Esileht Väikelaps Laste õueriiete pesemine ja iDOS pesumasinal

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Laste õueriiete pesemine ja iDOS pesumasinal

Postitas:

Siin alafoorumis ilmselt liigub rohkem pereemasid. Ehk kellegil on kodus ka bosch pesumasin millel on iDOS ? 🙂
Ostsin uue masina ja kui hakkasin oma esimest masinatäit sellega pesema siis mõtlesin, et aga kuidas ma laste õueriideid sellega pesen? Sest see iDOS ju annustab ise pesuvahendit ja ka pesuloputusvahendit. Lugesin eile 4x kasutusjuhendit selle iDOS kohta, selle väljalülitamisest pole nagu juttugi! Mul saab valida kriipse seal vastavalt pesu mustusele ja saab valida ka pesuloputusvahendi hulka. Aga kui need kriipsud ei põle ( kui ma ei vali ühtegi kriipsu ) siis masin ise automaatselt annustab. Aga õueriideid ju ei tohi loputada pesuloputusvahnediga. Masin maksis nii palju raha ja nüüd pean hakkama siis väliriideid vannitoas vannis käsitsi pesema?!
On ehk kellegil ka kodus pesumasin millel on see iDOS funktsioon, kas seda on võimalik täiesti välja lülitada, et masin ise ei annustaks seal automaatselt mitte midagi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 18:43; 08.09 15:10; 18.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe ikka hoolikamalt juhendit, ise leidsin esimese hooga selle koha:

Outdoor *
Membrane-coated weatherproof or outdoor clothing and water-
resistant fabrics
Notes
■ Use special detergent suitable for machine washing; add the correct dosage to compartment II in accordance with the manufacturer’s instructions.
■ Laundry must not be treated with fabric softener.
Before washing, clean the detergent drawer thoroughly (manual
compartment) to remove fabric-softener residue.

Allikas. https://media3.bosch-home.com/Documents/9001109736_A.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küll sellist imemasinat ei ole kodus, aga mulle nagu tundub, et võiks olla äkki selline olukord, et kui sa õueriideid pestes EI PANE masinasse pesuloputusvahendit, siis ta ei saa seda ise annustada ka?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 03:22; 08.09 14:06; 08.09 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie Bosch masinal saab mõlemad välja lülitada, valides iDosi alt off.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küll sellist imemasinat ei ole kodus, aga mulle nagu tundub, et võiks olla äkki selline olukord, et kui sa õueriideid pestes EI PANE masinasse pesuloputusvahendit, siis ta ei saa seda ise annustada ka?

Infoks siis sulle.
iDOS põhimõte seisnebki selles, et vahendi saab valada suuremas koguses (a’la 20 korraks) masinasse, kust ta doseerib seda ise.
Pole eriti nutikas soovitus teatud pesude ajal hakata vahendit masinast välja koukima.
P.s. Teema kuulub pigem Kodunurka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 10:17; 08.09 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Idos või tavaline masin, aga seda pesuloputusvahendit polegi tegelikult vaja. Mina pesen juba aastaid ilma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küll sellist imemasinat ei ole kodus, aga mulle nagu tundub, et võiks olla äkki selline olukord, et kui sa õueriideid pestes EI PANE masinasse pesuloputusvahendit, siis ta ei saa seda ise annustada ka?

Infoks siis sulle.

iDOS põhimõte seisnebki selles, et vahendi saab valada suuremas koguses (a’la 20 korraks) masinasse, kust ta doseerib seda ise.

Pole eriti nutikas soovitus teatud pesude ajal hakata vahendit masinast välja koukima.

P.s. Teema kuulub pigem Kodunurka.

Infoks siis sulle.
See, et midagi SAAB teha, ei tähenda, et seda peab tegema. Kui inimene teab, et vahepeal on vaja impregneeritud riideid pesta, siis pole vaja seda pesupehmendaja pudelit korraga masinasse tühjaks kallata ju. Pane vahendit neil pesukordadel kui tarvis on. Jeerum, kus moodne tehnika teeb ikka juhmiks inimesed…

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 03:22; 08.09 14:06; 08.09 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane vahendit neil pesukordadel kui tarvis on.

Sa ei saanud ikka selle funktsiooni mõttest ja mugavusest aru 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 10:17; 08.09 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küll sellist imemasinat ei ole kodus, aga mulle nagu tundub, et võiks olla äkki selline olukord, et kui sa õueriideid pestes EI PANE masinasse pesuloputusvahendit, siis ta ei saa seda ise annustada ka?

Infoks siis sulle.

iDOS põhimõte seisnebki selles, et vahendi saab valada suuremas koguses (a’la 20 korraks) masinasse, kust ta doseerib seda ise.

Pole eriti nutikas soovitus teatud pesude ajal hakata vahendit masinast välja koukima.

P.s. Teema kuulub pigem Kodunurka.

Infoks siis sulle.

