Esileht Pereelu ja suhted Laste suvi kui ema ja isa eri linnades

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 125 )

Teema: Laste suvi kui ema ja isa eri linnades

Postitas:
Kägu

Tunnen huvi, kuidas on teil planeeritud laste suved, kui olete lahus, aga elate eri linnades (vahe 200km).  Mind ajendas kirjutama see, et eks teatas just, et temal on suvel plaanis võtta 2 nädalat puhkust (suur osa aasta puhkusest kulus ära talvel uue kallimaga koos puhkamisele, nädal on planeeirtud sügisel lastega reisil veeta) ja sellest ainult ühe nädala on ta valmis olema lastega. Käime mõlemad täiskohaga tööl (35 puhkepäeva aastas + laste puhkepäevad).

Senine elukorraldus on olnud selline, et laste põhikodu on minuga ja eks on lastega üle ühe nädala reede hilisõhtust pühapäeva lõunani, no ja siis paar päeva lisaks veel koolivaheaegadel. Olles aus, eeldasin , et ta ta suvel plaanib lastega rohkem olla ja nüüd olen pisut pettunud. Tema väitel pole tal ju mõtet lapsi enda juurde võtta, kuna ega nad ju muud ei teeks kui istuks pävad läbi siis toas ja arvutis. Et variant oleks viia lapsed tema ema poole maale, kuid asi pole selles, et mul jubedalt lapsi kaelast oleks vaja saada või, et ma ise nendega olla ei tahaks või ei saaks (lapsed 8, 10, 12).

Aga mingi okas ikka hinges, et kuidas ta nii vähe on valmis ajaliselt panustama. Aga ma ei saa ju sundida inimest panna lastega tegelema rohkem kui ta seda vajalikuks peab?

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema väitel pole tal ju mõtet lapsi enda juurde võtta, kuna ega nad ju muud ei teeks kui istuks pävad läbi siis toas ja arvutis.

Tundub, et ka see nädal, mis ta on planeerinud lastega veeta, tuleb laste jaoks igav. Kas ka teie kooselu ajal tähendas tema jaoks lastega tegelemine lihtsalt nendega ühes ruumis viibimist?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me elame samas linnas aga isa lastega kohtub väga harva ja siis ka pigem mingite õppetöödega seoses, kui lapsed abi vajavad. Isegi kui veel koos elasime, ei tegelenud ta eriti lastega.

Nii, et ära ole pettunud. Ja küsi ka lapse arvamust, mida tema suvel teha tahaks ja kus olla.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes lapsed istuvad temaga olles toas ja arvutis? Tuleb siis korraldada nii, et poleks seda arvutis olemise aega nii palju.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema väitel pole tal ju mõtet lapsi enda juurde võtta, kuna ega nad ju muud ei teeks kui istuks pävad läbi siis toas ja arvutis.

Tundub, et ka see nädal, mis ta on planeerinud lastega veeta, tuleb laste jaoks igav. Kas ka teie kooselu ajal tähendas tema jaoks lastega tegelemine lihtsalt nendega ühes ruumis viibimist?

No aga paku siis neile alternatiivseid tegevusi kui ei mees ega lapse ise nende peale ei tule.
Üldiselt pole oluline, kuidas teistel on. Oluline on, kuidas teie enda pere osas kokku lepite.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema väitel pole tal ju mõtet lapsi enda juurde võtta, kuna ega nad ju muud ei teeks kui istuks pävad läbi siis toas ja arvutis.

Tundub, et ka see nädal, mis ta on planeerinud lastega veeta, tuleb laste jaoks igav. Kas ka teie kooselu ajal tähendas tema jaoks lastega tegelemine lihtsalt nendega ühes ruumis viibimist?

Otsitud vabandused isal ja nii see võõrdumine pihta hakkab kahjuks. Ema on ju ka päeval tööl, ega ema juureski päeval mingeid spets-lõbustusi pole. Või kui on, siis sama oleks ka isa juures. Aga samas on suveõhtud ju pikad, kl 18-22 on igapäevaselt vaba aega, kus ka isa saaks lastega koos aega veeta. Mömm mees lihtsalt.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind ju tegelikult ei häiri lastega veedetav aeg vaid, et tal on uus kallim. Milleks muidu kibestunult mainida, et nädal puhkust “kulus ära” kallimaga reisides – vuh, kus sigadus alles, puhkas siis kui ise soovis! Ometi läheb ta ju ka sügisel lastega reisile nagu mainid.

