Esileht Hobinurk Laser TV3 09.03.2021 ja koroona

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Laser TV3 09.03.2021 ja koroona

Postitas:

https://play.tv3.ee/laser-11464608

Mida arvate meie riigi tähtsatest/olulistest asjapulkadest?

Ainult meile ükski koroonat piirav meede ei sobi.

Meie teiste sertifikaate ei usu, meie valideerime ise… kuni viimane penskar surnud.

Meie maailma kõige targemad lapsed ei saa testide tegemisega hakkama (Austria ja Saksamaa lapsed suudavad probleemideta).

Terviseameti paksu keerutav jutt oli lausa halenaljakas.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 11:22; 10.03 12:01;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

https://eestinen.fi/2021/03/soome-vaktsiiniprofessori-sokeeriv-avaldus-koroona-jargmise-laine-pohjustab-aafrika-mutatsioon-mille-vastu-on-vaktsiinide-moju-nork/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 11:22; 10.03 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulje jäi küll kahjuks mulle selline, et ametnikud oleks nagu mingit meelehead saanud, et neid kiirteste blokeerida, või lihtsalt nii mugavad, et ei viitsi neid lisaliigutusi teha, et selline võimalus ka juurde tekitada. Üsna ähmane jutt oli see, miks ei saa. Ja kui nad ütlesid, et meedik peab juures olema, siis mul tekkis huvi, kuidas see teistes maades koolides ikkagi täpsemalt toimib. Osa koolides on kooliõde, aga kui koolis on 1000 last, siis ilmselt ta ei jõuaks isegi nädalaga kõiki testitud ja  siis muidugi see kooliõde jälle muud teha ei jõuakski.  Kui muidugi lubada kooli ainult valitud klassid, oleks see koormus väiksem. Paljudes koolides aga pole mingit meedikut ja ilmselt pole neid ka kuskil niisama olesklemas ja ootamas, millal antakse ülesanne koole testima minna. Kui aga seda testi saaks laps niisama teha ja kuidagi saaks õpetajad meedikut selles osas asendada, oleks pilt juba hoopis positiivsem ja kiirtesti läbiviimine võimalik.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäi sama mulje. Otsitakse põhjendusi, miks ei saa, mitte võimalusi, kuidas saab. Masendav seltskond. Praegu on lahenduste otsimise aeg. See periood, kui sai liugu lasta arendame-parendame eesmärkidel, on mõneks ajaks möödas.

Eilses (?) Terevisioonis olid kaks Terviseameti prouat, kellest üks oli selgelt vaenulik ja kaitsepositsioonis kõikide küsimuste suhtes. See ongi minu arvates põhiline viga, mis tehakse, ei viitsita või ei taheta rahvale rahulikult ja vajadusel korduvalt SELGITADA, miks üks või teine asi on just nii, nagu ta on.  Nii tekivadki vandenõuteooriad ja kõiksugu vastased. Praegu on tõesti mulje, et Terviseamet peale protseduurireeglite ja kohvimasina asukoha ei tea üldse midagi.

Tänases Terevisioonis vastas eilsetele küsimustele üks perearst ja jättis palju inimsõbralikuma ja innovaatilisema mulje.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida saate teisest poolest arvasite? Minu arust tubli naine, kes firma alustas ja meeldib, et näitavad PÄRIS kehasid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://play.tv3.ee/laser-11464608

Mida arvate meie riigi tähtsatest/olulistest asjapulkadest?

Ainult meile ükski koroonat piirav meede ei sobi.

Meie teiste sertifikaate ei usu, meie valideerime ise… kuni viimane penskar surnud.

Meie maailma kõige targemad lapsed ei saa testide tegemisega hakkama (Austria ja Saksamaa lapsed suudavad probleemideta).

Terviseameti paksu keerutav jutt oli lausa halenaljakas.

Mitte üks meede pole pädev, kui inimene ISE seda ei järgi. On soovitus, noo vilistad selle peale ja mis meetmega sind siis sundida saab tegema asju, mida sa ei taha.  KUidas sa paned naabri täitma oma tahet, kui naaber ei taha? Minu inimest on vaja, et sind sundida 24 tundi tegema nii, et oleksid kõik seadused, määrused ja reeglid täidetud. Ja korruta see arv Eesti elanike arvuga? Kui inimene valib viiruse levitamise, siis ei saa mitte keegi teda takistada, ta leiab võimaluse.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida saate teisest poolest arvasite? Minu arust tubli naine, kes firma alustas ja meeldib, et näitavad PÄRIS kehasid.

See teine pool oli kohutav-

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Laser TV3 09.03.2021 ja koroona