Esileht Väikelaps Lassie kombede ja jopede kasvuvaru

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Lassie kombede ja jopede kasvuvaru

Postitas:

Kas keegi oskab kommenteerida selle aasta Lassie kombede ja jopede kasvuvaru, kas on kandmiseks pigem alates või saab kanda nii varem kui hiljem? Kas 123 pikkusele normaalse kehaehitusega lapsele võtta 122 või 128 suurus? Proovida kahjuks ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lassie kasvuvaru on minu arvates selline keskmine. Selle aasta saaksid 122 suurusega läbi, aga 128 ei peaks ka hiigelsuur olema.

Lassie komplekt nr 116 on mu 116cm lapsele praegu täpselt paras. Selle talve käib ilusti ära.
Lasteaia viimases rühmas käis üks lastest Lassie 128 kombekaga, olles u 130 cm pikk. Kombe oli täpselt paras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 11:19; 29.12 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps 126cm pikk, 122 Lassie kombe mahub täpselt veel selga, eelmisel aastal käis ka, aga varrukad olid veits pikad, samas kindad peal ei häirinud. Praegu kasutab ka 128 lassie kombet ja see ka paras, ei ole hiigelsuur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lassie kombe on üsna hästi numbrisse. Minu 110 poiss kannab 104 kombet. Järgmine tuleb 116 osta. Kindlasti ei sobi Lassie pontsakale lapsele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 15:54; 29.12 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lassie sobib hästi kõhnale lapsele, aga soojapidavuse ja veekindluse numbrid on neil hästi tagasihoidlikud. Kui vähegi võimalik, vali mõni teine kombede ja jopede firma, Lassie kvaliteet on nõrk ja kasvuvaru neil ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lassie sobib hästi kõhnale lapsele, aga soojapidavuse ja veekindluse numbrid on neil hästi tagasihoidlikud. Kui vähegi võimalik, vali mõni teine kombede ja jopede firma, Lassie kvaliteet on nõrk ja kasvuvaru neil ei ole.

Ma päris nii küll ei ütleks. Lassie kombekate soojustus on 180g ja komplektildel jope 180 ja püksid 100g. Didriksonsi kombed on nt 140 g soojustusega. Uus Lassie on selline kohev ja õhuline. Veekindlust ei mäleta, aga laps oli lasteaias ja õues möllates igatahes kuiv. Normaalkaalus lapsele on sobiv, ei pea eriline pilbas olema. Kasvuvaru on tõesti pigem tagasihoidlikum.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 11:19; 29.12 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin just sama öelda, et Lassie kombekad on minu hinnangul väga head. Just sama kogemus juba teist aastat. Lörtsis on laps alati kuiv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 15:54; 29.12 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka Lassiet. Meil pidas kombe vastu kaks hooaega nii suuruse kui ka kvaliteedi poolest. Oli vettpidav ja maas aeleva lapse trööpamisega ei läinud isegi pepu ja põlved “karvaseks”. Laps oli lausa 90cm juba, kui veel 86 kombe oli paras.
Suurusvaru seega üsna korralik.

Kuigi sellega olen nõus, et külmakartlikumale lapsele -15-20 jääb ilmselt väheks. Sellisele sobikski puhvis ja paksem Lenne näiteks.

Ehk aetakse seda Lassi&Lotta-ga segi. Need on kaks erinevat ja L&L on tõesti väga kehva kvaliteediga. See pidas vastu meil vaid üks hooaeg(poolepealt olid käised, põlved ja pepu karvased).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lassie sobib hästi kõhnale lapsele, aga soojapidavuse ja veekindluse numbrid on neil hästi tagasihoidlikud. Kui vähegi võimalik, vali mõni teine kombede ja jopede firma, Lassie kvaliteet on nõrk ja kasvuvaru neil ei ole.

Mismõttes Lassie kvaliteet on nõrk? Ja kasvuvaru pole? Tuleb ta ju samast tehasest kus Reimat õmmeldakse. Nö Reima odavbränd. Mul on mitmel lapsel Lassie üleriideid olnud. Ei kurda. Lõige on väga hea olnud kombekatel.ja kasvuvaru on lapse aastase kasvu jagu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Lassie kombede ja jopede kasvuvaru

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.