Esileht VÀikelaps Laste Ôueriiete pesemine ja iDOS pesumasinal

NĂ€itan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Laste Ôueriiete pesemine ja iDOS pesumasinal

Postitas:
KĂ€gu

Siin alafoorumis ilmselt liigub rohkem pereemasid. Ehk kellegil on kodus ka bosch pesumasin millel on iDOS ? 🙂
Ostsin uue masina ja kui hakkasin oma esimest masinatĂ€it sellega pesema siis mĂ”tlesin, et aga kuidas ma laste Ă”ueriideid sellega pesen? Sest see iDOS ju annustab ise pesuvahendit ja ka pesuloputusvahendit. Lugesin eile 4x kasutusjuhendit selle iDOS kohta, selle vĂ€ljalĂŒlitamisest pole nagu juttugi! Mul saab valida kriipse seal vastavalt pesu mustusele ja saab valida ka pesuloputusvahendi hulka. Aga kui need kriipsud ei pĂ”le ( kui ma ei vali ĂŒhtegi kriipsu ) siis masin ise automaatselt annustab. Aga Ă”ueriideid ju ei tohi loputada pesuloputusvahnediga. Masin maksis nii palju raha ja nĂŒĂŒd pean hakkama siis vĂ€liriideid vannitoas vannis kĂ€sitsi pesema?!
On ehk kellegil ka kodus pesumasin millel on see iDOS funktsioon, kas seda on vĂ”imalik tĂ€iesti vĂ€lja lĂŒlitada, et masin ise ei annustaks seal automaatselt mitte midagi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Loe ikka hoolikamalt juhendit, ise leidsin esimese hooga selle koha:

Outdoor *
Membrane-coated weatherproof or outdoor clothing and water-
resistant fabrics
Notes
■ Use special detergent suitable for machine washing; add the correct dosage to compartment II in accordance with the manufacturer’s instructions.
■ Laundry must not be treated with fabric softener.
■ Before washing, clean the detergent drawer thoroughly (manual
compartment) to remove fabric-softener residue.

Allikas. https://media3.bosch-home.com/Documents/9001109736_A.pdf

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul kĂŒll sellist imemasinat ei ole kodus, aga mulle nagu tundub, et vĂ”iks olla Ă€kki selline olukord, et kui sa Ă”ueriideid pestes EI PANE masinasse pesuloputusvahendit, siis ta ei saa seda ise annustada ka?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Meie Bosch masinal saab mĂ”lemad vĂ€lja lĂŒlitada, valides iDosi alt off.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul kĂŒll sellist imemasinat ei ole kodus, aga mulle nagu tundub, et vĂ”iks olla Ă€kki selline olukord, et kui sa Ă”ueriideid pestes EI PANE masinasse pesuloputusvahendit, siis ta ei saa seda ise annustada ka?

Infoks siis sulle.
iDOS pĂ”himĂ”te seisnebki selles, et vahendi saab valada suuremas koguses (a’la 20 korraks) masinasse, kust ta doseerib seda ise.
Pole eriti nutikas soovitus teatud pesude ajal hakata vahendit masinast vÀlja koukima.
P.s. Teema kuulub pigem Kodunurka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Idos vÔi tavaline masin, aga seda pesuloputusvahendit polegi tegelikult vaja. Mina pesen juba aastaid ilma.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Infoks siis sulle.

iDOS pĂ”himĂ”te seisnebki selles, et vahendi saab valada suuremas koguses (a’la 20 korraks) masinasse, kust ta doseerib seda ise.

Pole eriti nutikas soovitus teatud pesude ajal hakata vahendit masinast vÀlja koukima.

Infoks siis sulle.
See, et midagi SAAB teha, ei tĂ€henda, et seda peab tegema. Kui inimene teab, et vahepeal on vaja impregneeritud riideid pesta, siis pole vaja seda pesupehmendaja pudelit korraga masinasse tĂŒhjaks kallata ju. Pane vahendit neil pesukordadel kui tarvis on. Jeerum, kus moodne tehnika teeb ikka juhmiks inimesed…

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Pane vahendit neil pesukordadel kui tarvis on.

Sa ei saanud ikka selle funktsiooni mĂ”ttest ja mugavusest aru 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Infoks siis sulle.

Infoks siis sulle.

See, et midagi SAAB teha, ei tĂ€henda, et seda peab tegema. Kui inimene teab, et vahepeal on vaja impregneeritud riideid pesta, siis pole vaja seda pesupehmendaja pudelit korraga masinasse tĂŒhjaks kallata ju. Pane vahendit neil pesukordadel kui tarvis on. Jeerum, kus moodne tehnika teeb ikka juhmiks inimesed

Sellest ei ole kasu. Pole ju teada kui palju masin AUTOMAATSELT seda manustab neil kordadel kui mul seda vaja on. See ei ole ju nii, et valan masinasse 10ml loputusvahendit ja siis masin korraga kasutab selle Àra.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Infoks siis sulle.