Kui tekib uus kallim, on loomulik, et soovitakse rohkem aega koos olla ja seda ilma lasteta. Aga sina? Kui sul tekib uus kallim, avastad ka end lapsehoidjate otsingult, et saaks reede õhtul välja minna, nädalavahetuse Rootsi kruiisil uue peikaga veeta vmt.

Mina olin ka kunagi “mingi naine”, nagu mehe 5aastane poeg ona isale minu kuuldes ütles, et “emme ütles, et sul 7n mingi naine vist” ????  no see mingi olen juba 10 aastat ja 3 last.

Ja on tõesti nii, et kärgperes kõik plaanid ei hõlma alati mehe vanimat last – nt kui me lähme minu vanemate juurde, siis reeglina ei tule mehe poeg kaasa (üksikud korrad suvel on olnud, kui poiss on pikemalt meiega olnud ja on vaja käia maal) . Samuti kui meil on pulmakutsed, teatrid, jne, siis loomulikult ei saa selleks ajaks mees poega meile kutsuda, et siis nädalavahetuseks jätta minu emaga, kes pisemaid hoiab. Kui on perereis, siis on ka tema vanim laps kaasas. Aga me käime ka kahekesi lühireisidel, kuhu niisamuti nagu ei võta kaasa oma ühiseid lapsi, ei võta ka nüüd juba teismelist poissi. Jne. Aga ega siis mees oma ammusele eksile meie käikudest ette kanna, et mis meil millalgi plaanis. Pojale selgitab, aga eksile ütleb lihtsalt, et ei sobi.

Aga muidu tavaline on, et suvel on poiss meiega vähemalt nädal. Kui pikalt täpselt, on erinev – sõltub ka poisi suvelaagritest jne. Sel suvel pidi poiss ka tööle minema, nii et ilmselt väga palju ei ole.

+8
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind ju tegelikult ei häiri lastega veedetav aeg vaid, et tal on uus kallim. Milleks muidu kibestunult mainida, et nädal puhkust “kulus ära” kallimaga reisides – vuh, kus sigadus alles, puhkas siis kui ise soovis! Ometi läheb ta ju ka sügisel lastega reisile nagu mainid.

Kui tekib uus kallim, on loomulik, et soovitakse rohkem aega koos olla ja seda ilma lasteta. Aga sina? Kui sul tekib uus kallim, avastad ka end lapsehoidjate otsingult, et saaks reede õhtul välja minna, nädalavahetuse Rootsi kruiisil uue peikaga veeta vmt.

Mina olin ka kunagi “mingi naine”, nagu mehe 5aastane poeg ona isale minu kuuldes ütles, et “emme ütles, et sul 7n mingi naine vist” ???? no see mingi olen juba 10 aastat ja 3 last.

Ja on tõesti nii, et kärgperes kõik plaanid ei hõlma alati mehe vanimat last – nt kui me lähme minu vanemate juurde, siis reeglina ei tule mehe poeg kaasa (üksikud korrad suvel on olnud, kui poiss on pikemalt meiega olnud ja on vaja käia maal) . Samuti kui meil on pulmakutsed, teatrid, jne, siis loomulikult ei saa selleks ajaks mees poega meile kutsuda, et siis nädalavahetuseks jätta minu emaga, kes pisemaid hoiab. Kui on perereis, siis on ka tema vanim laps kaasas. Aga me käime ka kahekesi lühireisidel, kuhu niisamuti nagu ei võta kaasa oma ühiseid lapsi, ei võta ka nüüd juba teismelist poissi. Jne. Aga ega siis mees oma ammusele eksile meie käikudest ette kanna, et mis meil millalgi plaanis. Pojale selgitab, aga eksile ütleb lihtsalt, et ei sobi.

Aga muidu tavaline on, et suvel on poiss meiega vähemalt nädal. Kui pikalt täpselt, on erinev – sõltub ka poisi suvelaagritest jne. Sel suvel pidi poiss ka tööle minema, nii et ilmselt väga palju ei ole.

