Esileht Hobinurk Laste lõikelehed

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Laste lõikelehed

Postitas:

Kas on olemas ka mingid eraldi laste riiete lõikelehed nagu naistele on näit. Burda.
Umbes 10 aastat tagasi oli mul tellitud Muksu, aga seda vist enam praegu ei pakuta. Või on kuskil müügil?
Ühesõnaga kuskohast saaks laste lõikelehti. Eraldi eriti ei huvita nagu vahest Peres ja Kodus ja burdas jne lastele mõeldud lehekülgi on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 09:51; 07.11 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ottobre?

Burda Kindermode, Patrones Niños (minu lemmik).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 14:27; 07.11 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasin küsida, et kus neid saaks osta (Tln).Prismas, Selveris pole kohanud (või on siis otsas olnud) ja vaadanud olen ikka ajakirjade juurest, seal kus Burdadki. Olen õmblemisest päris kaua eemale hoidnud, nüüd aga jälle väiksed lapsed ja vahel tahaks midagi õmmelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 09:51; 07.11 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ottobret on minu arust suht igal pool, Selverites kindlasti, isegi ostnud (kusjuures pisemat sorti Selverist). Natuke suuremas formaadis ja ikka käsitööajakirjade juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 14:27; 07.11 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sulle sobiks siis (soomlaste) laste Ottobre ja myyakse igas marketis. Muksu ei ilmu juba aastaid ja Ottobre ongi nagu asemel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://shop.kl24.ee/burda_lastele_children_wear_lapsille/#s438

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ottobre jah.

Saab ka tellida ja osta vanu numbreid – http://www.ottobredesign.com/subscription/single.php

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldis väga Muksu. Käisin raamatukogus neid lappamas, endale sobiva siis laenutasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ottobre on päris hea.
Mul ka kunagi käis see Muksu, aga viimane aastakäik, mis tellisin olid küll jubedad kartulikotid lastel seljas. Alguses olid väga ilusad lõiked ja lahendused, aga viimastel pole isegi lõikelehte vahelt lahti võtnud, sest selliseid riideid ma küll oma lstele ei taha.
Vabandust, et teemast mööda, aga just ükspäev otsisin ühte lõiget ja sattusid kätte need imelikud lõiked ja moed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Laste lõikelehed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.