Esileht Lapse ootamine Lapseootel ja vastu tahtmist töökoormuse ja palga vähendamine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lapseootel ja vastu tahtmist töökoormuse ja palga vähendamine

Postitas:
Kägu

Tere

Olen lapseootel ja ülemus mainis, et arvatavasti vähendab mu töökoormust ja palka, kuna teine töökaaslasel vaja koormust juurde saada.

Kas lapseootel naisel võidakse vastu tahtmist ja ilma olulise põhjuseta töökoormust ja palka vähendada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere

Olen lapseootel ja ülemus mainis, et arvatavasti vähendab mu töökoormust ja palka, kuna teine töökaaslasel vaja koormust juurde saada.

Kas lapseootel naisel võidakse vastu tahtmist ja ilma olulise põhjuseta töökoormust ja palka vähendada?

Lase endale ämmaemandal kergele tööle üleviimine vormistada, siis maksab haigekassa puuduoleva summa välja. Nii, et tööd teed vähem, aga kokkuvõttes raha saad ikka nii nagu täiskoormusel.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just! Niisama lampi töölepingut muutmata koormust ja palka vähendada ei saa, kui sa nõus pole. Aga töövõimetuslehega on see ülimalt tore võimalus.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastu tahtmist ei tohi kinldasti!

Vaata,et millelegi alla ei kirjuta!

Tere

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rase või mitte, vastu tahtmist ei tohi ei töökoormust ega palka vähendada. Kui töötajale enam tööd pakkuda pole, tuleb koondada ja esimesena mitte rasedat ega väikelapse vanemat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänud vastajatele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Koormuse ja palga vähendamisega peavad mõlemad osapooled nõus olema. Kui sa pole nõus siis seda ta ise teha ei saa. Kui on tervist kuidagi kahjustav töö siis lase end ämmaemandaid koju kirjutada aga kui tööandja selle peale ütleb, et on küll kergemat tööd pakkuda (ehk siis väiksem koormus) siis päris koju jääda ei saa. Haigekassa maksab kinni kuni 70% palgast ja ülejäänu siis võib tulla tööandjalt. Või siis nt 50-50.

Kergemaks tööle üle viimise lehega on lihstalt see, et sa pead jääma dekreeti 70p enne tähtaega, ei saa ise valida.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Lapse ootamine Lapseootel ja vastu tahtmist töökoormuse ja palga vähendamine