Keda see sinu pikk jutt huvitab. Sina, sina, sina….

+27
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema väitel pole tal ju mõtet lapsi enda juurde võtta, kuna ega nad ju muud ei teeks kui istuks pävad läbi siis toas ja arvutis.

Mehel puudub seega igasugune oskus ja ka tahe lastele aega pühendada. Kui te juba kaua elate eraldi, siis mida vähem ta lastega on, seda vähem ta seda oskab, sest tema side lastega on nõrk. Mugav ka, lapsed on vagusi ja kuss, istuvad oma arvutis, ei ole vaja nendega tegeleda (ja seda teeksid nad meelsasti terve päeva, kui isa laseb). Isa ei ole ju sel ajal tööl, tal on puhkus! Tegi ja jättis maha kolm last, leiab aastas ka ühe nädala nendega olla, tuleb tema isaoskustele kasuks.

Las tema olla siis ühe nädala, teise nädala lähevad vanaema juurde maale (kui vanaema jõuab, leppige kokku mingi päevade arv, no nii suurtel pole vaja taga joosta õnneks). Siis on sinuga jne. On ehk sinul ka vanavanemad, kus maal olla jne.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see miinustaja siia tulnud.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen huvi, kuidas on teil planeeritud laste suved, kui olete lahus, aga elate eri linnades (vahe 200km). Mind ajendas kirjutama see, et eks teatas just, et temal on suvel plaanis võtta 2 nädalat puhkust (suur osa aasta puhkusest kulus ära talvel uue kallimaga koos puhkamisele, nädal on planeeirtud sügisel lastega reisil veeta) ja sellest ainult ühe nädala on ta valmis olema lastega. Käime mõlemad täiskohaga tööl (35 puhkepäeva aastas + laste puhkepäevad).

Senine elukorraldus on olnud selline, et laste põhikodu on minuga ja eks on lastega üle ühe nädala reede hilisõhtust pühapäeva lõunani, no ja siis paar päeva lisaks veel koolivaheaegadel. Olles aus, eeldasin , et ta ta suvel plaanib lastega rohkem olla ja nüüd olen pisut pettunud. Tema väitel pole tal ju mõtet lapsi enda juurde võtta, kuna ega nad ju muud ei teeks kui istuks pävad läbi siis toas ja arvutis. Et variant oleks viia lapsed tema ema poole maale, kuid asi pole selles, et mul jubedalt lapsi kaelast oleks vaja saada või, et ma ise nendega olla ei tahaks või ei saaks (lapsed 8, 10, 12).

Aga mingi okas ikka hinges, et kuidas ta nii vähe on valmis ajaliselt panustama. Aga ma ei saa ju sundida inimest panna lastega tegelema rohkem kui ta seda vajalikuks peab?

Huvitav väide isa poolt – ta istuks kolme lapsega toas arvutis… See kõlab küll pigem emal süütunde tekitamiseks, sest milline ema ikka tahaks,e t tema kolm rüblikut suvel toas arvuti taga istuksid. Ma ei usuks kindlasti seda juttu, sest iegi isad saavad aru, et se eon igavamast igav, sama moodi saavad ka lapsed sellest aru, ning nelja peale (või viie, kui mehe uut naist ka arvata hulka) on neil tegelikult kindlasti fantaasiat midagi paremat ette võtta. Milleks sulle üldse vaja teada, mida nad teevad?

Aga kui mehel pole oma kahest nädalast rohkemat kui nädalat lastele kulutada, siis pole see ka sinu asi endale mingi okas hinge võtta. Lastel oleks õigus olla pahane, aga  mitte sinul… Pigem ikka rõõmusta oma lastega koos veedetud aja üle, eriti kui sul on võimalik seda võtta ja nendega olla. Ning vanaema juurde peaks lapsi viima ikka siis, kui nii lapsed kui vanaema seda kõik ise tahavad.

 

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tekib uus kallim, on loomulik, et soovitakse rohkem aega koos olla ja seda ilma lasteta. Aga sina? Kui sul tekib uus kallim, avastad ka end lapsehoidjate otsingult, et saaks reede õhtul välja minna, nädalavahetuse Rootsi kruiisil uue peikaga veeta vmt.

