uuesti. Mina sain lapsele aja ühte kliinikusse paari nädala pärast peale helistamist, kuid kuna see meile ei sobinud, siis koheselt teise helistades, sain aja paari kuu pärast.

Me saime ka väga lihtsalt aja Tallinnasse. Ainus teema oli see, et arst vaatas u. 3-5 minutit lapse suus ja teatas, et tulgu me 3.a pärast tagasi.
Nüüdseks on lapse ravi juba 2.5.a kestnud ja seda haigekassa toega, sest asi ei ole puseriti hammastes. Ma ei tea, mis saanud oleks kui ma olekski uskuma jäänud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 23:22; 17.12 07:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Koolilaps Lapsele ortotondi aega!