Esileht Pereelu ja suhted Lasin eluarmastusel minna

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Lasin eluarmastusel minna

Postitas:

Läksime lahku üle 2 aasta tagasi, koos olime vaid napi aastakese. Ometi tundub mulle ikka veel, üle 2 aasta hiljem, et tema oligi see õige; et andsime liiga kergelt alla. Mõtlen temale iga päev ja ei saa üle mõttest, et ehk peaksin oma tunnetest talle rääkima ja uuesti proovima. Tunnen, et lasin oma eluarmastuse käest ja ma päriselt mõtlen nii. Ei olnud tegu ka mingi pubeka esimese armastusega, et lihtsalt suusoojaks öeldud. Mul on ka varem paar suhet olnud ja tema oli täpselt see, keda mu ellu vaja on.

Lahku läksime mõttetute tülide tõttu, minu algatusel.

Tean, et tal vahepeal oli uus kaaslane, kuid nüüd peaks vallaline olema.

Kas on kellelgi kogemusi, et aastaid hiljem veel ausalt oma tunnetest rääkida? On sel mõtet? Võtta see risk?

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 07:26; 13.08 07:53; 13.08 08:03; 13.08 08:21; 13.08 09:06; 13.08 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen seda teinud, mitte sellepärast, et oleks tahtnud kokku jääda – aga jäi toona palju rääkimata. Meil mõlemal olid pisarad kurgus, aga saime ka aru, et vana suhet ei lapi. Jäime headeks sõpradeks ja oleme seda siiani (juba 20 aastat). Just sellepärast oli hea meel, et sõprus jäi alles.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see häirib mind ka, et lahkuminek oli kuidagi rutakas ja palju jäi arutamata, selgeks rääkimata.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 07:26; 13.08 07:53; 13.08 08:03; 13.08 08:21; 13.08 09:06; 13.08 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa talle iga päev mõtled ja hommikul nii vara juba teema teed, siis järelikult pead rääkima. Kui see nüüd liialdus pole?

Paraku ei ole jah liialdus. Esimene mõte hommikul ja viimane enne uinumist on alati temast.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 07:26; 13.08 07:53; 13.08 08:03; 13.08 08:21; 13.08 09:06; 13.08 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi vanasõna ütleb, et küsija suu pihta ei lööda. Kaotada pole sul midagi, tee ettepanek lihtsalt kohvile minna, et räägite, miks lahku läksite, mis teie elus praegu on. Rääkige asi selgeks, siis on endal kergem, isegi kui jutu järgi saad aru, et tema samamoodi ei tunne.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 08:11; 13.08 08:29; 13.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen ühiste sõprade kaudu teadlik, et ta on hetkel vallaline. Praegu on takistanudki mind ühendust võtmast see, et ma ei tea, mida tema tunneb. Hirm end lolliks teha, kui temal minust täiesti ükskõik on.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 07:26; 13.08 07:53; 13.08 08:03; 13.08 08:21; 13.08 09:06; 13.08 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega sa siis kohe seda ette laduma ei pea, mis sul kripeldab! Ma räägin, mine kohvile, vabanda, et olid noor ja loll ja lahkuminek sinu algatusel oli läbimõtlemata tegu. Meenutage, mis teie suhtes oli head, ütle talle, mida sa temas hindasid ja mille poolest te sobisite jne. Ära kohe kaela lange “võta mind tagasi!!!!”, kui tema sama ei tunne, peab ta sulle ära ütlema ja see jätab nõmeda mälestuse mõlemale, ikka tasa ja targu. Saate rääkida, natuke (loodetavasti vastastikku ehk) südant puistada, siis saad teada, kas temast üldse midagi sellist loota on või on see rong tõepoolest läinud. Siis saad ise ka edasi minema hakata, muidu unistad teisele kuldset kuud selga siin.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 08:11; 13.08 08:29; 13.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui teedki lolliks, siis mida kaotada on? See lolliks tegemise hirm on tegelikult alusetu, kõik oleme ühel või teisel viisil ning ühes või teises olukorras lollid.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal te viimati temaga suhtlesite? Otse, mitte läbi sõprade?

Sünnipäevadel oleme üksteisele õnne soovinud, jõuludel/uuel aastal soovinud head, paar korda on ta niisama ühendust võtnud, viisakalt ja sõbralikult küsinud, kuidas mul ja perekonnal läheb. Viimati maikuus.

