Esileht Beebi ja mitmikud Laste foto kasutamine ilma vanemate loata

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Laste foto kasutamine ilma vanemate loata

Postitas:

Leidsin oma laste foto ühest ajakirjast. Foto on ilmselt tehtud lasteaias. Huvitav, et minu ja abikaasa käest ei küsitud luba ning ma ei tea, kes on fotograaf. Kuidas teie käituksite?
Ma sihikindlalt ei saada oma laste fotosid erinevatele konkursitele, sest arvan, et see ei ole õige ja nüüd siis juhtus selline asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 08:51; 07.03 16:00; 11.03 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotograaf on ju igal foto juures kirjas. Võta ajakirjaga ühendust, ajakirjanik-fotograaf peaks asjast aru andma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui foto on tehtud lasteaia ruumides või hoovis, siis mina võtaksin ühendust lasteaiaõpetajaga ja päriksin temalt aru. Minu meelest on tema vastutus, et ilma vanemate loata ta lapsi ajakirjanduse jaoks pildistada ei luba.

Kui foto on tehtud aga tänaval, kus õpetaja lastega jalutas, siis avalikus ruumis võib igaüks pildistada palju kulub. Sel juhul ma ei teeks midagi. Kuigi mulle ei meeldi selline fotograafi käitumine, siis minu teada see seadusevastane pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Foto on tehtud siseruumis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 08:51; 07.03 16:00; 11.03 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanemaid on teavitatud eelnevalt, et lasteaeda külastab ajakiri koos fotograafiga, siis on teatatud. Kui aga sellist infot pole vanematele edastatud eelnevalt,siis ei oli pildi avalikustamine lastega küll minu meelest lubatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste pilte on olndu ajalehes, uudiste juures ja mitte kunagi ei ole eelnevalt ajakirjanik , fotograaf ega ka lasteaed luba küsinud.

Kas laste nimed on pildil all? Ainuke mida teha saad on kirjutada ajakirja toimetusele ja paluda veebist pilt eemaldada. Pikemat protsessi pole minu arvates mõtet käivitada, liiga aja ja raha kulukas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba kirjutasin, laste nimesid ei olnud ja ka fotograafi nime. Pildid on ajakirjas, mitte veebis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 08:51; 07.03 16:00; 11.03 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtaksin kindlasti ühendust ajakirjaga ja uuriksin kust see pilt tulnud on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see pilt…on ta vähemalt ilus?

* Ise ma ei viitsiks midagi vist teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina avastqasin oma laste lasteaias tehtud pildid ootamatult ühte haridusalast uurimistööd lugedes. Oli ootamatu küll, kuid lamenti lööma ei hakanud. Nimesid ega midagi õnneks polnud. Lisaks ilmselt ei ole selle töö lugejaid just ülearu palju, kuigi töö on internetis saadaval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka huvitab, kust maalt peab lapsevanemat teavitama.

Meil lasteaias kasvataja ütles, et tuleb televisioon, kas soovin, et laps jääb rühma või viivad selleks ajaks teise rühma. Ma ei teagi, kas seda küsiti vaid meilt või teistelt ka. Kasvatajad teavad, et meil on lapsendatud laps.

Ühe pildi oma lapsest leidsin ajalehest, aga kuna tegemist õues toimunud üritusest ja nimesid polnud, siis pole probleemi.

Hiljuti käis laagris, kus laps oli, TTV ja siis ei küsinud keegi luba. Lapselt võeti intervjuu, alla näideti eesnime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Laste foto kasutamine ilma vanemate loata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.