Esileht Väikelaps Lassie vs Lenne k/s püksid(traksideta)?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lassie vs Lenne k/s püksid(traksideta)?

Postitas:

Kas Lassie k/s püksid on sama head nagu Lenne omad? Hinna poolest on nad tunduvalt soodsamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole, Lassiel ei ole õmblused teibitud ja kanna juurest kulub kiiresti ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 16:32; 06.03 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb milliseid pükse sa mõtled. lassitec on küll teibitud õmblustega ja osadel mudelitel on pooled õmblused teibitud (sisesäär, tagumik).
mina ei arva, et on kehvemad kui lenned.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ei ole Lassie(tec) omad sama head kui Lenned- meil olid eelmisel kevadel mõlemad korraga kasutuses. Alguses olid võrdselt head, aga u peale kümnendat pesu hakkas Lassiede veekindlus hirmuäratava kiirusega kahanema, ainult täitsa kuiva ilmaga sai lõpuks jalga panna. Ja pesin mõlemaid pükse säästva pesuprogrammiga ning tech kangastele mõeldud vahendiga. Lenned olid lapsel veel sügisel ka käigus ja nüüd jäävad väiksemale ka veel- ei paista kusagilt kulunud ja kanga omadused on samuti säilinud.

Aga vahest Lassiel nüüd paremad kangad kasutusel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole Lassiel sel aastal paremad kangad, käisin just nende kodulehel selle aasta kollektsiooni vaatamas. Osadel riietel on veepidavus lausa 1000:(
Arvestades, et Lennel on minimaalselt 3000 ja keskmiselt k/s 4000, on veepidavus 1000 kevadriiete kohta äärmiselt vilets, nii võiks vihmaga puuvillased dressipüksid jalga panna.
Lennel on märgatavalt paremad kangad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 16:32; 06.03 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teie lapsed veedavad tunde vihma käes???
minu poisil oli sügisel lassie k/s kombekas (tavaline, mitte tec) ja mingit märjaksaamise probleemi polnud.lasteaias ja kodus.
mul mees toob Soomest tihti allahindlustelt lassie riideid ja kungi sai neid ka suuremale poisile ostetud. ei ühtegi halba sõna.
omal ajal sai Prismast just lassie kombekas valitud kuna lõige ja hind oli parem vrld lennega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Lassie vs Lenne k/s püksid(traksideta)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.