Esileht Koolilaps laste hariduse ohverdamine on odav meede

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: laste hariduse ohverdamine on odav meede

Postitas:

https://www.aripaev.ee/uudised/2021/02/17/uued-koroonapiirangud-tulevad-aga-ainult-odavad?utm_source=facebook.com&utm_medium=aripaev%2Bwallpost&utm_campaign=koroonapiirangud&fbclid=IwAR0u-Z4MkuVx6BoG628pJ5A49SNkeapqcxlFROhmKXX7kC18Pwq0zhvt1ow

 

Braavo

Kurat kuidagi peab olema võimalik välja nõuda kompensatsioon. Majandusele on eelarves ettenähtud rida toetusmeetmeid. Kus on toetusmeetmed lastele, kes haridusest ilma jäävad?

+10
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja saigi meetmete hind otsustavaks.

kõige nõmedam on see, et isegi lõpuklasse kooli ei lasta.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 12:47; 18.02 13:13; 18.02 15:37; 21.02 00:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu nädalaga jäävad kodus õppides lolliks?

+23
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu nädalaga jäävad kodus õppides lolliks?

Küllap siis osad jäävad, muud ei oska enam arvata.

Minu lapsi ei mõjuta see distantsõppele jäämine küll nii suurel määral.

Ja kui mõni kool pole ikka veel saanud distantsõpet toimima, siis tasuks mõelda lapse kooli vahetamisele.

+14
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 12:59; 20.02 12:33; 21.02 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mul käib üks laps nädala koolis ja teine on selle nädala kodus. Mis kasutegur on, jääb arusaamatuks. Ju siis algklassilaps koroonat õele koju viia ei saa.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui mõni kool pole ikka veel saanud distantsõpet toimima, siis tasuks mõelda lapse kooli vahetamisele.

muidugi, pole ju mingit probleemi kolm kuud enne lõpueksameid kooli vahetada!

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 12:47; 18.02 13:13; 18.02 15:37; 21.02 00:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui mõni kool pole ikka veel saanud distantsõpet toimima, siis tasuks mõelda lapse kooli vahetamisele.

muidugi, pole ju mingit probleemi kolm kuud enne lõpueksameid kooli vahetada!

Konsultatsioonid on ju lõpuklassidele lubatud. Kui kool ja õpetaja neid võimaldada ei taha on iseasi.

 

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 13:16; 18.02 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.aripaev.ee/uudised/2021/02/17/uued-koroonapiirangud-tulevad-aga-ainult-odavad?utm_source=facebook.com&utm_medium=aripaev%2Bwallpost&utm_campaign=koroonapiirangud&fbclid=IwAR0u-Z4MkuVx6BoG628pJ5A49SNkeapqcxlFROhmKXX7kC18Pwq0zhvt1ow

Braavo

Kurat kuidagi peab olema võimalik välja nõuda kompensatsioon. Majandusele on eelarves ettenähtud rida toetusmeetmeid. Kus on toetusmeetmed lastele, kes haridusest ilma jäävad?

Miks olla kuri valitsuse peale? Nemad levitavad seda haigust või? Äkki suunaks oma pahameele õigesse kohta.

Kui meil on pool rahvastikust uhhuud, kellel on raske haigena kodus püsida, käsi pesta, teistel mitte seljas elada ja maski kanda – siis mida see valitsus tegema peab?

Ühed vinguvad – liiga vähe piiranguid.

Teised vinguvad – liiga palju piiranguid.

Mida sa ISE teed, et olukord oleks parem?

+15
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 13:16; 18.02 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele sobib distantsõpe ja ka minule endale – saan palju parema ülevaate lapse kooliasjades ning tegelikult on endalgi huvitav osaleda õppeprotsessis.

Löögi alla lähevad need, kes nagu nii ei viitsinud kooli käia ja need, kelle vanemad ka varem lapse õppimiste vastu huvi ei tundnud. Arvan, et normaalne  laps koostöös koduga peaks tunnistusele positiivsed hinded kokku saama. Muidugi on keeruline keeleõpe, kui kodus vanem seda keelt ei valda.

