Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapsetoetuse tõstmine

Näitan 30 postitust - vahemik 1,531 kuni 1,560 (kokku 3,763 )

Teema: Lapsetoetuse tõstmine

Postitas:
Kägu

Ongi ju õigustatud, kui 72 protsenti lastest ei peeta mitte kellekski ja mingile pisikesele hulgale kulub 80 protsenti rahast. Kui soovitakse raha külvata, siis peaksid kõik lapsed sellest osa saama.

Inimesed nagu pehmelt öeldes loomastuvad.  60 eur saab alates esimesest lapsest ja tussuksesd ütlevad selle peale, see ei ole midagi. Ära tuleks sellistelt võtta kõik toetused. Kui keegi raha eest sünnitama hakkab, siis see sama räuskaja ainult. Talle on see raha elu ja surma küsimus. Seemne rohket külvamist teile.

+9
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ongi ju õigustatud, kui 72 protsenti lastest ei peeta mitte kellekski ja mingile pisikesele hulgale kulub 80 protsenti rahast. Kui soovitakse raha külvata, siis peaksid kõik lapsed sellest osa saama.

Inimesed nagu pehmelt öeldes loomastuvad. 60 eur saab alates esimesest lapsest ja tussuksesd ütlevad selle peale, see ei ole midagi. Ära tuleks sellistelt võtta kõik toetused. Kui keegi raha eest sünnitama hakkab, siis see sama räuskaja ainult. Talle on see raha elu ja surma küsimus. Seemne rohket külvamist teile.

On ikka labaseis inimesi! Ja minu meelest räuskavad ainult need, kes rahakülvi ootavad, teistelt olen siit lugenud mõistlike mõtteavaldusi.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind jätkuvalt hämmastab, et 3 last ilmale toonud inimesed suudavad kahte esimest last pidada mitteväärtuslikuks ja tähtsaks muutub alles kolmas.

Mind hämmastab, et mõni ei saa aru mõistest PEREtoetus.

Ma loodan, et teie lapsed seda teada ei saa

Sellist mõtet surute lastele peale teie.

Praegust toetuste eelnõud ei poolda!

Vabandust, et vastan Teie poolt tsiteerud kommentaarile. Ei jaksanud originaalkommentaari otsida.

Kuidas selline jaburus inimesele üldse pähe tuleb, et 3-(ja enama)lapselistele esimesed kaks last on mitteväärtuslikud? Selle kommentaari autor vist ise ei ole kunagi last sünnitanud või emaarmastust kogenud. Need, kes praegu hakkavad toetust saama, on osad oma lapsed sünnitanud ajal kui sellistest peretoetustest isegi und ei nähtud. Paljud neist ka kõik oma lapsed. Ka praegu vaevalt, et keegi esimest kahte last nö kohatäiteks sünnitama hakkab, et sealt edasi peretoetust saada. Hiljemalt teise lapse juures on ammu selge, mis laste kasvatamine tegelikult maksab ja et peretoetus pole mingi kullaauk.

+6
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tubli, Isamaa. Erinevad pered omavahel kenasti tülli aetud, igasugustel kogumiskampaaniatel hakkavad 3+ pered edaspidi eriti rohkelt erinevaid mõtteavaldusi kuulma. Mina olen enda jaoks ära otsustanud, et ükski selle seaduse pooldaja mimult valimistel häält ei saa.

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ongi ju õigustatud, kui 72 protsenti lastest ei peeta mitte kellekski ja mingile pisikesele hulgale kulub 80 protsenti rahast. Kui soovitakse raha külvata, siis peaksid kõik lapsed sellest osa saama.

Inimesed nagu pehmelt öeldes loomastuvad. 60 eur saab alates esimesest lapsest ja tussuksesd ütlevad selle peale, see ei ole midagi. Ära tuleks sellistelt võtta kõik toetused. Kui keegi raha eest sünnitama hakkab, siis see sama räuskaja ainult. Talle on see raha elu ja surma küsimus. Seemne rohket külvamist teile.