Jättes kõrvale su enda kibestunud tooni, tekib mul tahtmine küsida – miks ema peab uue kallima tekkides hakkama lapsehoidjat otsima aga isa ei pea? Äkki oleks aus, kui isa hoiaks ka nii palju lapsi, et ema saaks oma uue kallimaga ka kahekesi aega veeta? Ei? Miks see isa nii kade ja kibestunud on, et ta oma laste emale vaba aega ei taha võimaldada?

+25
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei ole ainult lahus vanemate küsimus, vaid küllap enamasti on peredes paraku nii, et naise nähtamatu töökoorma hulka kuulub laste suve planeerimine ja klapitamine puhkuste, vanavanemate, sugulast ja laagrite vahel. Selge see, et kahe töötava vanemaga peres ongi see võrrand keeruline lahendada. Kuidas teie lapsed on seni suve veetnud ja millist tugivõrgustikku teil veel on?

Ära jää ootama, et mees ise märkab, et ta lastega liiga vähe tegeleb ja samuti ei ole sinu  suhtes õiglane, et mehe puhkus on tema vaba aeg ja sinu puhkus kulub lastele. Anna talle ülesanne ette, nt 4 nädalat laste 12-nädalasest koolivaheajast on nüüd ja edaspidi tema sisustada. Iga aasta algul võiks korra koos maha istuda ja ligikaudse aasta plaani paika panna. Teil mõlemal võiksid olla mõned päevad kuni paar nädalat aastas lasteta puhkust ja kuidas keegi selle veedab – kallimaga, sõpradega, üksinda – see ei ole teise asi, aga üks ei tohiks saada teise arvelt seda oma aega. Mõned inimesed on isegi oma laste suhtes täpselt nii mugavad, kui neil lased olla.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidu tavaline on, et suvel on poiss meiega vähemalt nädal. Kui pikalt täpselt, on erinev – sõltub ka poisi suvelaagritest jne. Sel suvel pidi poiss ka tööle minema, nii et ilmselt väga palju ei ole.

Terve suve peale üks nädal? Oh kui armuline teist! Lihtsalt hämmastav!

+23
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sellel isal siis häda on, et ta ei suuda nädalaks ennast kokku võtta? Lastega midagi põnevat teha? Kasvõi randa ja ujuma minna, piknikule või metsa telkima. Lapsed on nii suured, et nendega saab väga palju toredat koos teha. Küsige ka lastelt, et mida nemad sooviksid isaga koos teha.

Suve jooksul võiksid lapsed mõned päevad ka tal ema juures maal olla, aga mitte sellel isa puhkuse mädalal.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidu tavaline on, et suvel on poiss meiega vähemalt nädal.

Oled ju küll päris nõme mutt, kui pead enesestmõistetavaks, et isa on oma lapsega koos suve jooksul ainult ühe nädala. Kuidas see siis näiteks lapse ema või lapse suhtes õiglane on? Lapse ema saab vaba aega ühe nädala ja sellega on sinu arust korras?

+17
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui tekib uus kallim, on loomulik, et soovitakse rohkem aega koos olla ja seda ilma lasteta. Aga sina? Kui sul tekib uus kallim, avastad ka end lapsehoidjate otsingult, et saaks reede õhtul välja minna, nädalavahetuse Rootsi kruiisil uue peikaga veeta vmt.

Jättes kõrvale su enda kibestunud tooni, tekib mul tahtmine küsida – miks ema peab uue kallima tekkides hakkama lapsehoidjat otsima aga isa ei pea? Äkki oleks aus, kui isa hoiaks ka nii palju lapsi, et ema saaks oma uue kallimaga ka kahekesi aega veeta? Ei? Miks see isa nii kade ja kibestunud on, et ta oma laste emale vaba aega ei taha võimaldada?

Esiteks mina nt ei pea normaalseks, et kui laps tuleb isale küll, jäetakse ta hoopis hoidjaga. Kui laps tuleb isa juurde, peab isal ka aega olema lapsega koos olla.

Teiseks – lapse isa ega lapse ema asi ei ole teineteisele vaba aega pakkuda, kui elatakse juba lahus. See tähendab, et jah, kui ema läheb uue peikaga välja, on täitsa ok, kui laps isa juures, aga – kui isa on enne juba plaanid teinud, oeab emaleppima.

