Esileht Väikelaps lapsesuu

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: lapsesuu

Postitas:

mida on teie lasteaia käiv laps rääkinud oma õpetajast või teda iseloomustanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale esimest päeva sõimes ütles mu laps, kui olin kasvataja kohta küsinud, et sel tüdrukul on tissid! Poisslaps ja silmad särasid seda öeldes. Ma ikka ehmatasin, tegemist ju kaheaastasega, sõnavara oli tal küll juba päris hea. Lõpuks mõtlesin välja, kust selline jutt. Me olime päev varem mänguväljakul, seal kõõlusid neiud, ma rääkisin lapsele, et näe need on suured tüdrukud. Sõimerühmas oli kasvatajaks noor, liibuvas särgis naine ja eks ta võttis lapsi sülle ka. Minu poeg siis sai lähemalt näha üht suurt tüdrukut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale esimest päeva sõimes ütles mu laps, kui olin kasvataja kohta küsinud, et sel tüdrukul on tissid! Poisslaps ja silmad särasid seda öeldes. Ma ikka ehmatasin, tegemist ju kaheaastasega, sõnavara oli tal küll juba päris hea. Lõpuks mõtlesin välja, kust selline jutt. Me olime päev varem mänguväljakul, seal kõõlusid neiud, ma rääkisin lapsele, et näe need on suured tüdrukud. Sõimerühmas oli kasvatajaks noor, liibuvas särgis naine ja eks ta võttis lapsi sülle ka. Minu poeg siis sai lähemalt näha üht suurt tüdrukut.

Õudne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 10:07; 04.04 14:17; 04.04 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale esimest päeva sõimes ütles mu laps, kui olin kasvataja kohta küsinud, et sel tüdrukul on tissid! Poisslaps ja silmad särasid seda öeldes. Ma ikka ehmatasin, tegemist ju kaheaastasega, sõnavara oli tal küll juba päris hea. Lõpuks mõtlesin välja, kust selline jutt. Me olime päev varem mänguväljakul, seal kõõlusid neiud, ma rääkisin lapsele, et näe need on suured tüdrukud. Sõimerühmas oli kasvatajaks noor, liibuvas särgis naine ja eks ta võttis lapsi sülle ka. Minu poeg siis sai lähemalt näha üht suurt tüdrukut.

Õudne.

Miks õudne? mu 3a tütar räägib kogu aeg sellest, et poistel on noku ja tüdrukutel on tussu. Just 2aastaselt avastas selle, kui väikevend sündis, siis oli noku nagu mingi ilmaime, muudkui vahtis õhuvanni ajal 😀 Saunas käime terve perega, siis räägib, et issil on suur noku. Ma ei tea, tuleb nagu õppida mitte nägema kõikjal seksuaalset alatooni, lapsed ei mõtle ju nii. Ka on ta maininud minu tisse ja ujula aska teiste tisse (lihtsal tütlebki,et näe, sellel tädil on ka tissid), lisaks vahel vaatab imestunult minu häbemekarvu ja peab neid kakaks 😀

Lapsed niimooid avastavadki maaailma ja soolisi erisusi ära tundma. Et poisse ei erista tüdrukutest ainult riided ja lühikesed juuksed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 13:17; 04.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule viimane. Ära nüüd liiale ka mine. Minu meelest 3a ei tohiks küll enam oma vanemaid alasti näha ega kommenteerida, aga igale oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 10:07; 04.04 14:17; 04.04 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule viimane. Ära nüüd liiale ka mine. Minu meelest 3a ei tohiks küll enam oma vanemaid alasti näha ega kommenteerida, aga igale oma.

Ainus, kes liiale läheb, oled sina 😀 3aastane jookseb veel ise mööda tube alasti ringi ja ei oska midagi häbeneda. Kui sa ise aga õpetad, et selles on midagi siivutut, siis sul tõesti kasvabki kodus 6aastaselt üks pervert, keda on õpetatud, et vastassugupoole alasti keha on midagi rõvedat, naljakat, erutavat.

Tahad öelda, et kui mul poeg saab 3aastaseks, siis ma ei tohiks temaga enam ujulas käia ilma isata? Tmaga koos sauna skäia jne 😀 Ma kahtlustan, et sa oled salamahti pedofiil, kui suudad nii väikestele mingeid seksuaalseid mõtteid omistada :d

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 13:17; 04.04 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule viimane. Ära nüüd liiale ka mine. Minu meelest 3a ei tohiks küll enam oma vanemaid alasti näha ega kommenteerida, aga igale oma.

Ainus, kes liiale läheb, oled sina ???? 3aastane jookseb veel ise mööda tube alasti ringi ja ei oska midagi häbeneda. Kui sa ise aga õpetad, et selles on midagi siivutut, siis sul tõesti kasvabki kodus 6aastaselt üks pervert, keda on õpetatud, et vastassugupoole alasti keha on midagi rõvedat, naljakat, erutavat.

Tahad öelda, et kui mul poeg saab 3aastaseks, siis ma ei tohiks temaga enam ujulas käia ilma isata? Tmaga koos sauna skäia jne ???? Ma kahtlustan, et sa oled salamahti pedofiil, kui suudad nii väikestele mingeid seksuaalseid mõtteid omistada :d

Hahhaa, mu neljane jookseb ka hea meelega kodus paljalt ringi. Minu arust pole see imelik. Mulle vahel ka tundub, et selle seksuaalsusega minnakse nagu pisut pööraseks. Paljas keha peak solema suht loomulik asi ju, lihtsalt tuleb õpetada, kus sobib ja kus mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule viimane. Ära nüüd liiale ka mine. Minu meelest 3a ei tohiks küll enam oma vanemaid alasti näha ega kommenteerida, aga igale oma.

Ainus, kes liiale läheb, oled sina ???? 3aastane jookseb veel ise mööda tube alasti ringi ja ei oska midagi häbeneda. Kui sa ise aga õpetad, et selles on midagi siivutut, siis sul tõesti kasvabki kodus 6aastaselt üks pervert, keda on õpetatud, et vastassugupoole alasti keha on midagi rõvedat, naljakat, erutavat.

Tahad öelda, et kui mul poeg saab 3aastaseks, siis ma ei tohiks temaga enam ujulas käia ilma isata? Tmaga koos sauna skäia jne ???? Ma kahtlustan, et sa oled salamahti pedofiil, kui suudad nii väikestele mingeid seksuaalseid mõtteid omistada :d

Minu arust on sul mingi hälve. Trollid siin ilmselgelt
Ise käid totrused välja, siis sõimab kui välja tuua kui totter su jutt on. Ehtne troll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.04 10:07; 04.04 14:17; 04.04 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina küsisin mõni aeg tagasi oma 6a käest, kumb õpetajatest talle rohkem meeldib ja miks, siis tuli vastus, et õpetaja A on ilus aga riidleb nii palju ja õpetaja B on lihtsalt äge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kuuene poiss pole ka veel sotsiaalselt arengult nii kaugele jõudnud, et ta õpetajatest (või üldse mingitest täiskasvanutest) üldse midagi räägiks. Kui kellestki räägib, siis oma sõpradest: mida need tegid või ütlesid või missugused asjad neil on.
Huvi pärast küsisin ka, kes ta lemmikõpetaja on. Vastas, et õpetaja A, sest ta on nii ilus ja armas. Eelmisel aastal, kui A asemel oli üks teine, oli jälle õpetaja B tema meelest kõige armsam. Abiõpetaja C, kes enam nii noor ja kena ei ole, langeb paraku konkurentsist välja. Aga poiss nõustus minuga, et ta on vähemalt vahva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps lapsesuu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.