Mnjah, kui uus valitsus toetustesüsteemi muutma hakkab ja lubadused tagasi võtab, vot siis saame alles kisa kuulda 😀 Rahalaev pööras ringi nagu LNG tanker 😀 1-2 lapselised ei pane seda tähelegi, meil ei muutu midagi.

+15
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind jätkuvalt hämmastab, et 3 last ilmale toonud inimesed suudavad kahte esimest last pidada mitteväärtuslikuks ja tähtsaks muutub alles kolmas.

Mind hämmastab, et mõni ei saa aru mõistest PEREtoetus.

Ma loodan, et teie lapsed seda teada ei saa

Sellist mõtet surute lastele peale teie.

Praegust toetuste eelnõud ei poolda!

Vabandust, et vastan Teie poolt tsiteerud kommentaarile. Ei jaksanud originaalkommentaari otsida.

Kuidas selline jaburus inimesele üldse pähe tuleb, et 3-(ja enama)lapselistele esimesed kaks last on mitteväärtuslikud? Selle kommentaari autor vist ise ei ole kunagi last sünnitanud või emaarmastust kogenud. Need, kes praegu hakkavad toetust saama, on osad oma lapsed sünnitanud ajal kui sellistest peretoetustest isegi und ei nähtud. Paljud neist ka kõik oma lapsed. Ka praegu vaevalt, et keegi esimest kahte last nö kohatäiteks sünnitama hakkab, et sealt edasi peretoetust saada. Hiljemalt teise lapse juures on ammu selge, mis laste kasvatamine tegelikult maksab ja et peretoetus pole mingi kullaauk.

Just, ei hakka keegi esimest ega teist last sünnitama, kuna kolmandast alates on korralikud toetused-see on kindel. Probleemi olemus on väga hästi tabatud. On  ilmselge, et sel moel kui oodatud see suurperetotus ei tööta.  Toetama peaks ka esimeste laste sünde, sest otsus saada esimene on kõige suurem/raskem otsus. Ei saa ju sündida kolmandat, neljandat kui pole esimest ja teist. Ja seda probleemi suurenev suurperetoetus kahjuks ei lahenda.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ongi ju õigustatud, kui 72 protsenti lastest ei peeta mitte kellekski ja mingile pisikesele hulgale kulub 80 protsenti rahast. Kui soovitakse raha külvata, siis peaksid kõik lapsed sellest osa saama.

Inimesed nagu pehmelt öeldes loomastuvad. 60 eur saab alates esimesest lapsest ja tussuksesd ütlevad selle peale, see ei ole midagi. Ära tuleks sellistelt võtta kõik toetused. Kui keegi raha eest sünnitama hakkab, siis see sama räuskaja ainult. Talle on see raha elu ja surma küsimus. Seemne rohket külvamist teile.

Mnjah, kui uus valitsus toetustesüsteemi muutma hakkab ja lubadused tagasi võtab, vot siis saame alles kisa kuulda ???? Rahalaev pööras ringi nagu LNG tanker ???? 1-2 lapselised ei pane seda tähelegi, meil ei muutu midagi.

Kui 1 ja 2 lapsega pered enda laste eest avalikult seisma julgevad hakata, siis on see isegi võimalik, sest tänu laenule saab riik korraliku koorma ja iga valitsuse huvides on kulud hoida kontrolli all. Suure tõenäosusega on see rahakülv üldse nii suureks läinud seetõttu, et 1 ja 2 lapsega pered räägivad sellest ebavõrdsusest ainult omaette ja jätame mulje, et see ongi ka meie arvates normaalne, kuigi seda pole pidanud ausaks isegi meie president, Lasyekaitse Liit. Millegi pärast on nii, et 3 ja enamalapselised käivad julgelt rind kummis, muudkui küsivad/kauplevad/kerjavad, 1 ja 2 lapsega pered ongi pidanud ise hakkama saama ja neile tundub häbiväärne selline tegevus.
Aga jah, see rahakülv on viinud tõesti pered tagasihoidlikult öeldes kahte eri leeri.

