Esileht Pereelu ja suhted Lapsevanemad käivad kohtus võitmas

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Lapsevanemad käivad kohtus võitmas

Postitas:
Kägu

Eestpoolt neid kibestunud meeste kraaksatusi lugedes tekib küsimus, mis naised need on, kes nii meeleheitel olid, et sellisel omale selga lasid ronida. Üks oli mitmele naisele veel lapse teinud. Fui.

Ühe siinse kibestunud naise luulusi lugedes tundub, et isegi kõige suuremad ossid ei soovi talle selga ronida. Millest muust selline piiratus, vihkamine ja tigedus?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsel ei lähe korda isa, kes tema kasvatamisel osalenud ei ole. Eks ta vastab samaga – mine onkel hooldekodusse, eks ma köhin pappi, aga ära looda, et sind vaatama tulen.

Vaatamis ei tahagi ju keegi. Raha on tähtis! Peabki köhima. Ei saagi oma pere luua see noor inimene, köhima peab mitu aastat. Kas see ongi see, mida üks ema oma lapsele soovib. Sadistid sellised.

Minu “isa” jättis ema maha enne minu sündimist. Nägin teda lapsena umbes kolm korda. Alimente eriti ei maksnud. Ema algul proovis kohtu kaudu alimente kätte saada, kuid loobus siis, öeldes, et oma uhkus maksab kah miskit. Kui olin 40-ndates, siis helistas sotsiaaltöötaja ja ütles, mu isa olevat nüüd vana ja haige ja hooldekodus, ja maksku ma nüüd raha isa ülalpidamiseks. Ütlesin, et ennem suren kui selle viletsa seemnerakudoonori heaks ühtegi senti annetan. Et tema minu kasvatamises iialgi osalenud ei ole ja on minule võõras inimene. Selle vastusega pidi ametnik leppima. Millalgi sain teada, et too tüüp on maha koolenud. Matusele ma ei läinud, pole minu asi.

Oma ema on mul aga olemas ja tema eest hoolitsen ma iga päev, kusjuures hea meele ja rõõmuga. Tema on mind üles kasvatanud, oli mu kõrval nii heas kui halvas, ja sama teen ka mina temale.

Sul pidi siis ikka väga vana isa olema kui sa olid 40 ja tema juba hooldekodus. Kena vale, aga vähe usutav.

Sul vist päris piiratud maailmapilt. Ma olen kolkakülast pärit ja seal oli mitmeid u 50-aastaseid meesterahvaid, kes olid ennast nii sandiks joonud, et ei saanud endaga enam hakkama.

Sa oled see lillkapsamutt, mõistan mõistan

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa oled see lillkapsamutt, mõistan mõistan

Sa oled see 40-ndates joodik-naine, kes mähkmeid kannab, mõistan mõistan

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe siinse kibestunud naise luulusi lugedes tundub, et isegi kõige suuremad ossid ei soovi talle selga ronida. Millest muust selline piiratus, vihkamine ja tigedus?

Vihkan rumalat naist. Ma tahan, et naine oleks targem kui ta on. Miks peab leppima Ossi tahtmistega. Oss seksib ära, aga kuhu jääb mina. Miks minule peaks sobima oma keha ära kasutamine, Ossi tehtud laps, Ossi suguhaigused,  Ossi nõutud abort. Kuidas saab üldse küsida, miks siis Oss kaitsevahendit ei kasutanud. Naine peab seda endalt küsima!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsel ei lähe korda isa, kes tema kasvatamisel osalenud ei ole. Eks ta vastab samaga – mine onkel hooldekodusse, eks ma köhin pappi, aga ära looda, et sind vaatama tulen.

Vaatamis ei tahagi ju keegi. Raha on tähtis! Peabki köhima. Ei saagi oma pere luua see noor inimene, köhima peab mitu aastat. Kas see ongi see, mida üks ema oma lapsele soovib. Sadistid sellised.

Minu “isa” jättis ema maha enne minu sündimist. Nägin teda lapsena umbes kolm korda. Alimente eriti ei maksnud. Ema algul proovis kohtu kaudu alimente kätte saada, kuid loobus siis, öeldes, et oma uhkus maksab kah miskit. Kui olin 40-ndates, siis helistas sotsiaaltöötaja ja ütles, mu isa olevat nüüd vana ja haige ja hooldekodus, ja maksku ma nüüd raha isa ülalpidamiseks. Ütlesin, et ennem suren kui selle viletsa seemnerakudoonori heaks ühtegi senti annetan. Et tema minu kasvatamises iialgi osalenud ei ole ja on minule võõras inimene. Selle vastusega pidi ametnik leppima. Millalgi sain teada, et too tüüp on maha koolenud. Matusele ma ei läinud, pole minu asi.

Oma ema on mul aga olemas ja tema eest hoolitsen ma iga päev, kusjuures hea meele ja rõõmuga. Tema on mind üles kasvatanud, oli mu kõrval nii heas kui halvas, ja sama teen ka mina temale.

Sul pidi siis ikka väga vana isa olema kui sa olid 40 ja tema juba hooldekodus. Kena vale, aga vähe usutav.

Et siis sinu meelest lõppeb mehe viljakus ära 18-20. eluaasta vanuses ja peale seda enam lapsi ei tehtagi? Kui mees 30-selt isaks saab ja tema laps 40-ndates eluaastates (mis tähendab vanust vahemikus 40-49) saab telefonikõne, et too mees hooldekodusse on pandud, siis on selle isa vanus järelikult ju 70-79 aastat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapsevanemad käivad kohtus võitmas