Esileht Ilu ja tervis Laste vaktsineerimine koroona vastu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: Laste vaktsineerimine koroona vastu

Postitas:

Mida arvate sellest? Usas hakkab pihta ja ilmselt pole meiegi kaugel.

 

Mind ausaltöeldes kohutab mõte, et peaksin oma 14 aastasele tütrele seda sodi sisse laskma süstida. Ei ole vaktsiinivastane- kõik vajalikud plaanipärased vaktsiinid on tehtud, nii endal kui lapsel. Kuid tundub täiesti jabur süstida teismelisi haiguse eest, mis neid nakatudes sisuliselt ei puuduta. Kahjud/kasud pole kuidagi tasakaalus.

 

Meil ei ole siiani õrna aimu kuidas see meid pikas plaanis mõjutab, hormoonidele ja viljakusele mõjub jne..

https://www.health.com/condition/infectious-diseases/coronavirus/can-covid-vaccine-affect-my-period?fbclid=IwAR1Ogt6eehu-R394DexGkg1EHRuC_LQrPM6gqKY6pwp1aCGwZnvapfY_jyY

Kas vaktsineerid oma teismelist kui aeg kätte jõuab?

+18
-35
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mida arvate sellest? Usas hakkab pihta ja ilmselt pole meiegi kaugel.

Mind ausaltöeldes kohutab mõte, et peaksin oma 14 aastasele tütrele seda sodi sisse laskma süstida. Ei ole vaktsiinivastane- kõik vajalikud plaanipärased vaktsiinid on tehtud, nii endal kui lapsel. Kuid tundub täiesti jabur süstida teismelisi haiguse eest, mis neid nakatudes sisuliselt ei puuduta. Kahjud/kasud pole kuidagi tasakaalus.

Meil ei ole siiani õrna aimu kuidas see meid pikas plaanis mõjutab, hormoonidele ja viljakusele mõjub jne..

https://www.health.com/condition/infectious-diseases/coronavirus/can-covid-vaccine-affect-my-period?fbclid=IwAR1Ogt6eehu-R394DexGkg1EHRuC_LQrPM6gqKY6pwp1aCGwZnvapfY_jyY

Kas vaktsineerid oma teismelist kui aeg kätte jõuab?

Jah.

+15
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.05 09:28; 04.05 16:06; 04.05 21:33; 04.05 21:54; 05.05 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu arvatavasti ei vaktsineeriks. Mõne aasta pärast võib-olla küll.
Ise olen vaktsineeritud, ei ole sugugi vaktsineerimisvastane või koroonaeitaja.

(Minul endal lükkusid päevad peaaegu poolteist nädalat edasi peale 1. vaktsiini ja tulles olid ebanormaalselt vererohked, tean, et see võib olla juhus, kuid mul pole tsüklihäireid olnud vähemalt 10 aastat.)

+12
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Ja kui su lapsel veab, ja peab uusi kopse ootama hakkama? Ega siis pea jah muretsema hormoonide ega lastesaamise pärast.

+13
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 17 aastased ootavad ise vaktsiini, leiavad, et see on igati normaalne. Ise vaktsineeritud, ilma kõrvalnähtudeta.

+21
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mina vaktsineerin, minu lastel on normaalne tugev tervis, seega tõenäosus, et see vaktsiin neile midagi halba teeb, on imeväike. Tunduvalt suurema tõenäosusega jalutavad nad tänaval nutitelefoni vahtides auto alla. Mida kiiremini me saame kriitilise protsendi rahvastikust vaktsineeritud, seda kiiremini minu lapsed saavad tavalist noorte elu jälle elama hakata, üksteisel külas käia, sünnipäevi pidada jne. Revaktsineerin ka, kui see peaks vajalikuks osutuma. Kõigi soovituslike vaktsiinidega olen ka lapsi ja ennast vaktsineerinud. Kui laps oleks sündides nõrgem ja põdura tervisega, siis oleks vaja veidi mõelda, mis vanuses ja kas üldse vaktsineerida. Aga põdura tervisega on halb nii vaktsineerimata kui vaktsiinidega riskides. Põduratele on parim valik see, kui neid ümbritsevad tugevama immuunsüsteemiga inimesed on vaktsineeritud ja neile nakkushaiguseid ei jaga.

+31
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 09:54; 04.05 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ega kõiki lapsi ei olegi vaja vaktsineerida, ainult neid, keda tahad alles jätta.

Kehtib kõikide vaktsiinide kohta, siuke universaalne tõde.

