Esileht Koolilaps Laste pid¸aamapidu, kuidas ja mida teha seal?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Laste pid¸aamapidu, kuidas ja mida teha seal?

Postitas:

Kui on soov lapsel teha sünnipäev pid¸aamapeona,siis mida vanemad ettevalmistama peaksid? Kuidas see üldse välja näeks? Midagi peaks seal olema teistmoodi tavapärasest sünnipäevast, mitte et lihtsalt on lastel pid¸aamad seljas. Ma ei saa vist aru mida tähendab pid¸aamapidu 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui on soov lapsel teha sünnipäev pid¸aamapeona,siis mida vanemad ettevalmistama peaksid? Kuidas see üldse välja näeks? Midagi peaks seal olema teistmoodi tavapärasest sünnipäevast, mitte et lihtsalt on lastel pid¸aamad seljas. Ma ei saa vist aru mida tähendab pid¸aamapidu 😀 [/tsitaat]

Pid¸aamapidu eeldab eelkõige seda, et lapsed jäävad ööseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tähendab pid¸aamapidu ööbimisega üritust. Muus osas suht tavaline üritus, ainult hommikusöögile tuleb ka mõelda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 22:21; 17.01 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt on mu lapsel suht korralik kava kokku pandud tavaliselt, võin naljapärast siia panna:
19.00-19.15 Kogunemine
19.15-20.00 Esimene mäng (ma päris nime ei pane)
20.00-20.30 Eine (pitsa, juurikad, puuviljad jms)
20.30-21.00 Magamiskohtade valimine ja valmispanek
21.00-23.00 Veel mangud
23.00- Pidzaamad selga ja filmi vaatamine, peale seda õudusjutud voodis

ja kava väliselt, enamasti minu algatusel – kell 2 vaikus majas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 22:21; 17.01 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pid¸aamapeo mõte on, et pidu hakkab õhtul, no kuskil seitsme paiku, sõpradega võib kauem üleval olla, elu keerleb põrandal pehmetel patjadel, süüakse sinnajuurde rämpstoite nagu pitsa, krõpsud, morss, limps. kindlasti mingi laheda filmi vaatamine, kas siis tiinekate värk või nn laste õudukas või komöödia. pärast pesemist-magama heitmist jutustavad pidulised lugusid, kuniks siis keegi millalgi ära vajub unne. peo lõpp on järgmise päeva ennelõuna üksteist-kaksteist. muretseda tuleb lisaks veel hommikusöögi pärast. lõuna on aga igal pidulisel juba oma kodus.

pid¸aamapeo eripäraks on ka see, et kutsutakse vähe külalisi ja ikka lapse lähedasemad sõbrad, sest peo õhkkond on selline intiimsem. väga väikestele, nt lasteaialastele see peo vorm ei ole hea mõte, sest nad ei oska sellist pidu päris hästi nautida. aga koolilastele juba meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Laste pid¸aamapidu, kuidas ja mida teha seal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.