Esileht Ajaviite- ja muud jutud Laste ibuprofeeni kapslid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Laste ibuprofeeni kapslid

Postitas:
Kägu

Juhtusin nägema telekast reklaami, kus naishääl rääkis midagi a la:
Ei tahtnud oma lapsele tabletti anda, kuna see võib põhjustada lämbumist. Selle asemel annan nüüd pehmeud närimiskapsleid.
Kuidas saab niisugust reklaamteksti lubada? See võib jätta väikelapse vanematele eksliku mulje, et laps ei või lämbuda ka nt kapsli kätte. Tegelikult võib laps ka selle kapsli omale väga edukalt kurku tõmmata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ta pastakast imetud põhjus ole, et ostjatele põhjendada. Mind pani imestama, et see on mõeldud al 7aastastele, ehk koolilastele. Kas tõesti on nii suurte laste puhul vaja veel eraldi kommi kujul ravimit, sest tõmbavad tavalise tableti/kapsli kurku?? Arvasin, et jutt käib väikelastest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just nimelt, ravim on mõeldud alates 7. eluaastast. Kas 7aastastele närib emme toidu peeneks või söödab püreed, et tableti neelamine on ekstreemne juhus ja võib põhjustada lämbumist? Reklaamvideos on tegemist 9-10aastase lapsega. “Ei tahtnud lapsele maasikaid/küpsiseid/kommi/liha/köögivilju anda, sest need võivad põhjustada lämbumist”

Täiesti sihtgrupist mööda reklaam on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No sellise “padjakese” kätte võib lämbuda ka täiskasvanu, reklaam on mööda jah, sest tegu on idee järgi 7-12a mõeldud tootega. samas on 1 padjakeses ibuprofeeni 100mg, seega keskmiselt mingi 40 kilo kaalub 10aastane peab ära sööma neid padjakesi korraga 4tk. Siis oleks juba mõistlikum anda lapsele klaasi veega 10ml seda “väikelaste” siirupit 40mg/ml, läheks kergemini alla. Need padjakesed ei ole muide üldse mõnusad närida, pole nad pehmed midagi. Lihtsalt seesama siirup kuidagi ära “padjastatud”, sulab sellesamaks nurofen apelsinisiirupiks. 1x ostsin, rohkem jäävad need küll minust apteeki, enne annan lapsele väikse 2*200mg tableti jogurtiampsuga suhu (mu 4a on ekspert-tabletineelaja, aga 8aastasele läheks siirupit vaja, sest ta pole tabletineelamise nõksu siiani kätte saanud).
Kuna laps peab põletikulise haiguse pärast aeg-ajalt nt tegema 3nädalased ibuprofeenikuurid, 3x200mg päevas, siis ma ei kujuta seda padjakeste ja siirupi lahmimist ette ausalt. Palju puhtama koostisega, kergem, lihtsam on see 200mg väike sile ibumetiini tablett lihtsalt toiduampsuga suhu panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ajuvaba reklaam tõesti. Mina hakkasin arsti soovitusel juba 2-aastasele lapsele tabletti andma, sest arst laitis ka siirupid maha.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ajaviite- ja muud jutud Laste ibuprofeeni kapslid