+10
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

On ikka labaseis inimesi! Ja minu meelest räuskavad ainult need, kes rahakülvi ootavad, teistelt olen siit lugenud mõistlike mõtteavaldusi.

On jah labased, soiuvad oma rahakülvi ja rahalaevu.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka labaseis inimesi! Ja minu meelest räuskavad ainult need, kes rahakülvi ootavad, teistelt olen siit lugenud mõistlike mõtteavaldusi.

On jah labased, soiuvad oma rahakülvi ja rahalaevu.

Minu arust ainukesed, kes siin räuskavad, on just need 1-2 lapselised oma ideedega, kuidas riiki peaks juhtima. Suurperedel on üsna ükskõik sellest toetusest.

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles ise 3-lapse ema, siis ei mõista ma miks on niiiiii suurt tõusu vaja sellele toetussummale? Olemasolev ju niigi piisav! Ok, kui niiväga tõsta tahetakse, siis kuni 50€ tõus oleks täiesti mõistlik summa olnud! Seda suurt raha võiks-saaks hoopis mujale suunata ju! Minu peres kasvab ka erivajadusega laps,mille tõttu on eluasemele teatavad tingimused ja üleüldised suurenenud kulud (arstide visiidid igakuiselt teise linna näiteks). Hirmuga mõtlen nendele 2-lapselistele peredele, kellest 1 või lausa 2 erivajadusega… nende laste suhtes on see peretoetuse tõus nii ebainimlik, puuetega laste toetusraha on ju nii väike!

Üleüldises pildis võiks selle suure raha suunata lasteaiakohtade võimaldamisele või lasteaia kohamaksu kaotamisele, see tagaks selle, et pered ei pea muretsema selle üle kas ja kuidas nende lapsed hoitud saavad kui endal on soov tööle minna!

 

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind jätkuvalt hämmastab, et 3 last ilmale toonud inimesed suudavad kahte esimest last pidada mitteväärtuslikuks ja tähtsaks muutub alles kolmas.

Mind hämmastab, et mõni ei saa aru mõistest PEREtoetus.

Ma loodan, et teie lapsed seda teada ei saa

Sellist mõtet surute lastele peale teie.

Praegust toetuste eelnõud ei poolda!

Vabandust, et vastan Teie poolt tsiteerud kommentaarile. Ei jaksanud originaalkommentaari otsida.

Kuidas selline jaburus inimesele üldse pähe tuleb, et 3-(ja enama)lapselistele esimesed kaks last on mitteväärtuslikud? Selle kommentaari autor vist ise ei ole kunagi last sünnitanud või emaarmastust kogenud. Need, kes praegu hakkavad toetust saama, on osad oma lapsed sünnitanud ajal kui sellistest peretoetustest isegi und ei nähtud. Paljud neist ka kõik oma lapsed. Ka praegu vaevalt, et keegi esimest kahte last nö kohatäiteks sünnitama hakkab, et sealt edasi peretoetust saada. Hiljemalt teise lapse juures on ammu selge, mis laste kasvatamine tegelikult maksab ja et peretoetus pole mingi kullaauk.

No kui 3 ja enamalapselise pere vanemad õigustavad, et 1 ja 2 lapselises peres kasvav laps ei väärigi võrdset kohtlemist, siis tekib tõesti küsimus, kas ka nende endi peredes esimesed 2 muutusid tähtsaks alles 3nda tulekuga?
Kui arvestada, et Eestis elab väga palju peresid, kus teenitakse alla keskmise palga, aga ka nendes peredes kasvab tihti 1 või 2 last, siis jah, see nn peretoetus, mis on nii nimelt kui olemuselt väär, on paljudes peredes kullaauk. Paljud müüjad näiteks ei teenigi 860 eur kuus, ometi kasvatavad ka 1 või 2 last.
Aga see on nii mõtetu teema vaielda – osa pooldab laste võrdset kohtlemist, osa ootab oma rahalaeva.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ongi ju õigustatud, kui 72 protsenti lastest ei peeta mitte kellekski ja mingile pisikesele hulgale kulub 80 protsenti rahast. Kui soovitakse raha külvata, siis peaksid kõik lapsed sellest osa saama.

