Esileht Tööelu, raha ja seadused. Laste pärandist ilma jätmine

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 1,072 )

Teema: Laste pärandist ilma jätmine

Postitas:
Kägu

Käi põrgu oma kantimisega.

Mina  võin ju põrgu käia, kui see su elu kergemaks teeb. Aga minu põrgukäimine seadust ei muuda. Antud juhul kohus otsustab, kas tegu oli kantimisega, et lapsi pärandusest ilma jätta või mõistliku jagamisega, et ärid püsiksid. Ja ka seda kohtu otsus ei muuda minu põrgusse minemine. Huvitav küll, et rikas kägu nii lihtsat asja ei adu ja arvab, et perekoolis teiste kägude põrgusse saatmine kuidagi olukorda muudab.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahune maha ometi. Kas sul on sellega mingi isiklik kokkupuude? Lubati sulle ka midagi aga vähevõitu vist.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean paari, kellel on avatud suhe, mõlemad on nõus  – aga ikka ilmub keegi moralist, kelle arvates peaksid nad lahku minema. Võibolla mehe armukese ema, kelle arvetes kuri naine meest kinni hoiab.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see sõnum, mida kogu see trall edasi annab, on nii ebaõiglane… Vaene-vaene mees, et nii lapsed sai, kindlasti vägisi tehti. Ja vaesed abikaasa ja teised.

Mis on selles ebaõiglast, et inimene otsustab ise, kes on väärt tema elutööd (firmades) jätkama? Need vara ümberkirjutamised, mis ta eluajal tegi, olid just selleks vajalikud. Loodetavasti kohus arvestab, et sundosa on niigi küllalt suur.

 

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina tead kui palju ta midagi läbi mõtles, mis kokkulepped neil selle mehega olid, mis lubadusi mees jagas? ???? Vandenõuteoreetikud koos

Ta? Kes ta?  Mina ei räägi mingist ta:ast. Ikka üldine, arutelu on üldine.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui mees on rikas, siis on kõik vabandatav?

Kui mees on rikas seadusliku abikaasaga, siis mehe rikkuse taga on tugev naine. Kohus hindab hoolikalt, millise naisega milline rikkus saadi.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

laste õigluse nimel võitlev ema

Muidu tuli lapse tegemine iga pisidetailini läbi mõelda. Nüüd enam ei tule?

Sa küsid nõu või? Jah, mõtle ikka läbi. Selles teemas käsitletud olukorra asjaosalised ka said oma lapsed planeeritult.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa küsid nõu või? Jah, mõtle ikka läbi. Selles teemas käsitletud olukorra asjaosalised ka said oma lapsed planeeritult.

Sa oled asjaosaline väää?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa küsid nõu või? Jah, mõtle ikka läbi. Selles teemas käsitletud olukorra asjaosalised ka said oma lapsed planeeritult.

Sa oled asjaosaline väää?

Ei, miks. Nad ju ise omal ajal kommenteerisid asja nii

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean paari, kellel on avatud suhe, mõlemad on nõus – aga ikka ilmub keegi moralist, kelle arvates peaksid nad lahku minema. Võibolla mehe armukese ema, kelle arvetes kuri naine meest kinni hoiab.

Jah, minagi imestan, et see põrgu saatja siin niimoodi märatseb. Mina olen korduvat öelnud, et mina ei tea, mis õige on. Küll kohus otsustab. Aga see põrgusse saatja ja tema mõttekaaslased püüavad siin iga hinna eest tõestada, et tema arvamus on püha tõde. Alul püüti isegi väita, et mingit võimalust ei ole, et surma eel tehtud otsused ei loe ning ka ära kingitud vara sundosa leidmisel arvesse võetakse. Kui paar korda seaduse paste tuli, siis hakati lihtsalt plõksima, et see pole õiglane.. Nojah, õiglane või ei, aga seaduses selline variant olemas ja otsustab selle, kas ka antud juhul rakendatav, kohus.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te jahu te. Lapsed saavad ju päraduse. Ôige naine, teab kellega tited teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean paari, kellel on avatud suhe, mõlemad on nõus – aga ikka ilmub keegi moralist, kelle arvates peaksid nad lahku minema. Võibolla mehe armukese ema, kelle arvetes kuri naine meest kinni hoiab.

Jah, minagi imestan, et see põrgu saatja siin niimoodi märatseb. Mina olen korduvat öelnud, et mina ei tea, mis õige on. Küll kohus otsustab. Aga see põrgusse saatja ja tema mõttekaaslased püüavad siin iga hinna eest tõestada, et tema arvamus on püha tõde. Alul püüti isegi väita, et mingit võimalust ei ole, et surma eel tehtud otsused ei loe ning ka ära kingitud vara sundosa leidmisel arvesse võetakse. Kui paar korda seaduse paste tuli, siis hakati lihtsalt plõksima, et see pole õiglane.. Nojah, õiglane või ei, aga seaduses selline variant olemas ja otsustab selle, kas ka antud juhul rakendatav, kohus.

