Esileht Sünnitus Laste vahe 17 aastat

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Laste vahe 17 aastat

Postitas:

Ootan teist last ,esimene juba 17 aastane.

39 +1 nädal liba tuhusid päris tihti,limakork ka juba tulnud,loodan et üle ei kanna.

Huvitav kas kehal meeles esimene sünnitus ja kas kehtib sama seadus et teine sünnitus kergem kui esimene?

Kellel veel suur vahe lastega ootaks tagasisidet.

Päikest ootajatele

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kahe sünnituse vahe natuke üle 9 aasta. Kuna viimane oli esilekutsumisega, siis oli palju valusma kui eelmine, aga läks kiiremini ja ämmaemandad ning arstid pidasid mind ikkagi igati korduvsünnitajaks. See esilekutsutud sünnitus oli siiski pisut kergem kui päris esimene sünnitus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste vanusevaheks 16 aastat. Teine rasedus oli kergem, st nagu rohkem energiat. Sünnitus ise oli ka kiire ja kerge – 4 tundi ainult. Taastumine kiire. Vanus oli 42 – peeti küll riskirasedaks ja kardeti komplikatsioone.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole küll nii suurt vahet olnud, aga iga järgnev sünnitus on olnud eelmisest kaks korda  pikem, aga kiired ja kerged kõik. Kolmas oli kõige pikem ja vist ka kõige valusam, või ainult tundus nii, sest mäletan, et jõudsin higistama hakata. A kestis kokku u 2 tundi, esimene oli alla poole tunni ja teine tund aega. Ootan neljandat ja vahe tuleb 6,5 aastat, loodetavasti ei lähe nüüd 4 tundi. Iga järgnev on ka nädala värra hiljem sündinud, 39+0, 40+0 ja 41+0.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 14:44; 08.01 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui limakork juba tulnud siis ka vast ämblikuvõrk. Igatahes tubli!
Eriti harmoonilises kooselus paaridel ongi nn 40+ mõnulemiseks pisitibu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 15a vahet ja teine sünnitus oli kergem ja poole kiirem. Aga ma arvan, et see väga individuaalne ja oleneb nii paljudest asjaoludest ka. Näiteks kolmas sünnitus mis oli siis teisest 3a hiljem oli jällegi teisest pikem ja raskem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole küll nii suurt vahet olnud, aga iga järgnev sünnitus on olnud eelmisest kaks korda pikem, aga kiired ja kerged kõik. Kolmas oli kõige pikem ja vist ka kõige valusam, või ainult tundus nii, sest mäletan, et jõudsin higistama hakata. A kestis kokku u 2 tundi, esimene oli alla poole tunni ja teine tund aega. Ootan neljandat ja vahe tuleb 6,5 aastat, loodetavasti ei lähe nüüd 4 tundi. Iga järgnev on ka nädala värra hiljem sündinud, 39+0, 40+0 ja 41+0.

No sündis ta siis 37+5, sünnitus tõesti kestiski kauem kui eelmistega ja minu meelest oli ka valusam. Kuna ma valude vahesid ei mõõtnud, siis ei tea, millal hakkasid need nö regulaarsed valud, mille järgi sünnituse algust arvestada. Käisin õhtul 18 paiku kontrollis kuna peale limakorgi eemaldumist hakkas selline vesine ja verine voolus, avatust oli 3-4 sõrme ja oli selge, et öösel ta sünnib. Läksin koju tagasi teadmisega, et nii kui veed tulevad või valud hakkavad, lähen haiglasse tagasi. 12 paiku öösel siis olin veendunud, et on aeg, laps sündis 2.40. Veed tehti järil lahti ja järgmise valuga oli ka laps käes. Sisuliselt võib ilmselt öelda ka, et 4 h läks, sest mingid valud olid juba enne 23 olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 14:44; 08.01 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läinud iga sünnitus pikemaks ja raskemaks, esimene oli n-ö suts ja valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on vahe 9 aastat – teine sünnitus oli lust ja lillepidu, olin ise 40 ja taastusin palju kiiremini, kui 31 aastaselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Laste vahe 17 aastat