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just oli, no mõni päev tagasi, siin kiri, et miks ometi koole kinni ei panda. Nüüd on näha – no ei ole võimalik kõigile meeldida. Lastel on terve elu õppimiseks, kui me ometi saaks selleviiruse kontrolli alla. Mul on kolm last ja ma ei süüdista pandeemias valitsust, otsusta, mis sa otsustad, keegi on ikka kohtuga ähvardmas.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 Arvan, et normaalne laps koostöös koduga peaks tunnistusele positiivsed hinded kokku saama.

no kui eesmärgid on nii madalad, et lihtsalt positiivsed hinded vaja tunnistusele saada ja mitte klassikursust kordama jääda, siis muidugi probleeme ei ole.

tead, mõnel lapsel on soov saada heasse gümnaasiumisse. ilmselgelt  me räägime totaalselt erinevatest asjadest.

+6
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 12:47; 18.02 13:13; 18.02 15:37; 21.02 00:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks olla kuri valitsuse peale? Nemad levitavad seda haigust või? Äkki suunaks oma pahameele õigesse kohta.

President käib suusareisil Kesk-Euroopas, kuigi on ise soovitanud mitte välismaale minna tungiva põhjuseta. WTF.

Reformierakond teeb Vabariigi aastapäeva eel propaganda telgiüritusi ja samas taunib EKRE tõrvikurongkäiku, viidates koroonale. WTF.

Jah, on põhjust olla riigijuhtide peale kuri. Hoolimata meetmetest, nad hõlbustavad oma käitumisega koroona levikut. Veelgi enam, nad seavad oma naudingu ja poliitilise agenda levitamise koroonast selgelt ettepoole.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka õpetaja (ehkki töötan praegu täiskasvanuhariduse valdkonnas), peres kaks varateismelist. Jah, kool on saanud distantsõppe toimima, vähemalt põhimõtteliselt. Jah, lapsed istuvad kenasti arvutite ees hommikust peale. Jah, vanemad jälgivad ja toetavad. Pealtnäha on kõik kena, aga…

Siiski ma näen, et selliste koolitundide kvaliteet ei jõua ligilähedalegi päris koolitundide omaga. Esiteks on paljude veebitundide kestvus oluliselt lühem kui päristundidel, nt eesti keel kestab mu lapsel 45 min asemel umbes 10-15 min: õpetaja ütleski lapsevanematele ausalt, et tema meelest on 45-minutiline arvutispassimine kurjast ja lapsed väsivad ekraanitamisest ära jne, ja nii ta teeb võimalikult lühikese tunni, mille vältel annab põhimõtteliselt vaid iseseisva töö kätte. Matemaatikaõpetaja teatas, et tema kaugõppe ajal uut materjali edasi ei võta, vaid kordavad. Ja ootab pärisõppe tsüklit, et siis uue osaga kähku edasi liikuda. Käsitööõpetaja ei teegi zoomitunde, saadab vaid e-kooli juhised, et tuleb kududa kindad, ja siis postitada pilt. Aga kuhu jääb 2 x 45 minuti pikkune iganädalane juhendamine, mil õpetaja peatub iga õpilase pingi juures, vaatab, võtab õpilase töö näiteks enda kätte ja näitab töövõtteid jms?

Nädal otsa niimoodi – pole hullu! Ent taoline tükati-õpe on ju kestnud ligi aasta aega juba. Algas see möödunud aasta kevadtalvel, mitme kuu pärast koolid siiski avati, ent pidevalt jäädi ikkagi distantsõppele, kui koolimajas mõni positiivne leidus. Sügisel jätkus samas trallis – nt suleti minu lapse terve kool ainult selle tõttu, kui ühe õpilase ema koroonasse jäi, olid mitu nädalat distantsõppel. Siis 3 päeva koolis – ja jälle keegi positiivne, jälle koolimaja kinni.

Nähes seda lugu kõrvalt ja teades, mida sisaldavad õppekavad ning mida ja mis mahus tegelikult omandada tuleks, olen tõsiselt mures selle põlvkonna noorte haridustaseme pärast. Lüngad jäävad paratamatult sisse, see on fakt.

Koroonat ei karda – meie pere on selle juba läbi põdenud. Põdesime selle kõik kergelt, ka eakad vanavanemad.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lapsel oli juba nii, et eelmisel kevadel lõpetas viienda klassi oma klassijuhatajaga. Distantsõppe puhul jäi paar uut teemat üldse ette võtmata. Sügisel tuli uus õpetaja, kes ei teadnud sellest midagi ja pani läbivõtmata teemad konrolltöödesse ja siis oli segadust palju, sest mõnel lapsel tegid vanemad teema kodus selgeks, mõnel mitte.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu nädalaga jäävad kodus õppides lolliks?