Nojah, see postitus sai nüüd kogemata vale tsiteeringu külge. Pidi olema selle külge, kes maha rahuneda käskis. Et minugi soovitus maha rahuneda kõigil, kes arvavad, et nende usk või õiglustunne midagi otsustab. Otsustab ikka kohus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, see postitus sai nüüd kogemata vale tsiteeringu külge. Pidi olema selle külge, kes maha rahuneda käskis. Et minugi soovitus maha rahuneda kõigil, kes arvavad, et nende usk või õiglustunne midagi otsustab. Otsustab ikka kohus.

Inimesed avaldavad oma arvamust, mis oleks nende meelest õiglane. See on Perekool, siin tehaksegi nii. Ega keegi ei arvagi, et otsus tehakse Perekooli arvamuste põhjal.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa küsid nõu või? Jah, mõtle ikka läbi. Selles teemas käsitletud olukorra asjaosalised ka said oma lapsed planeeritult.

Ma arvan ka, et proua planeeris asja ikka päris hoolikalt.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean paari, kellel on avatud suhe, mõlemad on nõus – aga ikka ilmub keegi moralist, kelle arvates peaksid nad lahku minema. Võibolla mehe armukese ema, kelle arvetes kuri naine meest kinni hoiab.

Jah, minagi imestan, et see põrgu saatja siin niimoodi märatseb. Mina olen korduvat öelnud, et mina ei tea, mis õige on. Küll kohus otsustab. Aga see põrgusse saatja ja tema mõttekaaslased püüavad siin iga hinna eest tõestada, et tema arvamus on püha tõde. Alul püüti isegi väita, et mingit võimalust ei ole, et surma eel tehtud otsused ei loe ning ka ära kingitud vara sundosa leidmisel arvesse võetakse. Kui paar korda seaduse paste tuli, siis hakati lihtsalt plõksima, et see pole õiglane.. Nojah, õiglane või ei, aga seaduses selline variant olemas ja otsustab selle, kas ka antud juhul rakendatav, kohus.

Nojah, see postitus sai nüüd kogemata vale tsiteeringu külge. Pidi olema selle külge, kes maha rahuneda käskis. Et minugi soovitus maha rahuneda kõigil, kes arvavad, et nende usk või õiglustunne midagi otsustab. Otsustab ikka kohus.

See äri nagu iga teine. Elada peab oskama. Töö ongi lollidele. Lapsed tuleb teha rikkuritega, toetustele ka kvalifitseeruma. Ôiglustunne muidugi riivatud, aga kelle asi see on

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See äri nagu iga teine. Elada peab oskama. Töö ongi lollidele. Lapsed tuleb teha rikkuritega, toetustele ka kvalifitseeruma. Ôiglustunne muidugi riivatud, aga kelle asi see on

Kas naine, kes ise raha ei oska teha, on üldse küpse emaks?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See äri nagu iga teine. Elada peab oskama. Töö ongi lollidele. Lapsed tuleb teha rikkuritega, toetustele ka kvalifitseeruma. Ôiglustunne muidugi riivatud, aga kelle asi see on

Kas naine, kes ise raha ei oska teha, on üldse küpse emaks?

Üldiselt naised oskavad raha ja head elu nôuda. Mis sa raha tegemise all môtled, ma ei tea. Peale on kasvamas siidikäppade ja saamatute pôlvkond. Elama peab toetustega ja neid välja ka môeldakse. Maksumaksjaid suurt ei jäägi, aga head elu tahetakse.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta sai kaks korralikku korterit (ilma laenuta!), kümme aastat täielikku ülalpidamist, nüüd lisaks kummalegi lapsele portsu miljoneid, riigi poolt tuleb toitjakaotuspension juurde. Millest tal veel puudus on?

 

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest tal veel puudus on?

õiglusest

 

+10
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

õiglusest

Kõik on väga õiglane. Surres oli pärandvara viiendik, mis läks jagamisele. Õigluse üle otsustab vast ikka see, kelle varaga tegemist. Nii lihtsalt on.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta sai kaks korralikku korterit (ilma laenuta!), kümme aastat täielikku ülalpidamist, nüüd lisaks kummalegi lapsele portsu miljoneid, riigi poolt tuleb toitjakaotuspension juurde. Millest tal veel puudus on?

No tegelikult ta ju töötas mingi aeg tv-s ilmateadustajana. Seega pole päris korrektne öelda, et ta kogu see aeg ülalpeetav oli.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õigluse üle otsustab vast ikka see, kelle varaga tegemist. Nii lihtsalt on.

