Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Last sooviva naise pakett

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Last sooviva naise pakett

Postitas:

Kas keegi on Synlabis teinud last sooviva naise paketi analüüsid?
https://minu.synlab.ee/toode/last-sooviva-naise-pakett

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 11:25; 10.03 11:41; 10.03 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen. Mida teada tahad? 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 11:31; 10.03 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, väga tore! Kas oli kasu ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 11:25; 10.03 11:41; 10.03 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks, et mitte väga. Ma sain kinnitust, et vähemalt analüüside andmise hetkel oli kõik korras, tulemused ideaalsed. Tean, et Synlabis saab juurde võtta mingi laboriarsti konsultatsiooni, kes ilmselt oleks tulemusi kommenteerinud ka, aga ma seda vajalikuks ei pidanud tol hetkel. Võib-olla oleksin seda siis teinud, kui mõni tulemus oleks olnud referentsväärtuste vahemikust väljaspool. Samuti ei oska ma öelda, et kui ma oleks nende analüüsitulemustega nt oma naistearsti juurde läinud, et kas ta oleks neid arvesse võtnud või mitte.
Et ma ei teagi… Ühest küljest sain mingi südamerahu, et kõik on okei + vaadati kõik vajalikud näitajad üle selle paketi raames (s.t ei pidanud neid ühekaupa nt naistearstilt nuruma hakkama vms), aga samas tagantjärele mõtlen, et oleks selle rahaga võinud midagi targemat teha. Kõlab nõmedalt, aga võib-olla oleks kasutegur suurem olnud, kui mingi näitaja nihkes oleks olnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 11:31; 10.03 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuse eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 11:25; 10.03 11:41; 10.03 16:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Last sooviva naise pakett