Ma arvan, et kogun natuke julgust ja siis kutsun ehk jah neutraalselt kohvile.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 07:26; 13.08 07:53; 13.08 08:03; 13.08 08:21; 13.08 09:06; 13.08 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna oled üksi siis mõtledki temast, aga kui lahku läksite veel sinu enda algatusel, siis mida sa suhte taastamisest ootad? Tülitsete täpselt samamoodi edasi, edasi hakkavad sind närima mehe vahepealsed suhted. Sa lõpetasid ise suhte, nägemata suhtes perspektiivi. Ära mine küll lolli mängima sellega nagu tahad uuesti suhet, sellest ei tule midagi välja.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eluarmastust pole olemas. Vabasta ennast neist mõtetest ja liigu edasi. Asi pole mingis müstilises eluarmastuses, vaid sinu klammerdumises mineviku külge.
Tülid tunduvad sulle tühised praegu, eemalt. Usu, tegelikult ja siis kui sa ta maha jätsid, olid need tülid olulised. Inimesel on komme minevikku ilustada ja halbu asju unustada.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.08 09:22; 13.08 14:46; 13.08 14:59; 13.08 21:19; 13.08 22:02; 13.08 22:10; 13.08 22:49; 14.08 22:36; 14.08 23:09; 14.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eluarmastust pole olemas. Vabasta ennast neist mõtetest ja liigu edasi. Asi pole mingis müstilises eluarmastuses, vaid sinu klammerdumises mineviku külge.

Tülid tunduvad sulle tühised praegu, eemalt. Usu, tegelikult ja siis kui sa ta maha jätsid, olid need tülid olulised. Inimesel on komme minevikku ilustada ja halbu asju unustada.

Toetan. Mine eluga edasi, mitte tagasi. Võid ju ta kohvile kutsuda, aga sellel kõigel pole erilist mõtet. Mingid asjad häirisid sind juba siis, häirivad ka nüüd. Lihtsalt, halvad mälestused tuhmuvad ajaga. Polnud ta mingi eluarmastus kui tunne polnud õige. Sa lihtsalt pole kaks aastat kedagi leidnud ja sul on hirm üksikuks jääda. Siis mõtledki viimasele mehele kuu selga.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled lihtsalt üksildane, pole uuesti armunud ja seepärast mõtled kõik ilusa vanale armastusele külge. Loomulik, et kehvad asjad ununevad ja hea jääb pikemaks meelde, inimloomus on selline.
Mis need tühised asjad olid, misk lahku läksite, too mõni näide?
Nagu öeldud, kui juba esimesel aastal tekkisid tülid pisiasjadest, siis kõlab see nii, et te ei sobinud kokku.
Igatsed teda inimesena, aga miks mitte näiteks sõprust proovida? Olen seda meelt, et kohe peale lahkuminekut ei õnnestu eriti sõpradeks jääda, aga mõne aja pärast miks mitte.
Kõik võib muidugi olla ja ehk tunneb temagi, et võiks uuesti proovida, niiet uurida ju võid.
Loodetavasti pole kummalgi lapsi, keda selline sehkendamine segadusse võiks ajada.
Aga muidu – ära heida meelt. Ei ole nii, et on kindlasti mingi üks elu armastus! Tähendab, võibolla on, aga kirjelduse järgi sinu oma on alles teel ega polnud see, kellega ühe aasta jooksul juba tülli sai mindud.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 10:07; 13.08 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnes mõttes on vahepeal vastajatel ka õigus. Ehk on asi selles, et sul pole praegu kedagi, nii ilustadki vanu asju ja uneled, kuidas võinuks olla. Palju loeb ka see, miks te siis lahku läksite, mis põhjused need siis olid. Vabalt võid tahta lihtsalt mingit lõpetust või selgust poolelijäänud asjale, mitte tegelikult kokku tagasi. Mõtle, kas mees ikka oli NII hea, kui sulle nüüd tundub. Mingil hetkel tundus ta ju küllalt vilets, et maha jätta.
Aga vana tuttavaga kohvile minna ikka võib, ürita mitte sellel kohtumisele ette ka liiga suuri lootusi panna. Ja kui inimene on tõesti hea ja “sinu” inimene, siis sellise eksiga võib ka sõbraks jääda (aga seda sel juhul, kui armumisetunded mõlemal poolel täiesti üle on läinud).
Eluarmastuse kontseptsioon on mingi klammerduv romantiline jura.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 08:11; 13.08 08:29; 13.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta on küll selline seksiperiood veel, mil mõlemal on ees roosad prillid. Sa ei tunnegi seda meest veel nii põhjalikult, et võrdsustada seksisemu eluarmastusega. Kõige roosamannamal perioodil te juba tülitsesite??? Sa ei tea sel juhul üldse sõna “eluarmastus” tähendust. Tegelik armastus on oma olemuselt lihtne ja murevaba. Kui pidevalt peab midagi lahendama ja parandama, siis pole asi õige. Lõpeta illusioonis elamine ja asjade ettekujutamine.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 13:57; 13.08 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äähh, mis eluarmastus. Üksiku keskeale läheneva (?)naise kiim lihtsalt hetkel.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen hämmingus, kui lihtsalt tuleb inimestel üle huulte sõna “eluarmastus”. seda enam, et sa ei tea, mida mees sinu vastu tunneb, pole tegemist eluarmastusega. kui te oleksite üksteise eluarmastused, siis teaksite üksteisest palju rohkem ja kõike põhjalikumalt. teie vahel ei oleks valehäbi, et sa ei julge midagi teha tema ees või mingeid tõsiseid teemasid tõstatada temaga. küll neid uusi eluarmastusi tuleb veel ja veel.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 13:57; 13.08 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen hämmingus, kui lihtsalt tuleb inimestel üle huulte sõna “eluarmastus”. seda enam, et sa ei tea, mida mees sinu vastu tunneb, pole tegemist eluarmastusega. kui te oleksite üksteise eluarmastused, siis teaksite üksteisest palju rohkem ja kõike põhjalikumalt. teie vahel ei oleks valehäbi, et sa ei julge midagi teha tema ees või mingeid tõsiseid teemasid tõstatada temaga. küll neid uusi eluarmastusi tuleb veel ja veel.