Inimesed nagu pehmelt öeldes loomastuvad. 60 eur saab alates esimesest lapsest ja tussuksesd ütlevad selle peale, see ei ole midagi. Ära tuleks sellistelt võtta kõik toetused. Kui keegi raha eest sünnitama hakkab, siis see sama räuskaja ainult. Talle on see raha elu ja surma küsimus. Seemne rohket külvamist teile.

Mnjah, kui uus valitsus toetustesüsteemi muutma hakkab ja lubadused tagasi võtab, vot siis saame alles kisa kuulda ???? Rahalaev pööras ringi nagu LNG tanker ???? 1-2 lapselised ei pane seda tähelegi, meil ei muutu midagi.

Kui 1 ja 2 lapsega pered enda laste eest avalikult seisma julgevad hakata, siis on see isegi võimalik, sest tänu laenule saab riik korraliku koorma ja iga valitsuse huvides on kulud hoida kontrolli all. Suure tõenäosusega on see rahakülv üldse nii suureks läinud seetõttu, et 1 ja 2 lapsega pered räägivad sellest ebavõrdsusest ainult omaette ja jätame mulje, et see ongi ka meie arvates normaalne, kuigi seda pole pidanud ausaks isegi meie president, Lasyekaitse Liit. Millegi pärast on nii, et 3 ja enamalapselised käivad julgelt rind kummis, muudkui küsivad/kauplevad/kerjavad, 1 ja 2 lapsega pered ongi pidanud ise hakkama saama ja neile tundub häbiväärne selline tegevus.

Aga jah, see rahakülv on viinud tõesti pered tagasihoidlikult öeldes kahte eri leeri.

noored kel lapsi veel ei ole, isegi nemad on sellise seaduse vastu, sest see on niivõrd ebavõrdne. kui selle katteks veel laenama hakatakse ja seda hakkab kogu elanikkond kinni maksma. peale uut aastat on raskem midagi ette võtta. rahvas võiks oma arvamuse juba nüüd välja öelda

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 ja enamalapselised käivad julgelt rind kummis, muudkui küsivad/kauplevad/kerjavad, 1 ja 2 lapsega pered ongi pidanud ise hakkama saama

Mis sul kahe kõrva vahel ometi toimub, et midagi sellist julged väita? Inimene sa lähed endast nii välja, et vajad sundravi varsti. Neid asju ei ole sellisel kujul olemas.  Sul oma laste ees ülalpidamiskohustus, su laste isadel on ülalpidamiskohustus, laste vanaemal,vanaisal on lastelaste ülalpidamiskohustus. Seda liini pidi pead sina oma rahalaevaga raha üles korjama.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

noored kel lapsi veel ei ole, isegi nemad on sellise seaduse vastu, sest see on niivõrd ebavõrdne.

Ebavõrdne on üldse sõnavõtta teemal, kui ei ole aimugi, mida tähendab  kolm last, rääkimata  ühest lapsest.  Elanikkond on aastaid  lastetute hooldekodumakse kinni tampinud ja keegi ei virise.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et parandada ei saa:

Käisin nende kodulehel. Ongi seal ka samasugune jutt. Lisaks siis veel see:

Eesti riigi eesmärk on vastavalt põhiseaduse preambulile tagada eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimine läbi aegade. Rahvus on tunnetuslik mõiste, mis hõlmab endas keele kõnelemist, kultuuri kandmist, enesemääratlust ja omaksvõttu teiste sama rahvuse kandjate poolt.

Eestlaste arvukus on tänaseks langenud alla 1 miljoni ning sündimus alla taastetaseme. Rahvuse hääbumise ärahoidmiseks tuleb riigil aidata kaasa, et järjest enam inimesi räägiks eesti keelt, kannaks eesti kultuuri ja määratleks end eestlasena. Kõige loomulikumal teel omandab inimene eesti rahvuse kasvades eesti keelt ja kultuuri kandvas perekonnas.

