Esileht Koroonaviirus COVID-19 Laste vaktsineerimine

Näitan 14 postitust - vahemik 391 kuni 404 (kokku 404 )

Teema: Laste vaktsineerimine

Postitas:
Kägu

Ootuspäraselt täiesti tühi vastus.

Pole mu vastus tühi midagi. Niisama targutad.

Antud juhul usaldad sa ju dr Faucit. Kas jagad meiega ka, mille põhjal oled otsustanud, et sel mehel süda õige koha peal on?

Kindlasti – kohe peale seda, kui sa meile eelnimetatud Montagnier’i ja Malone’i südamete kohta oma loo oled rääkinud – kuidas täpselt nad sinu usalduse võitsid ning näitasid, kus nende süda on?

Veel üks tühi vastus. Aga ega ma ei arvanudki, et sa kellegi või millegi kohta väga midagi lugenud oled või tead.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel üks tühi vastus. Aga ega ma ei arvanudki, et sa kellegi või millegi kohta väga midagi lugenud oled või tead.

Naljatilk. Proovi minu vastuste tühjaks nimetamise vahel parem ise mõni reaalne vastus küsimustele anda.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootuspäraselt täiesti tühi vastus.

Pole mu vastus tühi midagi. Niisama targutad.

Antud juhul usaldad sa ju dr Faucit. Kas jagad meiega ka, mille põhjal oled otsustanud, et sel mehel süda õige koha peal on?

Kindlasti – kohe peale seda, kui sa meile eelnimetatud Montagnier’i ja Malone’i südamete kohta oma loo oled rääkinud – kuidas täpselt nad sinu usalduse võitsid ning näitasid, kus nende süda on?

Veel üks tühi vastus. Aga ega ma ei arvanudki, et sa kellegi või millegi kohta väga midagi lugenud oled või tead.

Totakas inimene. Kõik ta “vastused” ja “argumendid” on sellised “ise oled”-stiilis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel üks tühi vastus. Aga ega ma ei arvanudki, et sa kellegi või millegi kohta väga midagi lugenud oled või tead.

Naljatilk. Proovi minu vastuste tühjaks nimetamise vahel parem ise mõni reaalne vastus küsimustele anda.

Mis küsimustele ta vastuseid andma peab? Sinule on esitatud rida sisulisi küsimusi, mille peale ei oska sa muud kosta kui et “aga sina ise?” ja nüüd nimetad siin teisi inimesi naljatilkadeks 😀 Ohjah.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinule on esitatud rida sisulisi küsimusi, …

Milliseid sisulisi küsimusi??? 😀 Niisama norid mu kallal, sest hambad vajavad ju teritamist.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3912418: Ja millest nii kindel väide, et ükski meedik ei surnud esimese kahe kuu jooksul? Näita, kust sa sellekohase statistika võtad. Ise arvad nii? Aga väide on väga resoluutne. Pole küll see, kes seda kirjutas, aga nõustun temaga – nii uudsel ja tundlikul teemal oleks kindlasti info liikunud ja avalikuks saanud, kui meedikuid oleks “kui kärbseid” surnud. Ja hooldekodude vaktsineerimiseni jõuti üldiselt siiski alles jaanuari keskele ja lõpus, dets-jaanuari algus oli puhtalt meedikute päralt.

tõsi, meditsiini-inimeste kogukond on eestis piisavalt väike ja kompaktne, paljud töötavad ka mitmes erinevas haiglas, sestap levib info ja ka kuulujutud kiiresti. väikseimagi kahtluse korral, et vaktsiin võiks olla eluohtlik, ei oleks mingi nipiga suudetud saavutada meedikute üldiselt kiiret ja tõhusat vaktsineerimisega hõlmatust. tähelepanuta ei saa jätta ka asjaolu, et vaktsineerimise esimestel kuudel olid vaktsiinist keeldujad või “ootajad” valdavalt nn madalama astme töötajad.

loomulikult ei saa mina, ega ka keegi teine väita, et ükski meedik jaanuaris ei surnud. aga oponendid ilmselt ei ole läbi mõelnud, mida tähendab “liigsuremus”. soovitan mõisted endale selgeks teha.

 

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või siis on nad kogu aeg vaimselt ebastabiilsed olnud ja alles nüüd muutus probleem tõsiselt akuutseks?

Jah, võib olla, et see juhtus üsna üheaegselt kümnete oma ala tippudega üle maailma, või siis hoopis Wikipediaga…

Ei juhtunud, enamus nendest on oma ala tipud ainult nende endi arvates. Samuti suurel osal pole mingit kogemust ei epidemioloogia ega üldse nakkushaiguste vallas. Maailmatasemel patoloog teab tavaliselt nakkushaigustest vähem kui keskmine esmakursuse arstiteaduskonna üliõpilane näiteks.