ma ka loen ja imestan. Hommikul esimene mõte ja magama minnes viimane. Suur eluarmastus aga ei tea, mida teine tunneb ja ise ka ei julge oma eluarmastusega rääkidagi (!?). Absurd. Oleks eluarmastus, siis ei tuleks mõttessegi, mida keegi teine arvab või kas jääb häbisse. Miks peab üldse häbi olema kui kellegi vastu on tunded? Õnneks varsti on vaheaeg läbi, hakkab kool ja tuleb uus “eluarmastus”

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 14:40; 13.08 23:58; 14.08 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui iga päev sellest mehest mõtleb, siis järelikult armastab?

See pole küll mingi armastamise kriteerium. Kinnisidee pigem.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.08 09:22; 13.08 14:46; 13.08 14:59; 13.08 21:19; 13.08 22:02; 13.08 22:10; 13.08 22:49; 14.08 22:36; 14.08 23:09; 14.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

25 on vast keskealise kohta veidi vara veel, aga see selleks.

Tülid olid tegelikult üsna tühised, armukadedus (mõlemalt poolt), sõprade ja pidude eelistamine koosveedetud ajale (mõlemalt poolt). Lahkuminekuks ajendi andis see, kui ta teatas minuga arutamata, et kolib vist mõneks ajaks välismaale seoses tööga. Mõistis ka ise hiljem viga, et minuga arvestanud ei ole ja ei arutanud seda, palus vabandust. Palus ka vahetult pärast lahkuminekut uut võimalust, kuid tol hetkel jäin endale kindlaks ja keeldusin, seda enam, et kaugsuhetesse ma väga ei usu. Välismaal ta vahepeal ka mõnda aega elas, seal oli ka uus kaaslane, kellega tagasi Eestisse kolides lahku mindi.

Mulle lihtsalt tundub, et me kohtusime valel ajal. Klišee võib olla, aga ju siis ei olnud veel meie jaoks õige aeg. Peod pidamata, ise nooremad ja keevaverelised, tema soovis saada välismaal elamise kogemust, mina mitte jne. Nüüd oleks ilmselt paljud asjad muutunud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.08 07:26; 13.08 07:53; 13.08 08:03; 13.08 08:21; 13.08 09:06; 13.08 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui iga päev sellest mehest mõtleb, siis järelikult armastab?

See pole küll mingi armastamise kriteerium. Kinnisidee pigem.