Infoks siis sulle.

See, et midagi SAAB teha, ei tĂ€henda, et seda peab tegema. Kui inimene teab, et vahepeal on vaja impregneeritud riideid pesta, siis pole vaja seda pesupehmendaja pudelit korraga masinasse tĂŒhjaks kallata ju. Pane vahendit neil pesukordadel kui tarvis on. Jeerum, kus moodne tehnika teeb ikka juhmiks inimesed

Sellest ei ole kasu. Pole ju teada kui palju masin AUTOMAATSELT seda manustab neil kordadel kui mul seda vaja on. See ei ole ju nii, et valan masinasse 10ml loputusvahendit ja siis masin korraga kasutab selle Àra.

Nuujahh, siis tĂ”esti. See on siis mingi moodne tehnikaime, mis kĂ”lbab hĂ€sti… pesuvahendite hoiustamiseks. VĂ€ga mugav funktsioon muidugi.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Sa ei saanud ikka selle funktsiooni mÔttest ja mugavusest aru

Kust otsast ta mugav on, kui vĂ€lja ei saa lĂŒlitada ja loputusvahendiga vihmakindlad Ă”ueriided Ă€ra rikub (vĂ”i peab hakkama neid kĂ€sitsi pesema)? Ma kĂŒll pigem valan iga kord ise pesuvahendeid sahtlitesse, kui et pesen kĂ€sitsi Ă”ueriideid.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

VĂ€ga lihtsalt saab Bosch iDos masinatel automaatset doseerimist vĂ€lja lĂŒlitada. Pesugeeli ja loputusvahendi oma saab eraldi reguleerida.

LĂŒlita masin sisse. NĂŒĂŒd vaata, kas nĂ€ed paneelil lillekese/tilgaga nuppu. Vajuta seda ja ekraanil hakkab kuvama loputusvahendi reguleerimist. Liigu nooltega kuni see on valitud “off” ja mine menĂŒĂŒst vĂ€lja (linnukesega raamatu nupp). Lillekesega nupu valgus peaks olema nĂŒĂŒd kustunud ja masin loputusvahendit nĂŒĂŒd ei doseeri.

Kui tahad automaatset doseerimist tagasi, siis vajuta uuesti lillekesega nuppu ja liigu nooltega soovitud koguse peale ning mine menĂŒĂŒst vĂ€lja.

Kui on soov kasutada pulbrit, siis selle jaoks on iDos konteinerite kÔrval sahtel. Pulbriga pestes on nagu tavaline masin, millele peab iga kord Ôige koguse pulbrit panema.

Head kasutamist! VĂ€ga mugav masin on kui nuppude ja menĂŒĂŒ kasutamise kĂ€ppa saad.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

VĂ€ga lihtsalt saab Bosch iDos masinatel automaatset doseerimist vĂ€lja lĂŒlitada. Pesugeeli ja loputusvahendi oma saab eraldi reguleerida.

LĂŒlita masin sisse. NĂŒĂŒd vaata, kas nĂ€ed paneelil lillekese/tilgaga nuppu. Vajuta seda ja ekraanil hakkab kuvama loputusvahendi reguleerimist. Liigu nooltega kuni see on valitud “off” ja mine menĂŒĂŒst vĂ€lja (linnukesega raamatu nupp). Lillekesega nupu valgus peaks olema nĂŒĂŒd kustunud ja masin loputusvahendit nĂŒĂŒd ei doseeri.

Kui tahad automaatset doseerimist tagasi, siis vajuta uuesti lillekesega nuppu ja liigu nooltega soovitud koguse peale ning mine menĂŒĂŒst vĂ€lja.

Kui on soov kasutada pulbrit, siis selle jaoks on iDos konteinerite kÔrval sahtel. Pulbriga pestes on nagu tavaline masin, millele peab iga kord Ôige koguse pulbrit panema.

Head kasutamist! VĂ€ga mugav masin on kui nuppude ja menĂŒĂŒ kasutamise kĂ€ppa saad.

AitĂ€h! 🙂
Kusjuures Boschi klienditeenindus vastas mulle ja nende vastus minu kĂŒsimusele oli, et loe kasutusjuhendit lehekĂŒlg 47 😀
Jumal tÀnatud perekooli eest.

Please wait...
NĂ€itan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht VÀikelaps Laste Ôueriiete pesemine ja iDOS pesumasinal