Esileht Väikelaps laste riiete märgistamine lasteaias

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: laste riiete märgistamine lasteaias

Postitas:

Laps on esimesi päevi sõimes. Kasvataja palus mul võimalusel lapseriided nimega märgistada. Kuidas ja kas Teie erinevaid riideid-jalatseid (või muid asju) märgistanud olete?
Ja mida ette võtta selliste kasutatud asjadega, kus on juba teise lapse nimi sees?

Kõigile vastajaile tänud juba ette 🙂

PS. Meil ka see probleem lisaks, et paljudelt asjadelt on sildid (kuhu saaks nime kirjutada) ära lõigatud, sest osadel asjadel on sildid hõõruma hakanud ja teistelt siis on laps ka lasknud sildid ära lõigata \”kuna silti ei tohi olla\” (muidu keeldub selga panemast).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nimeline.ee
vaata seda kodulehte, saad abi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.minukleeps.ee/Triigitavad-nimesildid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid ka teha näiteks ise väikse tähetikandi 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan apteegist 1cm laiusega leukoplasti rulli ja veekindla markeriga kirjutan lapse nimi, lõikan, kleebin riiete sisse (tavaliselt mitte sildi peale, aga kõrvale). Nad on pehmed ja ei hõõru. Väga mugav sellised \”nimesildid\” jalanõude sisse kleepida. Minu meeles odav ja kiire variant.
Triigitavate nimesiltitega on palju jamamist, kui pesus tulevad ära, siis vaja uue panna, kui mõni püsib kauem, siis raske eemaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alustasin ka perekooli soovitusel leukoplastist. Läksid koledaks, tulid lahti. Tellisin kleebitavad sildid, püsivad hästi ja on ka ilusamad. Saad valida, mis pildike on igal sildil nime kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siit tellinud:
http://www.erle.ee/index.php?route=product/category&path=128 ja rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausaltöelda ei jõudnud mina igale esemele mingeid kleebitavaid silte tellida. Tegin ka plaastriga asja ära. Väga mugav. Mitte midagi pole pesus lahti tulnud. Vastupidi-mure on, et kas vajadusel saan selle nime sealt ikka ära :). Ja veekindel marker pole ka ära kulunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.hot.ee/tibukestele
vist üldse esimene tegija, kes selle teenusega aastaid tagasi eestis turule tuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ju pole, kes \”essa\”, kes \”tessa\” oli, vaid hea oleks lugeda, kelle sildid pesus vastu peavad ja muidu ka head, lisaks hinna-kvaliteedi suhe. Sellest oleks ju ka hea lugeda.

Ise õnneks ei sildista oma laste riideid, sest meil teistsugused riided kui teistel:) no ja lasteaed väike ka ja suurusnumbrid on lastel erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu märgistus http://tootem2rgised.wordpress.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitaks ka http://www.nimeline.ee
mina olen tellinud ISELIIMUVAD rõivastele, need paari pesuga veel ära ei tule, samas hiljem ei ole raske neid eemaldada. see 27tk komplektis on mu meelest paras ports lasteaia aastaks.
jalatsitesse olen tellinud need varvastega jalatsikleepsud, ka liimitavad koos lisakleepsuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Hartmann Omnisilk rullplaastrit: http://media.pharmaclic.be/catalog/product/cache/2/image/500×500/9c0664ddffada11a242c29d06847b673/medipim/fr/19713.jpg Müüakse apteegis, siitsamast perekoolist sain selle nipi, peale kirjutan veekindla markeriga. Vahepeal mõni tuleb pesus maha ka, siis panen uue.

Varem kasutasin neid triigitavaid: http://www.minukleeps.ee/Triigitavad-nimesildid, aga neid ei saa hiljem maha võtta, et riideid edasi müüa või anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvalise permanent marker (cd marker või muu peenema otsaga) ja saab kirjutada siltidele või kraeserva või alumisele sildile- ei tule riidest läbi, et teiselt poolt näha oleks, ei tule pesus maha (kui tahta kombe vms pärast maha müüa, siis võib mittepermanentmarkerit kasutada, see tuleb pesus maha). Lihtne, kiire, püsiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka nimeline.ee kleebitavad nimesildid riietele. Ka mitme pesuga pole maha tulnud aga riide müügiks või edasi andmiseks tuleb ilusti jälgedeta maha. Tellisin sildid kus lisaks lapse nimele ka väike pildike, nii oskab laps ise ka oma riideid leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on veel lapsi plaanis siis soovitan kirjutada perekonnanime 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka nimeline.ee kleebitavad nimesildid, pesus ära pole siiani ükski tulnud, aga ühe võtsin küll ise peale pesu ära, siis tuli ilusti lahti. 🙂 Mõnusad elastsed, painduvad-venivad riidega ilusti kaasa ja pole teravaid ääri, mis hõõruma hakkaks. Samad sildid on ka jalanõude voodril. Ja pildike nime juures on ka hea jah, meil laps selle järgi oma asjad ära tunnebki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on veel lapsi plaanis siis soovitan kirjutada perekonnanime :)