See, et midagi SAAB teha, ei tähenda, et seda peab tegema. Kui inimene teab, et vahepeal on vaja impregneeritud riideid pesta, siis pole vaja seda pesupehmendaja pudelit korraga masinasse tühjaks kallata ju. Pane vahendit neil pesukordadel kui tarvis on. Jeerum, kus moodne tehnika teeb ikka juhmiks inimesed…

Sellest ei ole kasu. Pole ju teada kui palju masin AUTOMAATSELT seda manustab neil kordadel kui mul seda vaja on. See ei ole ju nii, et valan masinasse 10ml loputusvahendit ja siis masin korraga kasutab selle ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 18:43; 08.09 15:10; 18.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küll sellist imemasinat ei ole kodus, aga mulle nagu tundub, et võiks olla äkki selline olukord, et kui sa õueriideid pestes EI PANE masinasse pesuloputusvahendit, siis ta ei saa seda ise annustada ka?

Infoks siis sulle.

iDOS põhimõte seisnebki selles, et vahendi saab valada suuremas koguses (a’la 20 korraks) masinasse, kust ta doseerib seda ise.

Pole eriti nutikas soovitus teatud pesude ajal hakata vahendit masinast välja koukima.

P.s. Teema kuulub pigem Kodunurka.

Infoks siis sulle.

See, et midagi SAAB teha, ei tähenda, et seda peab tegema. Kui inimene teab, et vahepeal on vaja impregneeritud riideid pesta, siis pole vaja seda pesupehmendaja pudelit korraga masinasse tühjaks kallata ju. Pane vahendit neil pesukordadel kui tarvis on. Jeerum, kus moodne tehnika teeb ikka juhmiks inimesed…

Sellest ei ole kasu. Pole ju teada kui palju masin AUTOMAATSELT seda manustab neil kordadel kui mul seda vaja on. See ei ole ju nii, et valan masinasse 10ml loputusvahendit ja siis masin korraga kasutab selle ära.

Nuujahh, siis tõesti. See on siis mingi moodne tehnikaime, mis kõlbab hästi… pesuvahendite hoiustamiseks. Väga mugav funktsioon muidugi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 03:22; 08.09 14:06; 08.09 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei saanud ikka selle funktsiooni mõttest ja mugavusest aru

Kust otsast ta mugav on, kui välja ei saa lülitada ja loputusvahendiga vihmakindlad õueriided ära rikub (või peab hakkama neid käsitsi pesema)? Ma küll pigem valan iga kord ise pesuvahendeid sahtlitesse, kui et pesen käsitsi õueriideid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lihtsalt saab Bosch iDos masinatel automaatset doseerimist välja lülitada. Pesugeeli ja loputusvahendi oma saab eraldi reguleerida.

Lülita masin sisse. Nüüd vaata, kas näed paneelil lillekese/tilgaga nuppu. Vajuta seda ja ekraanil hakkab kuvama loputusvahendi reguleerimist. Liigu nooltega kuni see on valitud “off” ja mine menüüst välja (linnukesega raamatu nupp). Lillekesega nupu valgus peaks olema nüüd kustunud ja masin loputusvahendit nüüd ei doseeri.

Kui tahad automaatset doseerimist tagasi, siis vajuta uuesti lillekesega nuppu ja liigu nooltega soovitud koguse peale ning mine menüüst välja.

Kui on soov kasutada pulbrit, siis selle jaoks on iDos konteinerite kõrval sahtel. Pulbriga pestes on nagu tavaline masin, millele peab iga kord õige koguse pulbrit panema.

Head kasutamist! Väga mugav masin on kui nuppude ja menüü kasutamise käppa saad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lihtsalt saab Bosch iDos masinatel automaatset doseerimist välja lülitada. Pesugeeli ja loputusvahendi oma saab eraldi reguleerida.

Lülita masin sisse. Nüüd vaata, kas näed paneelil lillekese/tilgaga nuppu. Vajuta seda ja ekraanil hakkab kuvama loputusvahendi reguleerimist. Liigu nooltega kuni see on valitud “off” ja mine menüüst välja (linnukesega raamatu nupp). Lillekesega nupu valgus peaks olema nüüd kustunud ja masin loputusvahendit nüüd ei doseeri.

Kui tahad automaatset doseerimist tagasi, siis vajuta uuesti lillekesega nuppu ja liigu nooltega soovitud koguse peale ning mine menüüst välja.

Kui on soov kasutada pulbrit, siis selle jaoks on iDos konteinerite kõrval sahtel. Pulbriga pestes on nagu tavaline masin, millele peab iga kord õige koguse pulbrit panema.

Head kasutamist! Väga mugav masin on kui nuppude ja menüü kasutamise käppa saad.

Aitäh! 🙂
Kusjuures Boschi klienditeenindus vastas mulle ja nende vastus minu küsimusele oli, et loe kasutusjuhendit lehekülg 47 😀
Jumal tänatud perekooli eest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 18:43; 08.09 15:10; 18.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Laste õueriiete pesemine ja iDOS pesumasinal