Jah, see on nüme. Kärgpere ongi nõme. Aga paratamatult peabki rohkem võimlema see vanem, krellega laps elab. Ja kahjuks ei toimi lahendus, et “lapse ja8ks ei muutu miski”, see oleks naiivne.

Muide, ka koos elavad vanemad peavad ju mingi hoidja leidma, kui soovivad vahel kahekesi olla. Ja ei olegi mingit teist vanemat, kuhu terveks nädalaks lapsi saata.

Jah, võid olla kibestunud, kui eksil on uus. Aga mis takistab sul uut leidmast? Minu mehe eks nt oli minu ja mehe tutvumise ajal juba rase – ilmselt ei ole see lapse kasvatamine ikka suur takistus. Hoolimata oma uuest mehest ja rasedusest jätkus muidugi sappi minu suunas – vot see on asi, millest ma aru ei saa. Ise lähed edasi, aga teine justkui ei või….ja siin näen ka, et teemaalgataja mure ei ole lastes, vaid sapine olemine, et mees julgeb uuega privaataega veeta, tal aga pole kedagi

+5
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tähendab, et jah, kui ema läheb uue peikaga välja, on täitsa ok, kui laps isa juures, aga – kui isa on enne juba plaanid teinud, oeab emaleppima.

Ei pea ta midagi kogu aeg leppima. Vaba aeg lepitakse omavahel juba ette kokku ja jagatakse ära, mitte ei pea üks kogu aeg leppima, et tema ei saa kuskile minna, kui teisel paremat teha on.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna talle ülesanne ette, nt 4 nädalat laste 12-nädalasest koolivaheajast on nüüd ja edaspidi tema sisustada.

Sel juhul tuleb ka arvestada, et elatis langeb kõvasti.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel juhul tuleb ka arvestada, et elatis langeb kõvasti.

No see kuu ärgu maksku siis, mida see 200 eurot muudab. Kui palju sa selle eest lapsehoidat saad palgata, nagu siin soovitati, kui ema ka vaba aega soovib.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel juhul tuleb ka arvestada, et elatis langeb kõvasti.

Sa arvad, et see on jube suur hind, et isa oma lastega aega veedaks? See ca 200.-/laps/kuu pole isegi suurema lapse söögi+riieteraha, mis jääbki sellel kuul ju isa kanda, seega kõik on õige- puhkuse ajaks, kui lapsed on isa juures, ei pea ju emale elatist maksma, mis seal imelikku või kahjulikku on. Selles pole ju üldse point.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel juhul tuleb ka arvestada, et elatis langeb kõvasti.

No see kuu ärgu maksku siis, mida see 200 eurot muudab. Kui palju sa selle eest lapsehoidat saad palgata, nagu siin soovitati, kui ema ka vaba aega soovib.

Isa hakkab maksma iga kuu 200 vähem, 2500 aastas vähem. Uus seadus.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles jäle probleem? Vaja saag käima tõmmata, räägi selle asemel eksmehega. Mehe ema on laste vanaema ja miks ei võiks ta lapsi hoida. Minu vennal oli 4 nädalat puhkust, kusjuures 1 talvel. Tahtis ka uue abikaasaga reisimas käia. Lapsed toodi vanaema juurde maale 2-3 nädalaks, isa varustas söögiga, käis seal nädalalõppudel. Lastel oli väga tore seal olla.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles jäle probleem? Vaja saag käima tõmmata, räägi selle asemel eksmehega. Mehe ema on laste vanaema ja miks ei võiks ta lapsi hoida. Minu vennal oli 4 nädalat puhkust, kusjuures 1 talvel. Tahtis ka uue abikaasaga reisimas käia. Lapsed toodi vanaema juurde maale 2-3 nädalaks, isa varustas söögiga, käis seal nädalalõppudel. Lastel oli väga tore seal olla.

Päris nõme isa, peaks ütlema. Oma lastest savi. Aga sellised on paljud mehed. Kui uus naine platsis, siis pole nendest lastest enam sooja ega külma.

