Esileht Erivajadustega laps Lapsevanema vaimne toimetulek

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lapsevanema vaimne toimetulek

Postitas:
Kägu

Kas on veel selliseid lapsevanemaid, kellel aastaid last toetades/ravides kipub mingil hetkel endal jaksu väheks jääma ja mida ette olete võtnud?

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Ma arvan, et ei leidu lapsevanemat, kellel isegi nn tavalaps vahel katust kokku ei sõidutax.

Mina sain tööl käia, töö aitas. Sõbrad ei pidanud mu puudega last imelikux, nendega sai auru välja lasta. Igasugused tugivõrgustikud toimisid. Lapse õdedest oli palju abi (noh, kui nad parasjagu yxteist ei hammustanud, muidugi).

Viimases hädas panin lapsed õhtul voodisse, surusin walkmani klapid sygavale kõrva & jooxin kolm ringi ymber kvartali.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ka tööl käimine aitab. Kui peaksin olema ise lapsega koguaeg siis saab jaks otsa. Terve esimese klassi käisin lapsega koolis kaasas, õhtul olin temaga, öösel-koguaeg. See väsitas nii ära. Kuna mu lapsel paanikahoog ja 100 miljon hirmu siis tol hetkel ka mehest kasu polnud, seat laps ei leppinud ka temaga. Nüüd ta mul kolmandas klassis, käib tugiisikuga. Mina saan tööle, mees aitab, vanemad aitavad. Aidata muidugi saavad ainult need inimsesed, kes mõistavad. Ühesõnaga tugivõrgustik, ega muud polegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tööl käimine nii aitab kui kurnab, kahe otsaga asi seega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sobiv töö ja hobiaiandus.lisaks jooga.samuti pereliikmetest tugivõrgustik.
Mul on 2 erivajadusega täiskasvanud last.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen ka aastate jooksul väga kokku jooksnud.
leevenduseks on olnud mu terved lapsed, sõbrannad ja huvitav töö.
ma tahaks niiväga leida endale (Tallinnas) spetsialisti, kes küsiks, kuidas MINUL läheb, mitte lapsel, kuidas mina ennast tunnen. ainukesena on seda siiani küsinud üks mu lapsega tegelenud politseinikest, mul tõusid liigutusest ja kurnatusest kohe pisarad silma.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Erivajadustega laps Lapsevanema vaimne toimetulek