Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Las olen hull. Minu nibud küll pole tumedaks läinud..????

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Las olen hull. Minu nibud küll pole tumedaks läinud..????

Postitas:

11.nädalat juba rase ja nibud ikka samat tooni nagu ennem. Olen kuulnud, et paljudel juba raseduse algul muutub värv. Või võib ka raseduse lõpus muutuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib muutuda. See ei tähenda, et peab muutuma kõigil. Ma loodan, et see on lihtsalt libateema, et keegi tõesti tõsiselt sellise jutuga siia ei tule, et katastroof käes, nibude värv polegi muutnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei pea kohe alguses muutuma, mis jutt see on.
Mul muutusid mingi ma ei teagi alles millal, poole peal ja mitte üle öö, vaid vähe haaval. Suuremaks ei ole rinnad läinud, praegu 30+ rasedust, ja valusad ei ole ka nibud ega rinnad kuskilt.
See tumedamaks muutumine ei ole üldse mingi nii eluliselt tähtis asi, mõnel ei lähegi, ära muretse mingite tühiste asjade pärast ja ära mõtle üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on väga erinevad. Minul tekkis alakõhule nö raseduse triip väga varakult, samas sellest küll aru ei saa, et nibud tumedamaks oleksid läinud. Triip tekkis 4 päeva peale 5päevaste blastode siirdamist. Valusad on nibud küll ja rinnad ka hellad, suuremaks ei ole oluliselt läinud. Rasestumine õnnestus IVF-i abil, seega võib oma süü olla ka hormoonidel, mida juurde tarbin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 last, ei ühtki triipu ega ka tumenenud nibusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Las olen hull. Minu nibud küll pole tumedaks läinud..????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.