+37
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 10:05; 04.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei lase lapsi vaktsineerida. küll aga ennast ja abikaasat laseme.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 17 aastased ootavad ise vaktsiini, leiavad, et see on igati normaalne. Ise vaktsineeritud, ilma kõrvalnähtudeta.

Jah, mulle tundub, et minu 17aastane loeb päevi, mil saaks end vaktsineerimisele kirja panna. Nüüd, kui Pfizerit jälle rohkem tehakse, saaks vist isegi kohe soovi avaldada?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 10:09; 04.05 19:58; 05.05 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei! Ise ka ei vaktsineeri. Mul puudub usaldus nende suhtes ja igal aastal peab uuesti vaktsineerima.
Lapsed on muidu riikliku kava järgi vaktsineeritud.

+12
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viirus ei puudutanud algul üldse lapsi. Siis see muteerus ja osad lapsed on sattunud haiglasse multiorganipuudulikkusega. Karta on, et viirus muteerub veel, et nakatada ikka neid, keda on võimalik nakatada. Kui täiskasvanud on vaktsineeritud või surnud, siis keda tal veel nakatada on kui mitte lapsi? Kõik mittekadunud nakkushaigused on ajapikku muutunud just lastehaigusteks, küllap seegi hakkab lõpuks murdma hoopis lapsi ja mittevaktsineerituid. Hispaania gripp tappis just noori.

+27
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei! Ise ka ei vaktsineeri. Mul puudub usaldus nende suhtes ja igal aastal peab uuesti vaktsineerima.

Lapsed on muidu riikliku kava järgi vaktsineeritud.

Sama

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nooremate laste puhul jah kõhklema paneb aga samas me hingame iga päev sellist saasta sisse, et  me keelduks hingamast kui teaks.

Minu 17 aastased  tahavad seda vaktsiini saada ja seda esmaselt selleks, et saaks kooli minna, saaks suhelda, reisida. Laste kohta ütlevad, et ei teagi kas ise lapsi tahavad või kui tahavad, siis võib ju ka lapsendada.

+8
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 10:45; 04.05 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed (16 ja 17) küll ootavad vaktsiini. praegu ostsin neile BioBlocki, millegagi saan neid kaitsta.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei! Ise ka ei vaktsineeri. Mul puudub usaldus nende suhtes ja igal aastal peab uuesti vaktsineerima.

Lapsed on muidu riikliku kava järgi vaktsineeritud.

Ja teisi vaktsiine usaldad pimesi?

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Ei! Ise ka ei vaktsineeri. Mul puudub usaldus nende suhtes ja igal aastal peab uuesti vaktsineerima.

Lapsed on muidu riikliku kava järgi vaktsineeritud.

Ja teisi vaktsiine usaldad pimesi?

[/quote]
Minul ka sama, BioBlockid muidu ostetud ja juba kasutuses. Pimesi ei usalda ma ühtki vaktsiini, aga ratsionaalselt liigitan need vajalikeks ja mittevajalikeks. Meie perel on tehtud riikliku kava vaktsiinid pluss puukentsefaliidi ning A-hepatiidi süstid (viimased reisimiseks). Ei leia aga, et peab ilmtingimata tegema kõigile kõiki vaktsiine, mis leiutatud on. Kuni õnnestub Covidi ohtu minimeerida jätkuvalt rahvarikastes kohtades käimist võimalusel vältides ning ninaspreid ja maski kasutades, ei pea vaktsineerimist hädavajalikuks, seda enam, et kõigi mutatsioonide eest nagunii kõik vaktsiinid ei kaitse.  Gripi vastu pole ka kordagi end vaktsineerinud ega seda ka aastaid põdenud.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.05 11:21; 04.05 12:07; 04.05 12:07; 04.05 14:38; 04.05 14:41; 04.05 15:10; 04.05 15:32; 05.05 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina juba ootan, lasen kindlasti oma 13aastase vaktsineerida. Mingit kõhklust ei ole, ja tal ka mitte.

+8
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 11:30; 04.05 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei! Ise ka ei vaktsineeri. Mul puudub usaldus nende suhtes ja igal aastal peab uuesti vaktsineerima.

Lapsed on muidu riikliku kava järgi vaktsineeritud.

Ja teisi vaktsiine usaldad pimesi?