Kas Teie koolis on distantsõpe esimest korda märtsi esimene nädal, siis tõesti ei ole probleeme. Minu laste koolis oli ka peale jõuluvaheaega ja nädal enne jõuluvaheaega, eelmisel õppeaastal lausa märtsist kevadeni.

Sa ei peaks olema nii üleolev. Kõik inimesed on erinevad nii ka lapsed on erinevad, sinu lastele sobib distantsõpe, kõigile ei sobi ja kõigil ei ole võimalik ka õpiabiks palgata eraõpetajat.  Sinul on võimalik, siis ole õnnelik.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 12:43; 21.02 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks olla kuri valitsuse peale? Nemad levitavad seda haigust või?

sa vaata, kuidas nad käituvad riigikogu saalis ja pressikonverentsidel (ilma maskita, vahet hoidmata), kuidas nad ise ringi reisivad ja üritusi korraldavad ja siis saadki vastuse oma küsimusele. (igaks juhuks lisan, et siit ei tasu otsida mingit ühe või teise erakonna poolehoidu või vastuseisu, sest pole suurt vahet, kes on valitsuses – koroona suhtes on käitumismustrid suht samad.)

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu nädalaga jäävad kodus õppides lolliks?

Kas Teie koolis on distantsõpe esimest korda märtsi esimene nädal, siis tõesti ei ole probleeme. Minu laste koolis oli ka peale jõuluvaheaega ja nädal enne jõuluvaheaega, eelmisel õppeaastal lausa märtsist kevadeni.

Sa ei peaks olema nii üleolev. Kõik inimesed on erinevad nii ka lapsed on erinevad, sinu lastele sobib distantsõpe, kõigile ei sobi ja kõigil ei ole võimalik ka õpiabiks palgata eraõpetajat. Sinul on võimalik, siis ole õnnelik.

õige on, et peaks mõtlema kaugemale, kui ainult oma isikliku lapse vajadused.
distantsõpe ei ole ometi ju kellegi tuju või pahatahtlikkus vaid objektiivne vajadus, et epideemiat kontrolli alla hoida.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 14:22; 19.02 17:35; 21.02 13:55; 21.02 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:
#3687754:distantsõpe ei ole ometi ju kellegi tuju või pahatahtlikkus vaid objektiivne vajadus, et epideemiat kontrolli alla hoida.

No ma ei tea. Koolid pannakse kinni, aga kinod jäävad 50% täituvusega lahti. Hea, et lapsed vaheajal kinno ja kaubanduskeskusesse saavad. Ei hakka igav vähemalt …

Ühesõnaga, mulle tundub samuti nagu TA-le, et midagi tuli justkui piirata ja kuna koolipidamisest maksutulu ei saa, siis ohverdati koolid.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 17:00; 21.02 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suurem laps jäi distantsõppele üsna detsembri algusest (enamus õpetajaid oli isolatsioonis), oli distantsil ka enamuse jaanuarist (kool lasi kontaktõppele algklassid ning lõpetajad), jaanuari lõpus käis 4 päeva koolis ja siis pidi lähikontaktsena koju jääma. Kontakt oli klassis. Istus kodus ära ja nüüd sai tervelt 2 nädalat käia. Ehk siis kolme kuu jooksul on koolis käinud alla kolme nädala. Õpetajad on tublid, toimuvad zoomitunnid ja konsultatsioonid zoomis aga see pole ikkagi see. Samas on nii lastele kui õpetajatele planeeritud distantsõpe kindlasti lihtsam kui see segadus, mis muidu valitseb- osad koolis, osad kodus, osad õpetajad isolatsioonis jne.
See jupitamine tundub praeguste näitajate juures jabur. Midagi nagu piirame aga samas batuudikeskused, mängutoad, kinod jms meelelahutus lahti. Väga segane sõnum. “Kandke maski ja hoiduge ebavajalikest kontaktidest!” Ja siis näitab riigitelevisioon Eesti laulu, kus osalejad pead-jalad koos, osadel maskid lõua all, osad kisuvad intervjuud tehes eest, osad suisa ilma… no tsirkus ju täielik. Kui piirangud, siis olgu toimivad piirangud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
#3687754:distantsõpe ei ole ometi ju kellegi tuju või pahatahtlikkus vaid objektiivne vajadus, et epideemiat kontrolli alla hoida.