Jah, aga tundub, et see kinnisidee on juba pikaajaline. Kuid ikka tuleb ta siia küsima ega pole kuidagi selle mehe ellu sekkunud ja austab ta soove, mitte ei jälita meest ja ‘põrka’ temaga kokku. Ootas isegi kuni suhe läbi sai. Ei loe siit välja, et ta mehe teisest naisest lahku ajas.

Ka pikaajaline kinnisidee ei ole armastus ning vajab pigem juba psühholoogi abi. Kuulake elukogenud inimeste sõnu, paljud on siin teemas öelnud seda, mis kogu see asi kõige tõenäolisemalt on – nimelt mõnda aega üksik olnud naise rahuldamatus ning igatsus suhte järele. Me kõik või enamik meist on selles faasis olnud, kus kunagine jobust peika on hakanud äkki “siiski nii toredana” tunduma.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.08 09:22; 13.08 14:46; 13.08 14:59; 13.08 21:19; 13.08 22:02; 13.08 22:10; 13.08 22:49; 14.08 22:36; 14.08 23:09; 14.08 23:23;
To report this post you need to login first.

25 on vast keskealise kohta veidi vara veel, aga see selleks.

Tülid olid tegelikult üsna tühised, armukadedus (mõlemalt poolt), sõprade ja pidude eelistamine koosveedetud ajale (mõlemalt poolt). Lahkuminekuks ajendi andis see, kui ta teatas minuga arutamata, et kolib vist mõneks ajaks välismaale seoses tööga. Mõistis ka ise hiljem viga, et minuga arvestanud ei ole ja ei arutanud seda, palus vabandust. Palus ka vahetult pärast lahkuminekut uut võimalust, kuid tol hetkel jäin endale kindlaks ja keeldusin, seda enam, et kaugsuhetesse ma väga ei usu. Välismaal ta vahepeal ka mõnda aega elas, seal oli ka uus kaaslane, kellega tagasi Eestisse kolides lahku mindi.

Mulle lihtsalt tundub, et me kohtusime valel ajal. Klišee võib olla, aga ju siis ei olnud veel meie jaoks õige aeg. Peod pidamata, ise nooremad ja keevaverelised, tema soovis saada välismaal elamise kogemust, mina mitte jne. Nüüd oleks ilmselt paljud asjad muutunud.

Mina soovitan sul temaga ühendust võtta ja lihtsalt kokku saada (kohvile kutsuda nagu keegi eespool soovitas). Sa ei pea oma tundeid ja mõtteid kohe letti laotama, sa saad ilma sõnadetagi aru, mis seis teie kahe vahel on.
Minul on positiivne kogemus oma elust näitena tuua, kus läksin noorena lahku inimesest, kellega oli ülihea klapp. Saime juhuslikult kokku üle kümne aasta hiljem ja sellest päevast alates oleme igapäevaselt koos (mõlemal mahtus vaheperioodi kooselu, laste saamine jm). Kui nüüd kõrvalt vaadata, siis oleks ülikahju olnud, kui seda juhuslikku kohtumist poleks olnud.
Proovi, kaotada pole midagi, võita aga kogu maailm.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS palun ära suhtu kergekäeliselt ettevalmistustele. Sul peab olema ka see koht teada, kuhu sa lähed, kui ta vastus on eitav. On see siis konkreetne pargipink varjatumas kohas, takso, kaubanduskeskuse tualett vms iganes koht, kui sul tekib vajadus nutta pärast lahkumist. Veekidlast ripsmetušist ma ei räägigi. Salvrätte. Pool liitrit vett plastpudelis ???? ja palderjani. Lisaks sularaha, kui peaksite oma vestlusega restoranis või baaris sinnani jõudma, et mõlemad tahaksid pigem olla kuskil mujal. Siis saad lihtsalt umbmääraselt oma arve summa lauale panna, tänada, soovida head htut ja väljuda. Mitte ei pea sinna veel jääma töllerdama, kelnerit ootama ja kohmetust suurendama.

