Esileht Beebi ja mitmikud lapsevanker ja kookon

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: lapsevanker ja kookon

Postitas:

Kas olen õigesti aru saanud, et kui on kookoniga vanker, siis kookon pannakse nö sell eosa peale, kus hiljem laps istuda saab, st käru istumisosa peale lihtsalt? Erinevalt korvist, mille puhul siis vahepeal pean käru istumisosa kuskil “hoiustama”?

Kas kookon kuidagi kinnitatakse ka sinna istumisosa peale turvaliselt või lihtsalt panen peale ja kaarvari ongi nö turvapiirdeks?

Kas võin nt kookoni panna suvalise käru istumisosa peale, eeldusel, et mõõtmed sobivad? Nt kui saan sugulastelt käru, aga korvi osa on nt kahjustada saanud/kass sisse pissinud/lihtsalt ei meeldi vmt, siis ostan juurde kookoni ja asetan istumisosa peale? Või ikka peavad olema mingid turvalised kinnitused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kookon pannakse lihtsalt käru istumisosa peale/sisse. Kookoniga on sul siis ka mugav last nt treppidest üles-alla tassida, kui peaks vaja olema.

Ma ei oska öelda kõikide kärude ja kookonite kohta, aga enamik kookoneid tõesti istuvad lihtsalt istumisosa peale, ei ole eraldi kinnitusi, sest need paljud kookonid on ju nö universaalsed, et võivad mõõtude poolest eri kärudele sobida. Aga jällegi, ma pole kõige suurem ekspert, vb on olemas ka sama firma kokku käivaid kärusid/kookoneid, mis siis kinnituvad kuidagi teistmoodi.

Võid panna kookoni suvalise käru peale, eeldusel, et mõõtmetelt/dimensioonidelt käru ja kookon omavahel sobivad. Käru kaarvari võiks olla võimalikult suur, aga mõnel kookonil on ka enda eraldiseisev kaarvari nt.
Minul nt on Era kärus Najelli kookon, ülimalt mugav lahendus mu jaoks, ei oleks üldse näinud mõtet eraldi vankrikorvi ostus. Era kaarvari on mõnusalt suur ja kookoni soetasin koos sellele sobiva tuulekattega, et ta oleks pealt kinnine, samas on kate lihtsasti eemaldatav ja ka lukuga keskelt lahti tehtav soojemate ilmade/sisetingimuste jaoks. Najelli kookonit on ka mõnus niisama mängumatina, lamamispesana toas kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud mitu vanemat Emmaljunga käru, millel käib kookon istumisosa peale. Vähemalt EJ-l on küll kookoni küljes haagid, mis kinnitatakse istumisosa külge (istumisosadel on D-kujulised aasad külgedel – need ongi mõeldud kookoni kinnitamiseks).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hartani kookon käib ka klambritega istumusosa sisse kinni. Mina kasutasin seda kookonit ka kergkäru sees, siis kinnitiasin kookoni läbi kandesangade käru külge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud lapsevanker ja kookon