+9
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Milles jäle probleem? Vaja saag käima tõmmata, räägi selle asemel eksmehega. Mehe ema on laste vanaema ja miks ei võiks ta lapsi hoida. Minu vennal oli 4 nädalat puhkust, kusjuures 1 talvel. Tahtis ka uue abikaasaga reisimas käia. Lapsed toodi vanaema juurde maale 2-3 nädalaks, isa varustas söögiga, käis seal nädalalõppudel. Lastel oli väga tore seal olla.

Päris nõme isa, peaks ütlema. Oma lastest savi. Aga sellised on paljud mehed. Kui uus naine platsis, siis pole nendest lastest enam sooja ega külma.

Lihtsam on uued lapsed teha, kui endise naise ussitamist ja laste ässitamist taluda.

+3
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel juhul tuleb ka arvestada, et elatis langeb kõvasti.

No see kuu ärgu maksku siis, mida see 200 eurot muudab. Kui palju sa selle eest lapsehoidat saad palgata, nagu siin soovitati, kui ema ka vaba aega soovib.

No ikka muudab küll, ei soovi ühestki sendist loobuda.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind ju tegelikult ei häiri lastega veedetav aeg vaid, et tal on uus kallim. Milleks muidu kibestunult mainida, et nädal puhkust “kulus ära” kallimaga reisides – vuh, kus sigadus alles, puhkas siis kui ise soovis! Ometi läheb ta ju ka sügisel lastega reisile nagu mainid.

Kui tekib uus kallim, on loomulik, et soovitakse rohkem aega koos olla ja seda ilma lasteta. Aga sina? Kui sul tekib uus kallim, avastad ka end lapsehoidjate otsingult, et saaks reede õhtul välja minna, nädalavahetuse Rootsi kruiisil uue peikaga veeta vmt.

Mina olin ka kunagi “mingi naine”, nagu mehe 5aastane poeg ona isale minu kuuldes ütles, et “emme ütles, et sul 7n mingi naine vist” ???? no see mingi olen juba 10 aastat ja 3 last.

Ja on tõesti nii, et kärgperes kõik plaanid ei hõlma alati mehe vanimat last – nt kui me lähme minu vanemate juurde, siis reeglina ei tule mehe poeg kaasa (üksikud korrad suvel on olnud, kui poiss on pikemalt meiega olnud ja on vaja käia maal) . Samuti kui meil on pulmakutsed, teatrid, jne, siis loomulikult ei saa selleks ajaks mees poega meile kutsuda, et siis nädalavahetuseks jätta minu emaga, kes pisemaid hoiab. Kui on perereis, siis on ka tema vanim laps kaasas. Aga me käime ka kahekesi lühireisidel, kuhu niisamuti nagu ei võta kaasa oma ühiseid lapsi, ei võta ka nüüd juba teismelist poissi. Jne. Aga ega siis mees oma ammusele eksile meie käikudest ette kanna, et mis meil millalgi plaanis. Pojale selgitab, aga eksile ütleb lihtsalt, et ei sobi.

Aga muidu tavaline on, et suvel on poiss meiega vähemalt nädal. Kui pikalt täpselt, on erinev – sõltub ka poisi suvelaagritest jne. Sel suvel pidi poiss ka tööle minema, nii et ilmselt väga palju ei ole.

Sa ei ole erapooletu

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei ole erapooletu

Keegi meist siin ei ole erapooletu. See pole ju võimalik, sest me teame ainult ühe poole lugu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvel võtab nädalaks, lisaks üle nädala nädalavahetused ja sügisel reis. Kui vaja hoida, pakub oma ema. Minu meelest küll päris hästi. Ma saan aru, et siin tuleb ex´i ja tema uut kaaslast kiruda, aga tegelikult rikud lihtsalt suhted ära.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin ka kunagi “mingi naine”, nagu mehe 5aastane poeg ona isale minu kuuldes ütles, et “emme ütles, et sul 7n mingi naine vist” ???? no see mingi olen juba 10 aastat ja 3 last.

Ot, sa olid siis ka juba mehega 10 aastat koos ja 3 last, kui see 5aastane poeg nii ütles? Kui ei olnud, siis sel hetkel sa ei olnud ju mingi teadaolev pikem suhe veel.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 125 )


Esileht Pereelu ja suhted Laste suvi kui ema ja isa eri linnades