Esileht Koolilaps Lapselikke riideid 8-aastasele

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Lapselikke riideid 8-aastasele

Postitas:

Palun soovitage, kust osta kvaliteetseid kenasid riideid 8a tüdrukule (134-140cm). Siiamaani olen igapäevased riided saanud peamiselt H&Mist ja Lindexist, kus on väikelastele armas valik puuvillaseid basic asju. Nüüd on laps kasvult jõudnud neidude osakonda, kust vaatavad vastu, parema väljendi puudumisel, beibäriided. Kõik on karvane või läikiv või sünteetiline või napakate kirjadega (stiilis hot lipzz instagirlz). Sama pilt teistes poodides ka, nt Laste Maailm ja Zara. Kust leida lihtsaid puuvillaseid ühevärvilisi või lapselike motiivide ja mustritega riideid väikelapseeast väljas lapsele?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna praegu on valikutes nagunii ainult e-poed, siis äkki babyshop.com
Kids-world.dk

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 22:00; 07.04 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Next

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teema.
Paraku on Next oma e-poe koroona tõttu ajutiselt teadmata ajaks sulgenud.

https://xcdn.next.co.uk/co-uk/holding/desktop-contigency-desktop-international.jpg

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubaste riiete, kleitide-tuunikate osas kahjuks olematu valik 🙁 Aga üleriideid see-eest on ja soodsate hindadega.
https://www.hansapost.ee/et/mood-ja-ilu/riided/lasteriided/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata poiste kategooriasse, päriselt ka. Sealsamas H&Mis, Zaras, Reserevdis, kui odavad riided sobivad.
Tüdrukute riided on kas roosamanna ja Frozen või seksile viitavate kirjadga. Väga koledad asjad.
Positele on ka muidugi kirjadega riidid, aga siiski palju ka ühevärvilisi ja ei mingeid labaseid tekste. Värvid seinast seina- punane, sinine, hall.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan vaadata okaidi lehele. Praegu saab vist fb kaudu tellida. Aga tellides arvestada, et tasub võtta pigem suurem nr.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin ka just Okaidit soovitada. Minu tütar saab paari kuu pärast üheksa ja enamiku riideid ostan Okaidist. Need on minu silmis maitsekad, üsna praktilised (leiab midagi igaks elujuhtumiks) ja tunduvalt kvaliteetsemad kui näiteks H&Mis. T-särgid on näiteks nii ühevärvilised, õrna relieefse mustriga (lilled, südamed) kui ka suuremate piltidega, mis nende puhul ei ole kunagi olnud beibälikud. Leiab ka kleite, tuunikaid, põlvpükse jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina avastasin (ostes sama multika tüdrukutele ja poistele mõeldud variandid, et oleks rohkem valikut), et poiste sama numbri riided on pikemate varrukatega ja ilmselt ka laiemad (sest juba 116 cm pikad tüdrukud peavad teadupoolest käima liibuvates nabapluusides).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kui lapselikke riideid sa silmas pead. Mina ka ei armasta ülisädelevaid, suurte kirjadega või pooleldi paljastavaid beiberiideid. Samas Zarast leian enda 9 aastasele 146 cm pikkusele piigale valikut küll. Muidugi leidub ka seal litritega või suurte kirjadega riideid, kuid väga palju on siiski ka ühevärvilisi või ilusate motiividega riideid. Ma ütleks, et lasteaiaealiste valik on H&Mis isegi rohkem Hello Kitty vmt multifilmikangelaste teemasid täis kui Zaras :).
Soovitan kodulehte vaadata, seal on suurem valik kui poes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Babyshop.com ja boozt.com olen mina tellinud. Kindlad tuntud brändid ja teada kvaliteet. Kui ei sobi, saab tagasi saata. Eesti poodides enam ei käigi väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd oma poiskesele riideid vaadates viskasin huvi pärast hm tüdrukute osakonnale ka pilgu peale ja minu arust pole see olukord seal kaugeltki nii hull. Täitsa ühevärvilisi riideid on, väikse mustriga riideid on, armsate lapselike lillekeste, liblikate jms riideid on. Jah on ükssarvikuid ja I love NY ja litreid ka, aga no see on ju ka ok, et kõigile midagi. Neid hot lipse ja instasid esimese hooga ei näinud.

Näiteks sellest valikust võiks ju nõuetele vastava särgi küll leida…

https://m2.hm.com/m/en_eur/productpage.0796535003.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 22:00; 07.04 22:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Lapselikke riideid 8-aastasele