No ma ei tea. Koolid pannakse kinni, aga kinod jäävad 50% täituvusega lahti. Hea, et lapsed vaheajal kinno ja kaubanduskeskusesse saavad. Ei hakka igav vähemalt …

Ühesõnaga, mulle tundub samuti nagu TA-le, et midagi tuli justkui piirata ja kuna koolipidamisest maksutulu ei saa, siis ohverdati koolid.

muidugi võiks kinod ka kinni olla.

samas, kui kinosaal on hea ventilatsiooniga. täituvus max 50% ja piletid müüdud nn maleruudus, siis selle tunnikesega väga suurt ohtu ei teki.

koolid paraku pigem kehva ventilatsiooniga ja lapsed terve päeva mitmekümnekesi ninapidi koos.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 14:22; 19.02 17:35; 21.02 13:55; 21.02 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin lohutuseks öelda, et suur hulk inimesi, kes on kogu kooli läbi venitanud, jäävad nii või teisiti lolliks. Praegu paistab see lihtsalt rohkem välja.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suurem laps jäi distantsõppele üsna detsembri algusest (enamus õpetajaid oli isolatsioonis), oli distantsil ka enamuse jaanuarist (kool lasi kontaktõppele algklassid ning lõpetajad), jaanuari lõpus käis 4 päeva koolis ja siis pidi lähikontaktsena koju jääma. Kontakt oli klassis. Istus kodus ära ja nüüd sai tervelt 2 nädalat käia. Ehk siis kolme kuu jooksul on koolis käinud alla kolme nädala. Õpetajad on tublid, toimuvad zoomitunnid ja konsultatsioonid zoomis aga see pole ikkagi see. Samas on nii lastele kui õpetajatele planeeritud distantsõpe kindlasti lihtsam kui see segadus, mis muidu valitseb- osad koolis, osad kodus, osad õpetajad isolatsioonis jne.

See jupitamine tundub praeguste näitajate juures jabur. Midagi nagu piirame aga samas batuudikeskused, mängutoad, kinod jms meelelahutus lahti. Väga segane sõnum. “Kandke maski ja hoiduge ebavajalikest kontaktidest!” Ja siis näitab riigitelevisioon Eesti laulu, kus osalejad pead-jalad koos, osadel maskid lõua all, osad kisuvad intervjuud tehes eest, osad suisa ilma… no tsirkus ju täielik. Kui piirangud, siis olgu toimivad piirangud.

Riik lihtsalt loodab inimeste mõistusele, et olenemata sellest, et meelelahutusasutused on avatud, inimesed ei läheks sinna omaalgatuslikult. Pühjus: kui riik paneb kõik kinni, siis tal oleks nagu moraalne kohustus jagada toetust, kuid kui kinni ei pane, on see vastutus palgaraha suhtes asutusel. Sama siis ka kõikide treeningute jms.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 11:44; 20.02 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riik lihtsalt loodab inimeste mõistusele, et olenemata sellest, et meelelahutusasutused on avatud, inimesed ei läheks sinna omaalgatuslikult.

Püha naiivsus! Inimeste mõistusele ei saa loota, seda on ju elu juba ammu näidanud. Pealegi: suur osa inimesi ei karda seda haigust, nad arvavad, et põdesid läbi asümptomaatiliselt või põevad kergelt. Mingid vanainimesed ei lähe neile ka eriti korda, sest neil endal kas pole enam lähedasi vanureid või ei puutu nad nendega suurt kokku või nad arvavad, et vahet pole, kui see vanur on nii nõrk ja koroonat välja ei kannata, korjaks ta selle kusagilt ikka külge, see ei tähenda, et just tema konkreetselt peaks oma elus mingeid piiranguid tegema. Kõlab julmalt, kui niimoodi kirja panna, aga just nii nad mõtlevad, kui nad üldse midagi oma käitumise tagajärgedest mõtlevad. Pluss siis veel inimesed, kes arvavad, et kõik need piirangud on üldse valitsuse manipulatsioon ja haiguse tõsidust võimendatakse üle ja statistika ei näita ka reaalsust õigesti jne.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:04; 20.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin lohutuseks öelda, et suur hulk inimesi, kes on kogu kooli läbi venitanud, jäävad nii või teisiti lolliks. Praegu paistab see lihtsalt rohkem välja.

Päris hästi on siin kogu teema kokku võetud.

Ei ole nii et koolis andekas aga distantsõppel äkki ei saa midagi aru. Ikka probleemid olid juba ennem aga siis ei pidanud vanemad sellega tegelema. Laps lükati kooli ukse vahelt sisse ja õpetaja pidi kuidagi aitama 3 kätte saada.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 12:59; 20.02 12:33; 21.02 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen tõsiselt mures selle põlvkonna noorte haridustaseme pärast. Lüngad jäävad paratamatult sisse, see on fakt.

