Esileht Väikelaps Lapsele või lapse musi,põsele või…

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Lapsele või lapse musi,põsele või…

Postitas:

Küsimine siis,kas annate või annab laps musi,siis kuhu? On see põsele või suule? Kas see tegevus tundub näiteks linnaruumis kuidagi õõvastav?
Minu poisid annavad alati põsele ja nii ka ise neile.On sellised suured musinõudjad.Mind ei häiri kui väljaspool kodu lapsele või laps ise musi annab ja pean seda igati normaalseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ALATI põsele! Linnaruumis ei sega. Aga laste suule musitamine…. No musita oma meest suule mitte last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saavad musi põsele, suule, ninale, lõuale, käele, varbale jne… isegi paljale pepule!
Täiesti normaalne ja lapsele/ vanemale vajalik tegevus minu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on ka suur musitaja ja absoluutselt ei tee probleemi ka suu peale musitamisest.Mitte kuidagi ei ole võrreldav mehe \”musitamisega\”.Pole kunagi sellest probleemi teinud ja ei tee ka.Mingis vanuses kaob ära suule musitamine.Ise ei mõtle kuhu musi annan ,olgu selleks suu,põsk,laup,nina või käsi/varvas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar võtab tihti õrnusehoos minu pea oma käte vahele ja tirib oma suu minu suu vastu….see on lapse ja ema vaheline musu, mis ei ole kaugeltki erootilise suudlusega võrreldav! Ta lihtsalt armastab ju oma emmet!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu tütar võtab tihti õrnusehoos minu pea oma käte vahele ja tirib oma suu minu suu vastu….see on lapse ja ema vaheline musu, mis ei ole kaugeltki erootilise suudlusega võrreldav! Ta lihtsalt armastab ju oma emmet![/tsitaat]

Meil ka nii 🙂 See on lihtsalt armas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisike poja teeb musi-mopsu suule. Nii emmele, issile, väikesele õele kui suurele vennale-õele. Meie selles huulte puudutuses küll midagi imelikku ega erootilist ei näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Musitamine on lapsele hea! Musitage aga kuhu iganes! Mina siiamaani musitan oma vanemaid ja nemad mind (põsele).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kes leiab, et lapse musis või ise lapsele musi tegemises on midagi õõvastavat, peaks iseenda mõttemaailmas veidi korrektuure tegema.
Meil suurem poiss teeb alati suu peale musi, ise musitan ka täpselt sinna kuhu parasjagu juhtub:) Vahel kui õhtul teen lapsele enne magamaminekut hoopis põsele või ninale või laubale musi, siis laps ise nõuab, et suu peale ka, et see pidavat päris musi olema:D
Annab ikka tulla selle peale, et see õõvastav on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kord lapsena nägin kuidas teismelised poisid andsid emale ja isale suu peale \”head ööd musi\”. öäk. Kui ka nüüd näen emasi/isasi ja väikesi poisse suu peale musitamas, siis kujutan neid ka teismelistena samamoodi käitumas. Mulle see ei istu.[/tsitaat]

See siin on väikelapse foorum, vanusest 1-6. Noorukid ja teismelised on korrus allpool 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on erinevad. Minu jaoks on lapse suule musitamine õõvastav, aga kellele see sobib, neid ma hukka ei mõista. Nende lapsed ja nende musid. Lihtsalt mina ei musita oma last suule iialgi.

Suule-musitajad võiksid lihtsalt arvestada, et kõigile ei pruugi nende käitumine istuda. See ei tähenda, et nad oma käitumist kuidagi muutma peaksid. Mõne jaoks ei ole ju aktsepteeritav ka 2-aastase tissitamine või mähkmete kandmine. Lihtsalt, teadmiseks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

igale poole mujale kui suu peale (pepu piirkonda ka mitte). suule musitan ja suudlen ma ainult oma abikaasat. ei ole õõvastav, aga pisut imelik, seega hoidun. kui laps on mulle ikkagi suu pihta saanud, tõmban huuled kriipsuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 13:56; 24.01 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist väga vale käitumisega ema, aga teen 90% suule musi, ei näe selles mitte midagi halba, peale du¨¨i teen musi ka pepule, võin igale poole musi teha, sest armastan last liiga palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paar korda juhtunud, et võõras laps (mitte päris võõras, tuttavate laps nt) tahab mulle musi teha ja seda ikka suule. Minu jaoks väga ebamugav olukord ja olen siiani kuidagi suutnud pea ära pöörata ja lasknud tal siis põsele teha. Ise teen talle põsele musi vastu. Omal veel last ei ole, seega ei tea, kas oma lapse suule musi tegemine ka vastik oleks, ilmselt mitte.
Saan aru, et need võõrad lapsed on harjunud suule musitamisega, aga ema-isa võiksid natuke selgitada, et nii tehakse vaid oma peres, et kui kellelegi teisele tahad musi teha, siis põsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu noorem poeg(5a) on ka suur musitaja.
Minu arust on armas ja pole kordagi mõelnud , et selles midagi imelikku või erootilist oleks.
Aga…
Juba eelmisel aastal selgitasin talle , et issile , vennale , vanaemale , kasvatajatele… tehakse musi põse peale mitte suule.Seletasin talle miks emme-issi suule musitavad ja poiss sai aru. Aegajalt ta ikka küsis , et kas suu peale võib musi anda? Ütlesin , et ühe mopsukese ikka võib. Nüüd kui poiss on juba 5 aastane , olen ikka musitamiseks põse ette keeranud. Mitte et selles suu peale musis midagi sündsusetut oleks vaid lihtsalt tasapisi tuleb laps sellest armsast \”nunnueast\” välja suunata. Juba paar kuud pole poiss mind suule musitanud, aga ega sellest meie lähedus pole vähenenud. Ikka kallistame ja musitame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Musi ja suudlus on erinevad asjad ju 🙂 Seega ei saa võrrelda lapse musi ja mehe suudlust suule 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie musitame nii suule kui põsele vastastikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ESCAPE kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas saab oma lapse suule musitamine olla õõvastav, vastik vms, lausa nii, et tõmbab suu kriipsuks?
Minu lapsed saavad igale poole musi, suule, põsele, ninale, käele, kaelale, varvastale ja pepule.
Tema ise armastab ka musitada meid palju.

See on ju hoopis hoopis totaalselt erinev mehe ja naise musist.[/tsitaat]
ei ole õõvastav, vastik ega muud koledat. on imelik. olen lapsele õpetanud, et suule musitavad ainult emme ja issi omavahel. keeran põse ette ja tõmbangi suu kriipsuks, ei taha vastu musitada. mis siis, et pole midagi erootilist, ikkagi ei taha. igale poole mujale võin musisid jagada süle ja seljaga. samamoodi tunnen ma end imelikult, kui ma oma voodis alasti magan ja 5a poiss kaissu poeg (tema on pidzhaamas). pole ju ka midagi erootilist, aga ikkagi ei taha. samamoodi paneb mu mees alukad jalga, kui tütar kaissu poeb. olen ühte meelt ühe eelpool kirjutanud käoga, et laps tuleb nunnu-musi-mopsu east tasapisi välja suunata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 13:56; 24.01 18:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Väikelaps Lapsele või lapse musi,põsele või…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.