Kas Robert W. Malone on ka ainult enda arvates mRNA tehnoloogia leiutamise juures olnud viroloog ja immunoloog? Ja viroloog Montagnier väljastas endale ise Nobeli preemia HIVi avastamise eest?

Robert W. Malone oli ühe väikese osa mRNA vaktsiini komponendi leiutamise juures. Nimelt mRNA katte, mis võimaldas mRNA-l rakku siseneda ja vastavaid valke tootma hakata.  See on ka kõik.  Tema katsed ei tulnud tühja koha pealt vaid baseerusid palju varasemate eksperimentide peale. Vaktsiinide arendusega ega mRNA sünteesimisega pole tal mingit pistmist. Ta on kibestunud mees, kes nõuab endale mRNA vaktsiinide leiutamise au, mida ta pole ära teeninud.
Montagnier on väga kuulus ja tunnustatud viroloog, ainult et tema ei ole neid väljaütlemisi teinid, mida valelikud antivaxxerid talle omistavad.

https://www.reuters.com/article/factcheck-health-coronavirus-idUSL2N2ND0WS

Niipalju siis maailma tippudes.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Montagnier on väga kuulus ja tunnustatud viroloog, ainult et tema ei ole neid väljaütlemisi teinid, mida valelikud antivaxxerid talle omistavad.

https://www.reuters.com/article/factcheck-health-coronavirus-idUSL2N2ND0WS

Khm khm, jajah, kui reuters tegi fact checki, siis nii on.
Mida reuters selle kohta ütleb, et nende endine CEO istub nüüd teise poole pe*sega Pfizeri juhatuses?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Montagnier on väga kuulus ja tunnustatud viroloog, ainult et tema ei ole neid väljaütlemisi teinid, mida valelikud antivaxxerid talle omistavad.

https://www.reuters.com/article/factcheck-health-coronavirus-idUSL2N2ND0WS

Khm khm, jajah, kui reuters tegi fact checki, siis nii on.

Mida reuters selle kohta ütleb, et nende endine CEO istub nüüd teise poole pe*sega Pfizeri juhatuses?

Antivaxxerid tegid “Untergangi” selle Montagnier’ prantsuskeelese intervijuuga, panid inglisekeelsed subtiitrid alla, mis polnud üldse see, mida ta ütles. Tase omaette muidugi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Khm khm, jajah, kui reuters tegi fact checki, siis nii on. Mida reuters selle kohta ütleb, et nende endine CEO istub nüüd teise poole pe*sega Pfizeri juhatuses?

Istub või mitte, ta on ärimees ja teab, mis on tulus äri ning erinevate  ajakirjanduse kallutatuse meetrikute järgi on Reuters üks vähemkallutatud infoallikaid.  Reutersi välja käidud fakte on väga lihtne üle kontrollida. Kõigi osaliste publikatsioonid on avalikult kättesaadavad, vähemalt nende abstraktid.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxerid tegid “Untergangi” selle Montagnier’ prantsuskeelese intervijuuga, panid inglisekeelsed subtiitrid alla, mis polnud üldse see, mida ta ütles. Tase omaette muidugi.

Tase omaette on sinul, kes sa prantsuse keelest aru ei saa.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxerid tegid “Untergangi” selle Montagnier’ prantsuskeelese intervijuuga, panid inglisekeelsed subtiitrid alla, mis polnud üldse see, mida ta ütles. Tase omaette muidugi.

Tase omaette on sinul, kes sa prantsuse keelest aru ei saa.

Ma räägin 5 keelt, aga prantsuse keel ei ole nende hulgas. Aga see ei muuda asja, et antivaxxerid tegid üsna inetu võltsingu. Seda on kinnitanud mitmed sõltumatud allikad.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antivaxxerid tegid “Untergangi” selle Montagnier’ prantsuskeelese intervijuuga, panid inglisekeelsed subtiitrid alla, mis polnud üldse see, mida ta ütles. Tase omaette muidugi.

Tase omaette on sinul, kes sa prantsuse keelest aru ei saa.

Ma räägin 5 keelt, aga prantsuse keel ei ole nende hulgas. Aga see ei muuda asja, et antivaxxerid tegid üsna inetu võltsingu. Seda on kinnitanud mitmed sõltumatud allikad.

Jajah, need 5 keelt on eesti, eesti, eesti, eesti ja eesti keel.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma räägin 5 keelt, aga prantsuse keel ei ole nende hulgas. Aga see ei muuda asja, et antivaxxerid tegid üsna inetu võltsingu. Seda on kinnitanud mitmed sõltumatud allikad.

No aga kuula seda intervjuud ise. Miks sa räägid mingit umbluud?
Ja kui sa ei saa aru sellst, mida sa kuulad, siis ära palun arva ka, et oled mees seda kommenteerima, eks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 391 kuni 404 (kokku 404 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Laste vaktsineerimine