Jummel küll, ega inimene sõtta ei lähe. Sa oled mingi dramaqueen?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma peaksin oma sügavaimatets tunnetest rääkima oma eluarmastusele, kelle ma ise oleksin maha jätnud aastat paar tagasi ja kui ta peaks mulle ütlema EI, siis mina hakkaksin nutma küll. Aga enne jõuaksin tänada, soovida rõõmu ja õnne ning lahkuda kuskile privaatsesse kohta rahunema ja tulevikule keskenduma. Aga jah, ma nutaksin siis seal omaette küll. Ja siis nutaks ka rõõmust, kui ta ütleks JAH, võibolla mitte nii omaette ???? .
Muide, kui Bämbi ema raamatus või multikas suri, kas sul oli kahju? Natukenegi? No veidikene? Või kui lauluväljakutäis rahvast laulab: “Mu isamaa..”, kas tundsid sügavat rahu ja ükskõiksust? Vaatasid, kuidas need draamakuningannad vett peast pritasivad. Tundsid üleolekutki?
On sul mõni emotsioon kunagi olnud :-)? Ma mõtle nagu seda, et silma ei lähegi midagi, aga armastus laseb silmad märjaks. Valust või rõõmust.
Vana inimesena on mul nii mõnigi mahajätmis- ja kokkusaamiskogemus. Uskuge mind – läbimõledud põgenemistee (kas koju, sõbranna juurde, parki, kinnno vms jne jne jne) ja veekindel makeup on absoluutselt vajalikud ????

Sa teed nalja, eks.
Esiteks see eluarmastuse osa.
Teiseks kogu see seljakotitäis varustust.
Jeesus Maria 🙂

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.08 09:22; 13.08 14:46; 13.08 14:59; 13.08 21:19; 13.08 22:02; 13.08 22:10; 13.08 22:49; 14.08 22:36; 14.08 23:09; 14.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud kokku-lahku suhteid. Vahepealse aja olin ka üksik ja kui siis ära leppisime oli mõnda aega asi korras, kuid siis paari kuu pärast samad tülid ja probleemid. Ometi alles olin igatsenud teda taga. Sõltub kas inimene on õppinud vanadest vigadest või mitte.

Võid tõesti kutsuda ta mõnesse kohvikusse või parki kus varem käisite koos. Uurida, kas ta midagi õppis ka teie suhtest ja sama võid ise rääkida, et mis osas oled enda vana käitumist analüüsinud.

Esimesel aastal võivadki olla need armukadeduse ja nurkade mahalihvimise ajad.
Mind ajasid närvi ka mingid mehe äripartneritega väljasõidud poole ööni. Ise istusin kodus ja ootasin. Ma tahtsin, et mees koguaeg minuga arvestaks ja tuleks lubatud ajal koju.
Kaugsuhe võib küll toimida, kui räägitakse läbi ja lepitakse kokku , et teenitakse 3 kuud raha ühise korteri sissemaksuks ja suhtlemine oleks igal õhtul arvutis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära vingu. Sina ei tea, mis on eluarmastus, ehk ei tea minagi, aga osa inimesi teab. Proovi seda empaatiavärki.

Vastupidi. Ma tean küll, mis on eluarmastus. Eluarmastus on see armastus, mille kohta oled otsustanud, et selle armastuse võtan omale terveks eluks. Mingeid valmistooteid nimega “eluarmastus” pole olemas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.08 09:22; 13.08 14:46; 13.08 14:59; 13.08 21:19; 13.08 22:02; 13.08 22:10; 13.08 22:49; 14.08 22:36; 14.08 23:09; 14.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära vingu. Sina ei tea, mis on eluarmastus, ehk ei tea minagi, aga osa inimesi teab. Proovi seda empaatiavärki.

Vastupidi. Ma tean küll, mis on eluarmastus. Eluarmastus on see armastus, mille kohta oled otsustanud, et selle armastuse võtan omale terveks eluks. Mingeid valmistooteid nimega “eluarmastus” pole olemas.

Peaaegu nõus. Ja mille üle siis viriseme?