Õnnelikele lastega peredele toetub eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimine läbi aegade. Rahvastiku juurdekasv on majandusarengu vältimatu eeldus ning aitab kasvatada ühiskonna jõukuse taset. Isamaa keskendub perede heaolule ja turvatundele, et ükski laps ei jääks Eestis sündimata majanduslikel põhjustel

Väga huvitav oleks kuulda, mida üks teine rahvusluse eest seisev ning pagulaste vastane erakond sellest arvab. Pole need soodustused ju rahvuspõhised. Kindlasti aitab ka suurerenund sisseränne rahvastiku suurenemisele kaasa. Ja see suureneb kui lahkelt toetusi pakutakse. Ning tulemuseks on küll rahvastiku kasv, ag eestlaste osakaalu vähenemine.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma imestan, et kas Toompeal tegutsejad on tõesti päriselust nii võõrandunud, et kujutavad ette, et kõik on jube õnnelikud sellisel kujul toetuste tõusu üle. Et ühe- ja kahelapselised on mingid jõukurid, keda hinnatõusud üldse ei puuduta. Ja viisakusest võiksid lisaks veel 3+ perede jaoks toidupanka, jõuludeks ja kooli alguse puhul annetada. Ja end tohutult pereväärtuste ja eesti rahvuse eest seisjana näitav erakond võitleb pisarsilmil toetuse eest, millest suur osa läheks kärgperedele ja muude rahvuste esindajatele.  Kui esimesed ja teised lapsed saavad 80 eurot, siis juba selle toetuse kiirendatud läbisurumisega raisatakse väga palju raha. Huvitav aeg.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna ebaõiglane olukord tõesti… Peretoetus on nüüd nii kõrgeks aetud, et mõistlikum on kolmas laps sünnitada kui selle väikese palga eest tööd rügada. Ja ei teeni alla 1000 euro vaid põhiharidusega inimesed. Ka väga paljud, kellel on kõrgharidus, teenivad alla selle ja peamiselt just naised. Huvitav kui suur sündimus nüüd tänu sellele suurele toetusele aastal 2023-2024 on. Ma millegi pärast usun, et väga paljud Eesti pered kellel on 2 last, mõtlevad kolmandale.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma millegi pärast usun, et väga paljud Eesti pered kellel on 2 last, mõtlevad kolmandale. Rate this item:Submit Rating00

see ongi ju eemärk!

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raha ei tohiks olla laste saamisel motivaatoriks.

Ning siis nt ok, suureneb meil sündivus – millisesse lasteaeda ja kooli nad koha ka saavad? Laste sünnitamine on kõige kergem osa – üles kasvatada on ka vaja. Ja meil ei ole vaja just kolmandaid lapsi. Meil on vaja ka esimesi ja teisi, kes mõjutavad ka iivet.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on vaja ka esimesi ja teisi, kes mõjutavad ka iivet.

ära ei väsi selle sama nõrga argumendi korrutamisest?

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas riigile on kasulikum see kui on 3 ema ühe lapsega kodune, või see, et on üks ema ja kolme lapsega kodus, ning need teised 2 maksavad makse?

Me ju tunneme tänapäeva lapsi. Väga paljud neist ei sobigi lasteaeda/kooli.

Minu tutvusringkonnas on kindlasti üle kümne ema, kes on 1-2 lapega kodune, kuna lihtsalt lapsed ei sobigi lasteaeda.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

noored kel lapsi veel ei ole, isegi nemad on sellise seaduse vastu, sest see on niivõrd ebavõrdne.