Siin vist keegi ei mäleta, kuidas 90ndatel koolis käidi: mitmes aines polnud õpikuid, sest neid polnud keegi veel vaba Eesti jaoks eesti keeles kirjutanud. Üle päeva käidi kusagil lippe lehvitamas, Toompead valvamas, olümpiakangelasi tervitamas, rohelistega liitumas või aulas isamaalisi laule kuulamas. Õppimine oli viiendajärguline nii õpilaste kui õpetajate jaoks. Ja elus oleme kõik, kõrgharidus ka olemas.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 13:22; 20.02 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen tõsiselt mures selle põlvkonna noorte haridustaseme pärast. Lüngad jäävad paratamatult sisse, see on fakt.

Siin vist keegi ei mäleta, kuidas 90ndatel koolis käidi: mitmes aines polnud õpikuid, sest neid polnud keegi veel vaba Eesti jaoks eesti keeles kirjutanud. Üle päeva käidi kusagil lippe lehvitamas, Toompead valvamas, olümpiakangelasi tervitamas, rohelistega liitumas või aulas isamaalisi laule kuulamas. Õppimine oli viiendajärguline nii õpilaste kui õpetajate jaoks. Ja elus oleme kõik, kõrgharidus ka olemas.

See olenes jällegi koolist. Ma käisin ka 90ndatel koolis, aga ei olnud sugugi nii hull. Õpikuid mõnes aines polnud, aga õpetaja andis siis ise loengut ja suurt vahet mu jaoks polnud, kust teksti õppida. Tunnid mingi lipulehvitamise pärast küll ära ei jäänud ja olümpiakangelasi ei olnud ka pidevalt põhjust tervitada. Kui ühel päeval jääb mõni tund ära, siis see pole ikka sama, kui et terve 3 kuud pole kontaktõpet+ iga nädal distantsõppe päevad+ detsembri lõpus mingid napakad loovülesanded üle nädala jagu (tänu sellele, et valitsus alguses kuulutas välja varajase koolivaheaja, siis võttis selle tagasi ja siis osa koole ei julgenud miskipärast normaalselt distantsõpet teha, osa muidugi käitusid targemini)+ jaanuaris 2 nädalat distantsõpe+ nüüd jälle ei tea kui kauaks (nädal vähemalt). Praegune olukord on ikka pretsedenditu.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 12:04; 20.02 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnid mingi lipulehvitamise pärast küll ära ei jäänud ja olümpiakangelasi ei olnud ka pidevalt põhjust tervitada.

Tõenäoliselt igal pool ei olnud, aga meil TLN kesklinnas oli täpselt nagu kirjeldasin. Iga päev sai maksimaalselt paar tundi koolis olla. Heal juhul.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 13:22; 20.02 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele väga meeldis algul distantsõpe. Tänaseks olen jõudnud sinnamaale, et ilmselt hakkan käima temaga varsti psühholoogi juures, sest laps igatseb sõpru, koolielu. Ei jõua enam ise lohutada, et oh varsti saab see haigus otsa. Ei saa.

 

Väga tülgastav oli lugeda meie presidendi suusareisist. Oma lastele vaatan otsa ja ütlen kahju küll, aga reisida ei soovitata. On võrdsemaid meie riigis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele väga meeldis algul distantsõpe. Tänaseks olen jõudnud sinnamaale, et ilmselt hakkan käima temaga varsti psühholoogi juures, sest laps igatseb sõpru, koolielu. Ei jõua enam ise lohutada, et oh varsti saab see haigus otsa. Ei saa.

Väga tülgastav oli lugeda meie presidendi suusareisist. Oma lastele vaatan otsa ja ütlen kahju küll, aga reisida ei soovitata. On võrdsemaid meie riigis.

Mul on kolm koolilast ja sama lugu, ühele olen juba psühhiaatri aja pannud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnid mingi lipulehvitamise pärast küll ära ei jäänud ja olümpiakangelasi ei olnud ka pidevalt põhjust tervitada.

Tõenäoliselt igal pool ei olnud, aga meil TLN kesklinnas oli täpselt nagu kirjeldasin. Iga päev sai maksimaalselt paar tundi koolis olla. Heal juhul.

No Mustamäe omi näiteks ei lastud poole päeva pealt trolliga kesklinna kihutada. Teil oli seal ajalootegemine käe-jala juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 23:46; 21.02 13:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Koolilaps laste hariduse ohverdamine on odav meede