Esileht Hobinurk Laste peotanta on vulgaarne

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Laste peotanta on vulgaarne

Postitas:
Kägu

Võistlustants on vist põlvedele ja jalgadele väga koormav, mina ei suudaks niimoodi tantsida ilma invaliidistumata…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata päris peotantsu, mitte sellist “tantsud (laps)tähtedega” saasta. Need pole ju isegi peotantsijaid, vaid suva showprogramm.  Normaalses peotantsukavas pole midagi nilbet, kuigi jah, ladina-ameerika tantsud on juba olemuselt sensuaalsemad. Lastele tehakse klubides ikka lastekavad, kus pole mingit jõnksajõnksa jala  otsas amelemist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatusse pandud video on ju lausa rõve.

Mulle pole peotants kunagi meeldinud. Nagu kaks vaenlast keerutaks koos, kes ei suuda teineteisele otsa ka vaadata. Kas on mõni peotants, kus partnerid teineteisele silma ka vaataks? Naine keerutab peaga ühele ja teisele poole ja üritab oma ülakeha mehest võimalikult kaugel hoida.

Ladina tantsudes on puhas seksi eelmäng ju. Vaadatakse silma ka, nii et vähe pole.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatusse pandud video on ju lausa rõve.

Mulle pole peotants kunagi meeldinud. Nagu kaks vaenlast keerutaks koos, kes ei suuda teineteisele otsa ka vaadata. Kas on mõni peotants, kus partnerid teineteisele silma ka vaataks? Naine keerutab peaga ühele ja teisele poole ja üritab oma ülakeha mehest võimalikult kaugel hoida.

Ladina tantsudes on puhas seksi eelmäng ju. Vaadatakse silma ka, nii et vähe pole.

aa, seksi eelmäng kohe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälestan seda tumedat ülevõlli meiki, mis tantsijatele tehakse. Mis nurga alt peaks see ilus olema? Isegi kaugelt vaadates karjub silma, nagu plastikust tuknukad tantsiksid. Tegelikult on tegu väga kauniste inimestega, aga meigiga suudetakse nad täiesti ära rikkuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Hobinurk Laste peotanta on vulgaarne