Ebavõrdne on üldse sõnavõtta teemal, kui ei ole aimugi, mida tähendab kolm last, rääkimata ühest lapsest. Elanikkond on aastaid lastetute hooldekodumakse kinni tampinud ja keegi ei virise.

need noored võiksid oma esimese lapse saada, aga nähes missugust poliitikat ja ebavõrdsust meie riik viljeleb, võivad nad oma mõttest loobuda

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

need noored võiksid oma esimese lapse saada, aga nähes missugust poliitikat ja ebavõrdsust meie riik viljeleb, võivad nad oma mõttest loobuda

Mis poliitikal  jälle viga on?  Ei ole suurperetoetus  mõeldud iibe tõstmiseks. Lapsi sünnib ka ilma toetusteta ja sõja ajal.  Keegi ei ole ära kustutanud perekonnaseadusest punkti, mis kohustab lapsevanemat tagama lapsele miinimum ülalpidamiskulud. Seega võid sa kohtu alla sattuda ainuüksi sellepärast, et sul seda raha ei ole.  Kui julged selle riskipunktiga sünnitada, siis sünnita kasvõi 20 last.

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma millegi pärast usun, et väga paljud Eesti pered kellel on 2 last, mõtlevad kolmandale.

Kui ainult raha pärast, siis tasub juba mitu juurde sünnitada. Kui kolmest ühega midagi juhtub,siis jääb ju raha saamata. Et siis tasub juba raha pärast ettenägelik olla, kuimuidugi ainult raha pärast. Aga eestlane on alati aravanud, et raha kasvatab. Elatisteemades ei nõua ka keegi, et isa oleks lapsel vaja, ikka aetakse seda raha taga, siis laps kasvab mühinal.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on 4 last ja mina küll rahast ära ei ütle. Eks igaüks vaatab asja oma mätta otsast. Kui aus olla, siis ma isegi ei tea, palju ma saama hakkan. Küll aga tean ma seda, et jaanuaris kaob mul enapalk ära, aga lasteaeda 1,5aastast ei pane. Lasteaiast öeldi, et nad naljalt alla 2aastast vastu ei võta. Kui lastetoetus tõuseb, siis see kompenseerib veidi seda auku, mis emapalga kadumisega tekib.
Mis puutub ebavõrdsusesse, siis mul ka sees käib mingi klõps, kui järjekordne lastetu paar reisib maailma eripaigus. Ma käisin viimati soojal maal 14 aastat tagasi. Meie lapsed pole elus lennukigagi sõitnud. Ehk siis mina olen teinud oma valikud. Ma olen loobunud praktliliselt kõigest. Laste kasvatamine on äärmiselt kulukas ja nõuab ohvreid. Nii et raha vastu pole mul midagi. Aga ma pole ühtegi last raha pärast teinud.

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selge see, et 3+lapselised on eelkõige enda huvide eest väljas ja ühe- ja kahelapselised enda omade eest. Kuigi.. ma ise arvan, et nö ausa neljalapselise (mitte tegelikult erinevatest peredest kokku tõstetud) toetus võikski tõusta. Aga seda mõtet ei müü mulle küll maha, et kahe ja kolme lapse vahel on 700-eurone vahe.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga seda mõtet ei müü mulle küll maha, et kahe ja kolme lapse vahel on 700-eurone vahe.

kirjuta lahti, millest koosneb 700 eur.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi.. ma ise arvan, et nö ausa neljalapselise (mitte tegelikult erinevatest peredest kokku tõstetud) toetus võikski tõusta.

Ohh kui palju viib vähk ka noori inimesi. Liiklusõnnetused, haigused, ega mõistus jookseb ka vahest kokku.  Mis aususest siin taga ajada. Iialgi ei tea kellegi teise lugu.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit isu ei ole tööl käia ja makse maksta sellise ebaõiglase peretoetuse finantseerimiseks.  Plaanin edaspidi Soome vanureid ravida ja maksud ka sinna maksta.

+9
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mingit isu ei ole tööl käia ja makse maksta sellise ebaõiglase peretoetuse finantseerimiseks.  Plaanin edaspidi Soome vanureid ravida ja maksud ka sinna maksta.

Väga tore mõte, Soome pudrumäed ootavad sind. Tööjõupuudus on igal pool. Ka Soome kodutuid, töötuid,sisserändajad jne on vaja ülalpidada. Õnne sulle õnne otsingutel!

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1,531 kuni 1,560 (kokku 3,763 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lapsetoetuse tõstmine