Ei virisegi, omateada. Naersin selle ülepingutatud emotsionaalsuse üle, mis justkui selle tegelikult täiesti tähtsusetu vestlusega justkui kaasnema peaks. Minu jaoks naljakas. Sinu jaoks reaalsus. Inimesed on lihtsalt erinevad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.08 09:22; 13.08 14:46; 13.08 14:59; 13.08 21:19; 13.08 22:02; 13.08 22:10; 13.08 22:49; 14.08 22:36; 14.08 23:09; 14.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et suhtlema peaks hakkama tasapisi. Võibolla esiteks lihtsalt internetis. Päris elus kokku saada oleks hea mõte, aga kohe ei pea oma viimaseid tundeid lauale laduma. Tark oleks alguses lihtsalt juttu ajada neutraalsetel teemadel. Selleks ei ole vaja ka mingeid erilisi ettevalmistusi teha ja ülemäära närveerida. Eks näis siis, kas tuleb kokkusaamisi veel ja kas on mingeid arenguid suhte suunas. Igatahes tuleks suhte taasalustamist võtta rahulikus tempos ja mitte tormata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat minu jaoks tõesti ei ole olnud vestlus tähtsusetu, kui mind on maha jäetud. Ka see kord ei olnud tähtsusetu, kui ise suhte lõpetasin. Ka see kord ei olnud vestlus tähtsusetu, kui mu abikaasa mulle petmise üles tunnistas. Ja seegi kord polnud tähtsusetu, kui üks noormees, kes minusse aastat kaks armunud oli (ma ei teadnud) seda mulle tunnistas. Ja see kord polnud ka jutuajamine tähtsusetu, kui ma oma elukaaslaselt küsisin, et kas mul on veel šanssu temaga suhe taastada.
Inimesed on erinevad. Ma ei tea, mis sind emotsionaalseks teeb ja lausa nipalju, et võiksid salvrätti vajada ja ehk pisargi võiks silmanurka tulla. Inimsuhred, need, paistab, ju pole.
Iseenesest vanuseks seal 25+ võiks ju teada, kuidas iseenda empaatiavõimega on ja mitte karata kallale teemaalgatajale ja teis(t)ele, kes julgevad rääkida, et vestlus suhetest on hirmuäratav ja tulemus võib olla kurb. Mina püsin vait, kui lauldakse, sest ma tean, et ma ei oska laulda.
Sulle oskaksin ma soovitada olla vait seal, kus räägitakse tunnetest ja kaasnevatest emotsioonidest, sest üks tundeavaldus, vestlus suhete tulevikust ja ühise tuleviku võimalusest on sinu jaoks (tsiteerin) “täiesti tähtsusetu vestlus”.
Inimesed, jah, on tõesti erinevad. Ma ei tea, mis on sinu jaoks siis tähtis vestlus, kui mitte oma tunnete avaldamine teisele poolele, kellega on oldud lähedased.
Ilmselt inimkonna päästmine suures plaanis. Suhted? Draamaqueenide värk.

Sul on ilmselt lausa suur taskurätikarp kotis kogu aeg. Mõtled ikka oma silmad vist päevas mitmed korrad vesiseks. Justnimelt ise mõtled. Samamoodi kui minu vastusesse mingi tohutu loo taha mõtlesid ja end käima tõmbasid.
Jah, vestlus võhivõõraga “suhte tulevikust” on tõesti täiesti tähtsusetu vestlus. Elukogenud inimesena tean, et suhteid looda ega alustata nii, et “alustame nüüd” või “jätkame homsest”. Suhted tulevad kui tulevad ning ükski kunstlik üritus ei pane suhet käima. Mängige oma mänge pealegi, päris elu ja päris suhteid see lähemale ei too.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 13.08 09:22; 13.08 14:46; 13.08 14:59; 13.08 21:19; 13.08 22:02; 13.08 22:10; 13.08 22:49; 14.08 22:36; 14.08 23:09; 14.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulle oskaksin ma soovitada olla vait seal, kus räägitakse tunnetest ja kaasnevatest emotsioonidest, sest üks tundeavaldus, vestlus suhete tulevikust ja ühise tuleviku võimalusest on sinu jaoks (tsiteerin) “täiesti tähtsusetu vestlus”.

Ütleme nii, et see, et inimene ei pea ülitähtsaks vestlust kahe noore vahel, kes aastakese millalgi “käisid”, ei anna veel piisavalt alust teda empaatiavõimetuks ja tundetuks nimetada.
Sa ka ära tõmba paralleele pika kooselu lõppemise valu ja esimeste armuvalude vahele.
Teemaalgatajale: üsna kindlamalt tundub, et tegu polnud mitte *elu*, aga lihtsalt *esimese* armastusega sul. Muidugi see jääb alatiseks meelde, aga… Ära ela minevikus, elul on kindlasti veel paljut pakkuda 🙂

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 10:07; 13.08 23:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Lasin eluarmastusel minna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.