Esileht Pereelu ja suhted Lapsevanema töölenaasmine lapsehoolduspuhkuse lõpetamisel

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lapsevanema töölenaasmine lapsehoolduspuhkuse lõpetamisel

Postitas:

Tere!
Kirjutan oma lõputööd teemal \”Väikelaste vanemate töökohale naasmine lapsehoolduspuhkuse lõpetamisel Tallinnas ja Harjumaal 2009-2012\”. Huvi teema vastu tekkis, kuna endal laps ja vaja tööle naasta. Samuti olen lugenud Perekooli foorumist erinevaid teemasid, kus räägitakse tööle tagasi minemisest ja kas see on võimalik või mitte. Soovin uurida, kuidas/kas väikelapse vanemad on ajavahemikus 2009-2012 saanud tagasi oma vana töökoha peale lapsehoolduspuhkuse lõpetamist Tallinnas ja Harjumaal. Olen tänulik Teile, kes vastavad! Küsitlus asub aadressil: http://www.eformular.com/angela85/lapsevanemad.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa ära saata, kuna nõuab vastust kõigile küsimustele. Aga ma näiteks ei soovi, et tööandja veel mingeid meetmeid välja pakuks.
Samuti ei saa ma märkida, et asusin algul tööle osalise tööajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei saa ära saata, kuna nõuab vastust kõigile küsimustele. Aga ma näiteks ei soovi, et tööandja veel mingeid meetmeid välja pakuks.
Samuti ei saa ma märkida, et asusin algul tööle osalise tööajaga.[/tsitaat]
Tegelikult saab kõik kirjutada sinna \”Muu\” selgitusteese, kui natuke kreatiivsust omada.
Ma sain küll vastatud kenasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapsevanema töölenaasmine lapsehoolduspuhkuse lõpetamisel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.