No ei ole ju, kui seadus on teistsugune.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed avaldavad oma arvamust, mis oleks nende meelest õiglane. See on Perekool, siin tehaksegi nii. Ega keegi ei arvagi, et otsus tehakse Perekooli arvamuste põhjal.

Jah, inimesed avaldavad oma arvamust. Mina samuti. Aga mingil arusaamatul põhjusel on siin mitmeid korda minu postituse peale kästud vait jääda, mitte tuua seaduse viiteid jne. Miks ometi? Et õigus arvamust avaldada on ainult neil, kelle jaoks TT on kullakaevaja, PP püha ja need sohilapsed on paariad, kel ei ole õigust isegi oma isa matustele minna..

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, inimesed avaldavad oma arvamust. Mina samuti. Aga mingil arusaamatul põhjusel on siin mitmeid korda minu postituse peale kästud vait jääda, mitte tuua seaduse viiteid jne. Miks ometi? Et õigus arvamust avaldada on ainult neil, kelle jaoks TT on kullakaevaja, PP püha ja need sohilapsed on paariad, kel ei ole õigust isegi oma isa matustele minna..

Sest sa tõid sama viidet mitu korda. Sulle juba öeldi, et teatud asju tehakse seaduslikult, nii on ka PP asjad tehtud. Selline inimene ei tegele asjadega, et ah proovime. Ei. Kõik on vastavalt seadustele tehtud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest tal veel puudus on?

õiglusest

Õiglus on oluline küll. Aga see oleks pidanud algusest peake õiglane olema kõigi osapoolte jaoks. Õiglust soovides tuleb seda ise olla.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest sa tõid sama viidet mitu korda. Sulle juba öeldi, et teatud asju tehakse seaduslikult, nii on ka PP asjad tehtud. Selline inimene ei tegele asjadega, et ah proovime. Ei. Kõik on vastavalt seadustele tehtud.

Tegelikult jah Keres teab väga hästi, et teha pole eriti midagi, aga eks proovida võib, kui proua nii hirmsasti tahab, sest eks alati on ju kohtupraktikas üllatusi tulnud. Võitmise tõenäosus on nullilähedane, aga kui raha ja kuulsus jookseb, miks mitte proovida.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest sa tõid sama viidet mitu korda. Sulle juba öeldi, et teatud asju tehakse seaduslikult, nii on ka PP asjad tehtud. Selline inimene ei tegele asjadega, et ah proovime. Ei. Kõik on vastavalt seadustele tehtud.

Jälle, Sa tahad otsustada enne kohtuid. Pead ennast juristidest targemaks? Sa ei saa kindel olla, et kõik õigesti tehtud on enne, kui juristid on selle kohtus selgeks vaielnud. “Sulle juba öeldi” ongi just see, millest rääkisin. Ei ole sinu arvamus see absoluutne tõde. Nii nagu sinul on õigus siin oma arvamust avaldada, on ka minul ja teistel minuga samal arvamusel olijatel (ma pole siin ainus, kes sarnast arvamust avaldanud). Ei ole sina ütleja, kus on tõde. Sa saad oma arvamust avaldada, aga kas tõde ka sellega klapib, sa ei tea. Tundub, et sind ajab hirmsasti närvi, et on sedauses sees punkt, mille alusel üldse midagi vaielda annab. Aga see punkt seal siiski on, ükskõik kui palju sa siin jonnid ja mul vait olla käsid.

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tegelikult ta ju töötas mingi aeg tv-s ilmateadustajana. Seega pole päris korrektne öelda, et ta kogu see aeg ülalpeetav oli.

Ilmselt see sissetulek oli siiski marginaalne tema kulutuste kõrval.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tahad otsustada enne kohtuid. Pead ennast juristidest targemaks? Sa ei saa kindel olla, et kõik õigesti tehtud on enne, kui juristid on selle kohtus selgeks vaielnud.

Eks PP testament on ka juristi koostatud. Ilmselgelt teadis ta kõiki seadusepunkte. Loodetavasti ikka õiglus võidab.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks PP testament on ka juristi koostatud. Ilmselgelt teadis ta kõiki seadusepunkte. Loodetavasti ikka õiglus võidab.

Missugune pime usk advokaatidesse ja mingisse ühte müstilisse seadusesse 🙂 Aga see on ka hra, kui ise väga palju seadustest aru ei saa.
Seadustes on palju tõlgendamisruumi ja palju oleneb konkreetsest olukorrast, niiet luba nüüd tõesti oma jumaldatud advokaatidel nende tööd teha.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 1,072 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Laste pärandist ilma jätmine