Minul ka sama, BioBlockid muidu ostetud ja juba kasutuses. Pimesi ei usalda ma ühtki vaktsiini, aga ratsionaalselt liigitan need vajalikeks ja mittevajalikeks. Meie perel on tehtud riikliku kava vaktsiinid pluss puukentsefaliidi ning C-hepatiidi süstid (viimased reisimiseks). Ei leia aga, et peab ilmtingimata tegema kõigile kõiki vaktsiine, mis leiutatud on. Kuni õnnestub Covidi ohtu minimeerida jätkuvalt rahvarikastes kohtades käimist võimalusel vältides ning ninaspreid ja maski kasutades, ei pea vaktsineerimist hädavajalikuks, seda enam, et kõigi mutatsioonide eest nagunii kõik vaktsiinid ei kaitse. Gripi vastu pole ka kordagi end vaktsineerinud ega seda ka aastaid põdenud.

[/quote]
Selliseid postitusi lugedes ma alati mõtlen, et mis elu need inimesed elavad, kes ei külasta kunagi rahvarikkaid kohti või kavatsevad elu lõpuni maski kanda. Sa ei käi kunagi ühelgi üritusel? Kontserdil? Pulmas? Matustel? Sünnipäeval? Sõpradel külas? Tööl?

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 10:05; 04.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viirus ei puudutanud algul üldse lapsi. Siis see muteerus ja osad lapsed on sattunud haiglasse multiorganipuudulikkusega. Karta on, et viirus muteerub veel, et nakatada ikka neid, keda on võimalik nakatada. Kui täiskasvanud on vaktsineeritud või surnud, siis keda tal veel nakatada on kui mitte lapsi? Kõik mittekadunud nakkushaigused on ajapikku muutunud just lastehaigusteks, küllap seegi hakkab lõpuks murdma hoopis lapsi ja mittevaktsineerituid. Hispaania gripp tappis just noori.

Ja Te tõsimeeli usute, et kui viirus muteerub, siis imekähku tublid teadlased laborites töötavad välja just selle õige vaktsiini? Isegi praeguseid vaktsiine on vähe uuritud, keegi ei tea, kui pikk on vaktsiini mõju ja kas üldsegi on seda.

Kui on tugev tervis ja korras immuunsus, siis organism saab ise jagu viirustest. Milleks mürgitada oma keha?

+10
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 12:03; 04.05 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei! Ise ka ei vaktsineeri. Mul puudub usaldus nende suhtes ja igal aastal peab uuesti vaktsineerima.

Lapsed on muidu riikliku kava järgi vaktsineeritud.

Ja teisi vaktsiine usaldad pimesi?

Minul ka sama, BioBlockid muidu ostetud ja juba kasutuses. Pimesi ei usalda ma ühtki vaktsiini, aga ratsionaalselt liigitan need vajalikeks ja mittevajalikeks. Meie perel on tehtud riikliku kava vaktsiinid pluss puukentsefaliidi ning C-hepatiidi süstid (viimased reisimiseks). Ei leia aga, et peab ilmtingimata tegema kõigile kõiki vaktsiine, mis leiutatud on. Kuni õnnestub Covidi ohtu minimeerida jätkuvalt rahvarikastes kohtades käimist võimalusel vältides ning ninaspreid ja maski kasutades, ei pea vaktsineerimist hädavajalikuks, seda enam, et kõigi mutatsioonide eest nagunii kõik vaktsiinid ei kaitse. Gripi vastu pole ka kordagi end vaktsineerinud ega seda ka aastaid põdenud.

Selliseid postitusi lugedes ma alati mõtlen, et mis elu need inimesed elavad, kes ei külasta kunagi rahvarikkaid kohti või kavatsevad elu lõpuni maski kanda. Sa ei käi kunagi ühelgi üritusel? Kontserdil? Pulmas? Matustel? Sünnipäeval? Sõpradel külas? Tööl?

[/quote]
Ma ei öelnud, et kunagi ei külasta, vaid et võimalusel väldin, loe tähelepanelikumalt. Vajalikke käike teen ikka, kuigi võrreldes varasemaga vähem, ja nüüd tunnen tänu Bioblockile end ikkagi kindlamalt. Ilmselt kindlamalt kui vaktsineerituna tunneks olukorras, mil nt LAVi tüvi rohkem levima hakkaks.  Ja elu lõpuni vast ei pea maski kandma – eeldatavasti see pandeemia saab ikka millalgi ka läbi. Küsiks siin vastu: sina kavatsed elu lõpuni iga poole aasta tagant koroonavaktsiini tegema hakata?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.05 11:21; 04.05 12:07; 04.05 12:07; 04.05 14:38; 04.05 14:41; 04.05 15:10; 04.05 15:32; 05.05 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei! Ise ka ei vaktsineeri. Mul puudub usaldus nende suhtes ja igal aastal peab uuesti vaktsineerima.

Lapsed on muidu riikliku kava järgi vaktsineeritud.

