Esileht Pereelu ja suhted Laste suhtumise kujundamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Laste suhtumise kujundamine

Postitas:

Kui emal on isa vastu armastus otsa saanud ja see on kasvanud isegi põlguseks, siis kas on õige kui emaga koos elavad lapsed näitaksid emale lojaalsust ja suhtuksid isasse samamoodi?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakata lapsi teise vanema vastu häälestama, mingit suhtumist kujundama, sundida neid vanemate vahel valima – see on labase, väiklase ja igasuguse emotsionaalse intelligentsuseta inimese käitumine. Kusjuures kõige rohkem kannatavad sellise käitumise tõttu lapsed. Ja suure tõenäosusega maksab see ükskord “kujundajale” kätte.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa on osa lapsest ju. Kui sa isa lapse ees maha teed, teed sa lapsele haiget ja hävitad tema enesehinnangut. Mõni vanem teebki nii, kui laps midagi halvasti teeb, siis ühmab põlglikult … täpselt nagu su isa, sama (lisa suvaline halb omadus). Eluterve minapildiga last nii ei kasvatata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga oluline on lapse vanus. Kui laps veel kriitiliselt mõelda ei oska, siis teda mingitesse kedagi või midagi vihkavatesse suhetesse küll meelitada ei ole õiglane – olgu selle viha objektiks siis isa, Putin või FK Flora.

Laste ja vanemate vahel on lojaalus oluline ainult selles osas, kuidas nad üksteisse suhtuvad üksteise juuresolekul. Oleneb emast ja lapsest, eks omavahel võivad nad isa mingeid käitumismustreid vast kirjuda ikka, see ei tähenda, et isaga koos olles ei võiks laps sama ema suhtes teha. Samamoodi võib arutleda ka poliitika, kultuuri ja raamatute üle… ei pea olema ühte meelt, aga koos kiruda võib küll.

Mu vanemad läksid lahku, kui ma olin juba täisealine. Ma armastan neid väga ja saan nendega väga hästi läbi, meil on paljust rääkida. Aga loomulikult on mõlemal ka neid külgi, mida ma õigeks ei pea, ehk isegi vihkan. Peresisesed suhted polegi kunagi must-valged ja armastus-vihkemine käivad sageli käsikäes. See ei tähenda, et omavahel suures pildis viisakaks ei saa jääda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui emal on isa vastu armastus otsa saanud ja see on kasvanud isegi põlguseks, siis kas on õige kui emaga koos elavad lapsed näitaksid emale lojaalsust ja suhtuksid isasse samamoodi?

Eeskuju on see, mis lastele kõige enam mõjub. Tahab laste suhtumist kujundada, näita ise eeskuju. MItte ainult väliselt, vaid ka sisemiselt. Sügav austus teise vanema vastu oleks võimalus, et lapsed austavad mõlemat vanemat edasi. Suure tõenäosusega võtavad lapsed kõigest sellest, mida kogenud on, eeskuju ja nende elud kujunevad samalaadseteks. on muidugi võimalus, et nad üritavad teadlikult olla teistsugused. Eks elu näitab, kas suudavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Laste suhtumise kujundamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.