Meil on kaksikud tütred ja riiete sees ongi perekonnanimi 🙂

Nüüd läksid lapsed juba kooli. Sõimes ja lasteaias olid nad kogu aeg saanud hakkama ilma nimesiltideta. Kõige rohkem kipub kaduma just sellist pisikest träni nagu sokid ja patsikummid, aga ei jõua ju igale sokikesele ja igale patsikummile mingit silti peale kleepima hakata!

Üksvahe käis nimesilte trükkiv firma meie lasteaias ning üritas direktorile ajupesu teha, et too nimesildid kogu lasteaias kohustuslikuks muudaks. Õnneks hakkasid lapsevanemad väga resoluutselt vastu ja selline seadus jäi läbi viimata. Kes üht firmat nuumata ning kodus pidevalt suurt triikimistööd ikka teha jõuab?

Meil on laste nimed veekindla markeriga sisse kirjutatud eelkõige kombedele, jopedele, talvepükstele ja kinnastele. Neid on rühmas/ klassis kõige rohkem ühesuguseid – nt oli meie rühmas 3 täpselt ühesugust Lenne kombekat ja 4 täpselt sama mudeli ja värviga Didriksoni talvejopet. Need on piisavalt väärtuslikud ka. Üldiselt mingit ulatuslikumat asjade kadumist meil lasteaia-perioodil polnudki, sest rõivad püsisid kenasti oma rühmaruumi piires ega rännanud kusagile välja. Vahel harva juhtus, et mõni kinnas või sall ununes õue pingi peale.

Nüüd, koolis, on lugu paraku palju hullem. Lapsed liiguvad rohkem ise, ning kooli garderoob on suur ja ühine kogu kooli laste peale. Asjad kaovad pidevalt ära. Õnneks on olemas kadunud asjade kastid, neid siis käin aeg-ajalt läbi lappamas. Hea otsimise peale olen seni lõpuks ikka üles leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on etiketiprinter, vastav lint ka ja prindin ja triigin. Seda ei lähe vaja ainult lasteaias vaid ka koolis ja huvuringides peavad laste asjadel nimed sees olema.
Sobib see kõige odavam etiketiprinter, praegu on neil ka soodukid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin ka sealt nimeline.ee-st triigitavad nimesildid eelmisel aastal, kui laps lasteaeda läks. Samas ausalt öeldes olen need peale pannud ikkagi suurematele asjadele – õueriietele, kleitidele, pusadele, t-särkidele. Sellistele väiksematele asjadele nagu nt sokid, sukkpüksid, aluspüksid ei ole nimesilte tegelikult üdlse pannud ja ka muud moodi neid märgistanud. Esimese hooga isegi panin aga siis hakkas see kuidagi mõttetu tunduma jgale sokile mingit silti sisse triikida ja jätsin katki selle. Mõtlesingi, et kui kaovad siis kaovad. Laps on nüüdseks juba 1,5 aastat lasteaias käinud ja pole veel midagi kaduma läinud. Õpetaja ütles, et ta pidi ise alati om asjad täpselt ära tundma.

Ainsad asjad, mis on kaduma läinud, on juuksekummid, aga minu jaoks on need pigem sellised kuluvahendid. Läheb neid pidevalt katki ja kaduma nii kodus kui lasteaias. OStan lihtsalt aegajalt suurema koguse pisikesi kumme juurde ja asi korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige kiirem ja lihtsam on kirjutada lapse nimi veekindla markeri või pastakaga tootja poolt riide sisse õmmeldud nimesildile vm etiketile. Triigitavad tellisin ka korra aga rohkem ei viitsi nendega jännata, ajamahukas kinnitada ja mõnel riidel pole ka head kohta nende paigutamiseks. Õueriided, mida plaanin edasi müüa, neile kirjutan markeriga, mis pole veekindel ja uuendan pärast pesu. Jalanõudesse kinnitan paberteibiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Väikelaps laste riiete märgistamine lasteaias

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.