Ja teisi vaktsiine usaldad pimesi?

Minul ka sama, BioBlockid muidu ostetud ja juba kasutuses. Pimesi ei usalda ma ühtki vaktsiini, aga ratsionaalselt liigitan need vajalikeks ja mittevajalikeks. Meie perel on tehtud riikliku kava vaktsiinid pluss puukentsefaliidi ning C-hepatiidi süstid (viimased reisimiseks). Ei leia aga, et peab ilmtingimata tegema kõigile kõiki vaktsiine, mis leiutatud on. Kuni õnnestub Covidi ohtu minimeerida jätkuvalt rahvarikastes kohtades käimist võimalusel vältides ning ninaspreid ja maski kasutades, ei pea vaktsineerimist hädavajalikuks, seda enam, et kõigi mutatsioonide eest nagunii kõik vaktsiinid ei kaitse. Gripi vastu pole ka kordagi end vaktsineerinud ega seda ka aastaid põdenud.

bioblocki usaldamisega probleeme ei ole?

Võrreldes praeguste vaktsiinidega ei ole jah.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.05 11:21; 04.05 12:07; 04.05 12:07; 04.05 14:38; 04.05 14:41; 04.05 15:10; 04.05 15:32; 05.05 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjus ei mäleta kelle sõnad need olid, aga väga hästi öeldud -vaktsineerima ei pea kõiki lapsi, vaid neid, keda tahetakse alles jätta.

Mina olen vaktsineeritud ja lasen ka lapsed vaktsineerida. Paar tuttavat on töötanud koroona osakonnas, kus lamavad noored mehed, jõetud, ei saa kätt ega jalga liigutada,  taastumine võtab kuid, kui üldse taastud,

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 12:10; 05.05 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjus ei mäleta kelle sõnad need olid, aga väga hästi öeldud -vaktsineerima ei pea kõiki lapsi, vaid neid, keda tahetakse alles jätta.

Mina olen vaktsineeritud ja lasen ka lapsed vaktsineerida. Paar tuttavat on töötanud koroona osakonnas, kus lamavad noored mehed, jõetud, ei saa kätt ega jalga liigutada, taastumine võtab kuid, kui üldse taastud,

Õnneks on vaktsineerimine vabatahtlik. Kurb, aga tõsi, et nii mõnigi lapsevanem olles kohusetundlikult lasknud oma last vaktsineerida, peab silmitsi seisma sandistunud lapsega.

+4
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 12:03; 04.05 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjus ei mäleta kelle sõnad need olid, aga väga hästi öeldud -vaktsineerima ei pea kõiki lapsi, vaid neid, keda tahetakse alles jätta.

Mina olen vaktsineeritud ja lasen ka lapsed vaktsineerida. Paar tuttavat on töötanud koroona osakonnas, kus lamavad noored mehed, jõetud, ei saa kätt ega jalga liigutada, taastumine võtab kuid, kui üldse taastud,

Õnneks on vaktsineerimine vabatahtlik. Kurb, aga tõsi, et nii mõnigi lapsevanem olles kohusetundlikult lasknud oma last vaktsineerida, peab silmitsi seisma sandistunud lapsega.

See risk, et laps saab tervisekahjustuse vaktsiini tagajärjel, on võrreldes selle riskiga, et laps saab tervisekahjustuse raske vaktsiinvälditava haiguse tagajärjel, minimaalne. Ma ei mõista, kas teil üldse mingit loogikat pole? Ma ka matemaatikas kibe käsi pole, aga tõenäosusest saan ikka aru. Kui vaktsiini kõrvaltoimete risk on 1:1 000 000 ja haiguse puhul 50 000:1 000 000, siis kuidas saab ühel tervemõistuslikul inimesel üldse tekkida küsimus, kas vaktsineerida või mitte? Lihtsustatult siis on raske kõrvaltoime miljonist vaktsineeritust ühel, aga miljonist põdenul igal kahekümnendal. See näide on praegu lihtsustatud ja üldistatud, aga umbes sellised need riskid on. Kuidas vaktsiini kõrvaltoime on nii oi-oi ja kohutav ja hirmus, kui samal ajal võetakse täiesti teadlikult risk, et laps võib haigestuda ränkade tagajärgedega haigusesse? Ja ei, mitte keegi ei tea peale vaadates, kas lapse immuunsüsteem on piisavalt tugev, et sellega hakkama saada.

Seda haigust muide võib saada igalt poolt, koolist, lasteaiast, töölt, võib saada ka nii, et sa üldse ei tea, kellelt said. Ainuke viis seda vältida on välistada kõik inimkontaktid. Sulgete lapsed 24/7 tuppa? Koolis ei käi, sõpradega ei kohtu? Sest ainult nii saab kokkupuutepunktid välistada. Kui ikka käivad ja kohtuvad, siis on nad täpselt samamoodi ohus nagu täiskasvanud.

Nii et minu vastus on jah. Igal juhul vaktsineerin võimalusel kõiki pereliikmeid, ausalt öelda vaktsineeriks lapsi enne kui täiskasvanuid, sest nende heaolu on mulle kõige olulisem.

 

+16
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 13:35; 05.05 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

120 aasta eest virisesid jobukakud ka difteeria vastu vaktsineerimise pärast. Lolle leidub igal ajal.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vaktsineerid oma teismelist kui aeg kätte jõuab?

Jah.

Vaktsineeritu.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.05 14:21; 04.05 14:24; 04.05 14:27; 04.05 14:58; 04.05 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid postitusi lugedes ma alati mõtlen, et mis elu need inimesed elavad, kes ei külasta kunagi rahvarikkaid kohti või kavatsevad elu lõpuni maski kanda. Sa ei käi kunagi ühelgi üritusel? Kontserdil? Pulmas? Matustel? Sünnipäeval? Sõpradel külas? Tööl?

Ja lapsed tal ka koolis-trennis-huviringides ei käi. Kinost rääkimata.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.05 14:21; 04.05 14:24; 04.05 14:27; 04.05 14:58; 04.05 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vajalikke käike teen ikka, kuigi võrreldes varasemaga vähem, ja nüüd tunnen tänu Bioblockile end ikkagi kindlamalt. Ilmselt kindlamalt kui vaktsineerituna tunneks olukorras, mil nt LAVi tüvi rohkem levima hakkaks.

Et vaktsiin, millega on üle maailma juba miljoneid vaktsineeritud, on kahtlane ja uurimata, aga eile müügile tulnud ninaprits on usaldusväärne ja annab vajaliku kaitse?

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.05 14:21; 04.05 14:24; 04.05 14:27; 04.05 14:58; 04.05 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid postitusi lugedes ma alati mõtlen, et mis elu need inimesed elavad, kes ei külasta kunagi rahvarikkaid kohti või kavatsevad elu lõpuni maski kanda. Sa ei käi kunagi ühelgi üritusel? Kontserdil? Pulmas? Matustel? Sünnipäeval? Sõpradel külas? Tööl?

Ja lapsed tal ka koolis-trennis-huviringides ei käi. Kinost rääkimata.

Sinu lapsed käivad praegu koolis-trennis-huviringides, kinost rääkimata? Mis riigis? 😛

Noh, tegelikult minu omad tegelikult praegu õuetrennides käivad kusjuures. Koolis aga mitte, sest pole alg- ega lõpuklassides. Ah jaa, juuksuris on ka kumbki viimase kuu aja jooksul käinud. Nii et ei ole pilt ainult must ja valge – et osa rahvastikust vaktsineerib valimatult kõige vastu ja teised istuvad fooliummütsidega varjendis.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.05 11:21; 04.05 12:07; 04.05 12:07; 04.05 14:38; 04.05 14:41; 04.05 15:10; 04.05 15:32; 05.05 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vajalikke käike teen ikka, kuigi võrreldes varasemaga vähem, ja nüüd tunnen tänu Bioblockile end ikkagi kindlamalt. Ilmselt kindlamalt kui vaktsineerituna tunneks olukorras, mil nt LAVi tüvi rohkem levima hakkaks.

Et vaktsiin, millega on üle maailma juba miljoneid vaktsineeritud, on kahtlane ja uurimata, aga eile müügile tulnud ninaprits on usaldusväärne ja annab vajaliku kaitse?

Oled natuke mulle sõnu suhu pannud 🙂 Ma pole öelnud, et vaktsiin on kahtlane ja uurimata. Vaid viitasin sellele, et olemasolevad vaktsiinid LAVi tüve eest erilist kaitset ei paku. Seda on jõutud juba teadlaste poolt uurida küll. Või on sul mingeid andmeid, mida avalikkusele pole teada? Ja seda ma ka ei öelnud, et ninaprits annab vajaliku kaitse. Vaid et kasutan seda lisaks maskile ning muudele sotsiaalse distantseerumise reeglitele.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.05 11:21; 04.05 12:07; 04.05 12:07; 04.05 14:38; 04.05 14:41; 04.05 15:10; 04.05 15:32; 05.05 23:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )


Esileht Ilu ja tervis Laste vaktsineerimine koroona vastu